Facebook Ailesi

Custom Search

12 Mart 2017 Pazar

13 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Akıcı konuşmalarınızla karşınızdakilere savunma olanağı vermeden etki altına alıyorsunuz. Bugün cinsel içgüdüleriniz yoğun seyrediyor. Aşka önem veren bir kişi olarak, her zamankinden yoğun hisseceksiniz.
BOĞA:
Duygusallıkla akılcılığı karıştırmayı sevmediğiniz halde, gün içinde bu iki kavram kafanızda karmaşa yaratacak. Tartışmalardan uzak kalmalı ve fikirlerinizi savunurken kırıcı olmamaya çalışmalısınız.
İKİZLER:
Ortaklıklar konusunda geniş seçeneklere sahip olacaksınız. Akıllı ve güçlü kişilerle tanışabilir onlarla ortak işler beraberce yapabilirsiniz. Bu dönem, borçlarınızı daha kolay ödeyeceksiniz.
YENGEÇ:
Arkadaşlarınızla gücünüzü birleştirmek isteyeceksiniz. Onlarla kuracağınız olumlu iletişim sizi daha da enerjik ve aktif yapacak. Katılacağınız gruplarda maddi konulara fazla girmemelisiniz.

ASLAN:
Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekici bir tavır sergilemekle önemli kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Bugün, sosyal ortamlarda hem eğlenecek hem de bilginizi genişletme ortamı bulacaksınız.
BAŞAK:
Yapacağınız her türlü çalışmanın karşılığını almak istiyor ve bu konuda hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Bazılarınız iş ve meslek konularını, aşkla birleştirerek kişiliklerine uygun davranacaklar.
TERAZİ:
Bugün isteklerinizdeki artış, duygularınız ve kendi doğrularınız paralelinde önem kazanacak. Çabalarınız ve amaçlarınızda takıntılarınızın çok fazla payı olacak.
AKREP:
Yoğun tempo içinde temkinli olmaya devam edeceksiniz. Bu durum size çok önemli avantajlar kazandıracak. Süregelen olaylarınız bir anda yön değiştirebilir. Organizasyon konusunda dikkatli hareket etmelisiniz.
YAY:
Tanışmalar için uygun bir gün. Kendi içinize yönelmeli, değer verdiğiniz duygularınızla ilgilenmek için çıkan fırsatları değerlendirmelisiniz. İlişkilerinizi gözden geçirmek için tam sırası.
OĞLAK:
Yanlış anlaşılmalara karşı çok dikkat ederek, yolunda giden işlerinizde karmaşa yaratmayın. Beraberliklerinizde ani gelişen kıskançlıklar nedeniyle zor anlar yaşarken kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz.
KOVA:
Hırslı yapınız sizi agresif yapabilir. Enerjinizi doğru kullanmalı, insanlara baskıcı davranmamalısınız. Kariyerinizi grup çalışmaları ile destekleyeceksiniz. Bugün fiziksel anlamda oldukça çekicisiniz.
BALIK:
Paraya ve lükse olan merakınız, sizi daha çok çalışmaya yöneltecek. Çalışmanızın karşılığını alacağınız işler yapmak istiyorsunuz. Yeni girişimler için kendinizi cesur hissediyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder