Facebook Ailesi

Custom Search

13 Şubat 2017 Pazartesi

Yay Burcu Mart 2017 Yorumu

Yay Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Sevgili Yaylar, benliğinizle yüzleşeceğiniz bir aya başlıyorsunuz. Aşk yaşamınız monoton değil ama kaybeden taraf olmaktan bıktıysanız kendinizde bir takım yenilikler yapmalısınız. Avcı değil av olduğunuzu kabul etmezseniz Saturn acı dersler verebilir.

Ay düğümleri sayesinde ruhunuzun rahatlayacak ve herkesin sizi daha iyi anladığını fark edeceksiniz. Ayın ilk yarısında evinizi veya eşyalarınızı yenileyebilirsiniz. Ruhunuz huzur bulacak. İkili ilişkilerden ve ortaklıklardan yana şansınız devam ediyor.

Bu dönemde evlilik ya da ortaklık düşünüyorsanız size bolluk, bereket, büyüme ve gelişme vat eden bir birliktelikle karşı karşıyasınız. Ya da kısmetiniz açılmış birden fazla alternatifi değerlendiriyor olabilirsiniz. Aklınız ailenizde ve evinizde gelişen duygusal dalgalanmalar olsa da aşk, heyecan, eğlence hayatınızdan eksik olmayacak.

Özellikle ilk 15 günü çok keyifli, iyi değerlendirmenizi tavsiye ederim. Ayın 15inde çalışma hayatınıza bolluk bereket, güzellikler getirecek olan Venüs’ün ardından ayın 20’sinde mücadeleci kimliğiniz ön plana çıkacak. İşinize daha fazla vakit ayırmanız ve gayret sarf etmeniz gerekebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder