Facebook Ailesi

Custom Search

11 Mart 2017 Cumartesi

12 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
İş disiplininizi mükemmel sergileyeceksiniz. Hırslı yönleriniz ortaya çıkıyor. Toplumda ön plana çıkaracak işler planlayabiliyorsunuz. İş hayatınızda bir süre gizliliği tercih etmelisiniz.
BOĞA:
Ay kombinasyon burcunuz Başak'ta ilerlerken, kararlı yönleriniz ortaya çıkıyor. İç disiplininiz mükemmel. Yollardan beklediğiniz haberlerin gecikmesi işlerinizin uzamasına neden olacak.
İKİZLER:
Bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Çevrenizdeki kişiler, sizin gerçek düşüncelerinizi tahmin etmekte güçlük çekebilirler. Bugün araştırmacı yönünüzü kullanarak olayları kısa sürede çözeceksiniz.
YENGEÇ:
Bugün, dostlarınızla doğru iletişim içindesiniz. Yapacağınız çalışmalarda onların fikirleri sizin için olumlu motivasyon oluyor. Bazı arkadaşlarınızın sizden sakladıkları sorunları olabilir.

ASLAN:
Yönetici ruhunuzu ön plana çıkaracaksınız. Çalıştığınız kişilerle kuracağınız diyaloglar çok önemli. Bugün, dengelerinizi yitirmeden politik tavırlarınızla durumu idare etmeyi başaracaksınız.
BAŞAK:
Ay, öğleden sonra burcunuzda ilerleyecek. İç disiplininiz mükemmel ve duygularınıza daha mantıklı ve sıkı bir şekilde sarılıyorsunuz. Kararlı şeklide aktivitelerinizi sürdüreceksiniz.
TERAZİ:
Karamsar olmanız için hiçbir neden yok fakat bazı derin düşünceler içinde olabilir, çevresel koşullarınızdan hoşnut olamayabilirsiniz. Tavırlarınızdaki katı yaklaşımlar yargılamalara neden oluyor.
AKREP:
Performansınızı iş yaşantınızda olduğu gibi duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Bugün, kendinizi yeni olaylara hazır hissediyor ve karşı cinsle duygusal bağlarınızı güçlendiriyorsunuz.
YAY:
Maddi konularınıza güven duymadığınız bir gün. Bugün,kendinizi sorguluyor ve yeni iş fırsatları yaratmak istiyorsunuz. Beklentilerinizin oldukça yoğun olduğu bir gün.
OĞLAK:
Aşkta güvene ihtiyacınız var. Partnerinizin size yaklaşımları sıcak bile olsa, algılama konusunda yanlış hareket ediyorsunuz. Bugün, içinize kapanmaktan vazgeçin ve dostlarınıza vakit ayırın.
KOVA:
Duygularınızı saklayarak çevrenize gizemli bir hava yaratıyorsunuz. İş arkadaşlarınızın davranış biçimlerinden farklı anlamlar çıkarmanızın tek nedeni, bugün kişisel olarak içsel güvensizlik yaşıyor olmanız.
BALIK:
Partnerinizin sizden beklentileri karşısında çıkmaza girebilirsiniz. İş konusunda mantıklı davranarak beklentilerinizin karşılığını alacaksınız. Bugün karamsar düşünerek olayların yönünü saptırmamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder