Facebook Ailesi

Custom Search

12 Şubat 2017 Pazar

Terazi Burcu Mart 2017 Yorumu

Terazi Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Sevgili Teraziler, evlilik, ortaklık ve yakınlarınızla ilişkilerinizde değişim dönemini başlatıyor. Gerekli değişiklikleri yapmazsanız yıkımlar yaşamanız olası. Güvenli liman diye bir şey yok. Dünya adalet ve emniyet vaad etmiyor. Başka bir deyişle, başımıza gelen her kötülük bir iyilik içeriyor. Bu ay güveni değil, kaliteli bir yaşamı aramalısınız. Ayın İkinci yarısında kötü alışkanlılarınızdan kurtulmaya çalışın. Arının, temizlenin. Gelecek günlerde sağlığınız daha iyiye gidecek.

Evet, iş ile ilgili konular ile kafanız oldukça meşgul ve parasal konularda sorumluluklarınız da fazlasıyla ağır. Ancak bu demek değildir ki aşkı, ilişkilerinizi bir kenara koyun. Zira ani olaylar ile Nisan ayında size kendilerini hatırlatıyor olacaklar. Tartışma, çekişme olabileceği gibi güzel, keyifli zamanlarınız da olacak. Ancak süprizlere hazırlıklı olun! 20 Mart’dan itibaren gündemimize girebilecek konulardan biri de miras, kredi, eşlerin ve ortakların gelirleri.

Özellikler kariyer yaşamınızda bazı inişli çıkışlı bazı durumlar olabilir..Patronlarınıza ve üstlerinize karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bazı kıskançlıklara maruz kalabilirsiniz..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder