Facebook Ailesi

Custom Search

10 Şubat 2017 Cuma

Yengeç Burcu Mart 2017 Yorumu

Yengeç Burcu Mart 2017 Aşk, Evlilik,Kariyer ve Eğitim Yorumu

Kariyerinizde mücadele etmeye, yeni projeleri hayata geçirmeye çalıştığınız ancak sürekli durdurulduğunuzu hissettiğiniz bir ay mı geçirdiniz? 20 Mart’a kadar tüm enerjinizi ve yaratıcılığınızı işinize yönelteceğinizi söyleyebilirim. Bugüne kadar hobi olarak yaptığınız bir şeyi işe çevirmek istiyorsanız bu yıl doğru bir yıl! Hayal gücünüz de sizi destekliyor! Yaratıcılığınızı bu yönde kullanabilirsiniz. İkili ilişkiler konusunda bir değişim dönemindesiniz.

Kariyerinizde verdiğiniz mücadele, ilişkinizde gerginliklere yol açabilir. Öte yandan bilinçaltı temizlikleri, ruhsal çalışmalar için de 26 Mart’a kadar vaktiniz var. İyi değerlendirin!

15 Mart’dan sonra arkadaş çevrenizde ve sosyal ortamlarda oldukça faal bir dönem sizi bekliyor. Tadını çıkartın! Aniden bambaşka bir iş yapmaya karar verebilirsiniz. İstifa etmek, emekli olmak gibi düşüncelere yakınlaşacaksınız. Ayın ilk yarısında yeni kurs programlarına dahil olabilirsiniz. Eğitim donanımınızı çeşitlendirmeye çalışın. İçinizde yolculuğa çıkın. Kendinize rastlayacaksınız.

Özellikle siz Yengeçler bu ay içinizden geçenleri yapmak isteyeceksiniz. İdeal bir ay değerlendirmekte fayda var!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder