Facebook Ailesi

Custom Search

31 Mart 2017 Cuma

1 Nisan 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Enerjinizi ortaya dökebileceğiniz bir gün. Sosyal çalışmalardan hoşlanıyor ve bu konuda çevrenize de destek vermek istiyorsunuz. Hızlı gelişen olaylara karşı gücünüzü bölmemelisiniz.
BOĞA:
Yatırımlar konusunda inatçısınız. Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü, başarılı olma konusunda da size destekleyici bir zemin hazırlıyor. Sevdiklerinizin işlerine fazla karışmamalısınız.
İKİZLER:
Zaman kavramı ile problemleriniz var. İşlerinizi zamanında yetiştirmelisiniz. Duygusal konularda hassas olduğunuz bir gün. Kendinizi ifade ederken, baskıcı kişilere tepki oluşturacaksınız.
YENGEÇ:
Mars'ın para evinizde geri hareketi eski fırsatların yeniden karşınıza çıkmasıyla performansınız hakkında düşünmenizi sağlayacak. Projeleriniz konusunda çevrenizin üretkenliğinden faydalanabilirsiniz.

ASLAN:
Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için, partnerinizi kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Bulunduğunuz ortamlarda kendi düşünceleriniz doğrultusunda hareket etmek itiyorsunuz.
BAŞAK:
Hedeflerinizi yüksek tutmak gibi koyduğunuz bazı kuralları, kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerinizle başınız dertte. Bugün, disiplinli davranmakla birçok başarıyı garantileyebilirsiniz.
TERAZİ:
Sosyal ve çevresel ilişkilerinizde istediğiniz denklemi kurabileceğiniz bir gün. Yardımsever duygularınız atakta. Bugün, karşılıklı ilişkilerinizde, partnerinizin etkisinde altında kalacaksınız.
AKREP:
Çevrenizle paylaşmak adına yaptığınız çalışmaların, ödülünü beklemek en büyük hakkınız. Hayal kırıklığı yaşadığınız zaman, kendinizi her şeyden soyutluyorsunuz. Eski bir teklif tekrar sunulabilir.
YAY:
Ay karşıt burcunuz İkizler'de ilerliyor ve sosyal ilişkilerinize renk getiriyor. Bugün, yalnızlıktan hoşlanmayacak ve birçok arkadaşınızla birlikte olma ihtiyacı içinde olacaksınız.
OĞLAK:
Özgüveninizi ortaya koyarak, finans konularınızı gözden geçirmelisiniz. Hayal ettiğiniz her şeyi yeniden yapılandıracaksınız. Maddi konulara yaklaşım tarzınız son derece dürüst.
KOVA:
İlişkilerinizde sürekli bir aşama içindesiniz. Zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu ve olaylara her zamankinden daha yapıcı yaklaşmanız, partnerinizi ihmal etmenize neden olabilir.
BALIK:
Özgürlüğünüzü sorguluyorsunuz. Her konuda bireyselliğinizi kullandığınız için, çoğu kez yanlış anlaşılma riski yaşıyorsunuz. Bugün, olaylara yine hakim olma duygusu içindesiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder