Facebook Ailesi

Custom Search

14 Şubat 2017 Salı

Oğlak Burcu Mart 2017 Yorumu

Oğlak Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Alışkanlıklar yaşantımızı bloke eder. Alışkanlıklarınıza aşırı düşkünlüğünüz sizi zorlayacak. Evinizi, yaşam alanınızı değiştirin. Yenilik sağlığınızı ve ruh sağlığınızı kurtaracak. Şanslı bir değişiklik yaptığınızı anlayacaksınız.

Bununla birlikte ayın ilk yarısında yakın çevrenizde değişecek. İkinci yarıda seyahatlerinizi tamamlayıp evinize dönebilir veya diplomanızı alıp kutlama yapabilirsiniz. Mart ayı boyunca hemen her alanda değişiklik yapabilirsiniz.

15 Mart'ta gönlünüzde açacak aşk çiçekleri ruhunuzu canlandıracak. Aileniz ve eviniz ile ilgili ani gelişmeler, sizi bir süredir bu konularda mücadele etmeye zorluyor. Ancak arkadaşlarınız ve çevreniz size bu konularda yardımcı olabilir.

Ayın ikinci yarısından itibaren yeni bir aşkın kapınızı çalması ya da aşk hayatınızın hareketlenmesi an meselesi. Ailenize yeni bir bireyin katılmasını bekliyorsanız, bu dönemde güzel haberler alabilirsiniz. Keyifli günler sizi bekliyor.

Çalışma yaşamınızdaki hareketlilik devam ediyor. Hem kendinizi geliştirmek hem de ekibinizi genişletmek için 26 Marta’a kadar şanslı döneminiz devam ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın! Mart sonunda arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu size Nisan ayı için moral vereek!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder