Facebook Ailesi

Custom Search

8 Mart 2017 Çarşamba

13 - 19 Mart 2017 Haftalik Burç Yorumu

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Özgürlüğün hepimiz için her şeyden önemli olacağı bir hafta. Yakın çevremizde duygusal patlamalara şahit olacağız. Etrafımızdaki olaylara asla kayıtsız kalmak istemeyeceğiz. Çevremize karşı takındığınız tavırlar sitem edici tarzda olacaktır. İç disiplinimizin güçlü olduğunu iş yaşantımıza yansıtabileceğiz. Esnek çalışanlar, zaman kaybına uğramak istemiyorlarsa, belli kuralları denemek zorundalar. Özellikle aile içi olaylarda yapıcı davranışlar ortaya çıkacak. Eşyalarımızı tamir ettirmeyi düşünüyorsak, bu hafta iş yaşantımızda bize gerekli olan doneleri akıllıca kullanmalıyız. Yaşamımızı kolaylaştıracak ip uçlarını yakalayacağız..

13 - 19 Mart 2017 Haftalık Burç Yorumları


KOÇ:
İyi bir planlamaya ihtiyacınız var. Zihinsel dağınıklık yaşamazsanız, bu hafta birçok başarıyı bir arada sentezleyebileceksiniz. Kendinizi yenilemek istiyorsanız, kafanızda kıyaslamalar yapmalısınız. Ne kadar sakin olur ve yaşamınızın vazgeçilmezi olarak değerlendirdiğiniz insanları anlamaya çalışarak hareket edersiniz bu sert rüzgarın etkisini o kadar hafifletirsiniz. Bekar Koçlar hafta sonuna doğru yaşayacağınız gelişmelerle duygusal hayatınızda unuttuğunuz duyguların yoğun fırtınası ruhunuzu sarabilir.

BOĞA:

Bu hafta yatırım konusunda kafanız oldukça işler çalışıyor. Yollardan beklediğiniz maddi kazançların siz sağlayacağı olumlu sonuçlardan yola çıkarak, imkanlarınızı genişletme çabası içindesiniz.Bu hafta kariyer hayatınızda güçlü bir çıkış yakalayabilir yeteneklerinizle göz doldurarak pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda da ise aşk dolu günlerin içinde olacaksınız..

İKİZLER:

Birlikte çalıştığınız kişilerle duygusal çatışmalara girmemelisiniz. Onların yaptıkları her hareketten anlam çıkartmanız size yorucu gelebilir. Bulunduğunuz ortamlarda, kendi tarzınızı yansıtacaksınız. Oldukça hareketli bir hafta karşılıyor sizleri. Özel yaşamınızda şans sizden yana yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de özel yaşamınızda doğru insanlarla buluşabilmenin tüm güzellikleri sizleri kuşatıyor adeta. Değişim enerjisi yaşamınızın her alanında kendini gösterirken buna ayak uydurmalısınız.


YENGEÇ:

Partnerinizle beraberliğiniz bir anlamda farklı duygular içinde gelişecektir. Bu hafta partnerinizle ortak kararlar almak için uygun bir hafta değil. Israrcı olmanız hayal kırıklığı yaratabilir. . Finansal anlamda kazancınız yükselmeye başlıyor. İstikrarlı şekilde ilerleme sağlayacak sezgilerinizle bilginizi sentezleyebilmiş olmanın faydasını her anlamda göreceksiniz. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle iletişime önem verin fakat duygu ve düşüncelerinizi o kendi ifade ettikten sonra dile getirin..

ASLAN:
Çevresel koşullarınızı yeniden düzenleme konusunda acele etmemeli ve olayları doğru bir şekilde irdelemelisiniz. İşinize konsantre olduğunuz zaman, sanki başka bir boyuta geçiyorsunuz.  İş hayatınızda olabildiğince verimli olacağınız fırsat ve imkanlar söz konusu. İş görüşmelerinizde gizliliğe önem vermeli ve tamamlayıp uygulamaya geçinceye kadar kimseye bişeyden bahsetmemelisiniz.

BAŞAK:
Maddenin esiri değilsiniz. Bu hafta daha soyut davranmak isteyeceksiniz. Algılama konusunda güçlü bir dönemdesiniz. Çevrenizdeki gizemli ve çekici olaylara karşı bir merak ve araştırma söz konusu olacak. Hafta boyunca; İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir tereddüt etmeden yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ:

Bu hafta yine kendi doğrularınız için savaş vermek isteyebilirsiniz. Gücünüzü ispat etmek istiyorsunuz, fakat bu konuda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Dengeler sizin için çok önemli.  Rahatsızlık duyduğunuz mutsuz olduğunuz hemen her konuda kararlı davranır isteklerinizi belirlerseniz yaşayacağınız gelişmeler karşısında nasıl davranmanız gerektiğini de buldunuz demektir. Hiç kimsenin aldığınız kararları uygulamanızı engellemesine izin vermeyin. Rehberiniz sezgileriniz olsun.

AKREP:
Aklınız çok karışık. Düşünceleriniz dağınık seyrediyor. Yapmak istedikleriniz için, yeni bir planlamaya ihtiyacınız var. Bu hafta bilinçaltı motivasyonunuz oldukça belirgin ve yönlendirici seyrediyor.  Maddi konularda geçmişte yaşanan aksiliklerden aldığınız dersleri profosyonel çalışma hayatınıza aktarıyor olmanız saygınlığınızı daha da arttıracaktır. Özel yaşamınızda ise aile büyükleri ile tartışmalar ciddi boyutlara gelebilir.

YAY:
Fikirlerinizi çevre destegi ile ortaya çıkarabilir ve yaratıcılığınızı güçlendirebilirsiniz. Duygusal konularda kendinizi yenileme zamanı çoktan geldi. Partnerinizle bağlarınız güçleniyor.  İş görüşmelerinizde sağ duyulu davranın ve duygularınızı iş hayatınıza yansıtmamaya özen gösterin. İş birlikleri ve fikir alışverişleri hafta boyunca kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır.

OĞLAK:
Karşıt evinizde ilerleyen Ay'ın konumundan dolayı, duygusal konulara sığınmak ihtiyacı içindesiniz. Bu hafta sevdiklerinizle birlikte vakit geçirmek isteyebilir, sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Hafta boyunca; İş hayatınızda kontrollü davrandığınız sürece her şey istediğiniz yönde şekillenmeye başlayacak. Yeter ki kararlı tavrınızı disiplinli bir şekilde sürdürebilin. İşinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir tereddüt etmeden yolculukları gerçekleştirin. Yeni fırsatlar yeni insanlar tanıyarak maddi anlamda karlı çıkacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA:
Bu hafta kişisel gelişiminizi ön plana çıkarıyorsunuz. Olaylara sezgilerinizle yaklaşmanıza rağmen, yaşamınızda ilginç gelişen bir mantık da var. Bilinçaltınızı istediğiniz şekilde kullanıyorsunuz. . İş hayatınızda yoğun ve son derece olumlu görüşmeler kariyerinizi güçlendirecek etkilere sahip. Özel yaşamınızda ise bekar Kova’lar eski sevgilinizden gelecek bir mesaj ya da mail duygularınızı bir an için karıştırsa da, Geçmişte neden ayrıldığınızı hatırlayarak bu bilinçle hareket edecek.

BALIK:
Bu hafta, maddi hırslarınız ön planda. Başarıyı hedeflediğiniz için, değişik konuları bir arada kombine edeceksiniz. Gizli konular yüzünden başınızın ağrımasını istemiyorsanız, planlarınızı netleştirin.  İş hayatınızda ise girişimleriniz olumlu sonuçlanacak ve yeni kapıların size açılmasını sağlayacaktır. Bekar Balıklar sizlerde karşı cinsin üzerinde olduğunuzdan farklı etkiler bırakıp hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. En iyisi kendinize öz eleştiride bulunarak sakinleşmenin yollarını aramak olmalı sizler için

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder