Facebook Ailesi

Custom Search

14 Şubat 2017 Salı

Kova Burcu Mart 2017 Yorumu

Kova Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Özgüveniniz ve parayla ilişkiniz değişti. Daha çok kazandınız. Şimdi tanınmanız ve öne çıkarak adınızı duyurmanız gerekiyor. Yaza dek hem Jüpiter’in hem Uranüs’ün desteğini almalısınız. Yeniay ayın başında yeni kazanımlar sağlayacak. Gelirleriniz ve özgüveniniz bir kez daha artacak.

Dolunay ise ayın ikinci yarısında varlığını hissettirecek ve kendinizle yüzleşmenize, dış dünyayı fark etmenize, kredi borçlarınızı tamamlamanıza önayak olacak.Kariyerinizde devamlı sınavlara tabii olduğunuzu düşündüğünüz bu dönemi finansal durumunuzu nasıl daha iyi hale getirebileceğiniz konusunda düşünerek geçiriyor olabilirsiniz.

Parasal anlamda kayıplar yaşamaktan korkuyorsunuz. Bu konuda korkunuzu yenmek için ar a sıra risk almak size doğru gibi gözükse de, oldukça dengesiz bir dönem olduğu için temkinli davranmanızı öneririm.

 Özellikle ayın ilk 15 günü kısa seyahatler, eğitimler, yakın çevrenizle bir araya gelerek keyifli vakitler geçirmeniz için oldukça uygun bir dönem. Bu tip aktivitelerde yeni birileri ile tanışabilir, yeni bir aşk yaşayabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder