Facebook Ailesi

Custom Search

13 Mart 2017 Pazartesi

14 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Başarılı bir iş dönemi yaşadığınız halde hedeflerinizde zorlanıyorsunuz. Çevrenizle kuracağınız olumlu iletişim, size yardımcı olacak. Bugün birçok sorunu çözmek zorunda kalabilirsiniz.
BOĞA:
Doğuştan araştırmacı bir ruha sahip oluşunuz, iş başarınızı olumlu etkiliyor. Bugün daha detaycısınız. Yeni bir iş projesi gündemde olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığından emin olabilirsiniz.
İKİZLER:
Ay burcunuzda ilerliyor ve Merkür'den olumlu destek alıyorsunuz. Yeni başlangıçların her zaman gerginlik getirdiğini siz de biliyorsunuz. Bugün tartışacağınız kişilere daha çok söz hakkı vermelisiniz.
YENGEÇ:
Venüs'ten olumlu destek almaya başlıyorsunuz. Dostlarınızla birlikte, iş birliği içinde olacağınız yeni bir döneme giriyorsunuz. Bugün hızlı hareket etmelisiniz.

ASLAN:
Kendinize özgüveniniz o kadar tam ki, hiçbir konuda hata kabul etmek istemiyorsunuz. Sizden çok şey bekleniyor. Her işe yetişmeniz mümkün değil. Üstelik bugünlerde ailenize de zaman ayırmalısınız.
BAŞAK:
Sorumluluğunuzun artmasının sizi olumsuz yönde etkilediğini zannediyorsunuz. Aslında yaşam enerjiniz bu şekilde daha da güçleniyor. Bugün iş konusunda, her türlü ayrıntıları hesaplamak zorundasınız.
TERAZİ:
Mars burcunuzda geri gitmeye devam ederken, düşüncelerinizi abartıyorsunuz. Burcunuzun mantık burcu olduğunuzu biliyorsunuz. Rekabetçi yapınız aşkta da kendini gösteriyor. Sezgileriniz güçleniyor.
AKREP:
Sabit düşüncelerden uzaklaştığınız zaman, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. İnatçı yapınızın size zarar verdiğini siz de biliyorsunuz. Balık'taki Venüs sayesinde karşı cinse istediğinizi yaptıracaksınız.
YAY:
İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gün. Çevrenizle iş birliği içinde olacaksınız. Bazı paslaşmalar sonucunda istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyorsunuz.
OĞLAK:
Bugün, iş ilişkilerinizde bir yoğunluk söz konusu olacak. Birçok işinizi zincirleme halletmek zorunda kalacaksınız. Mücadeleci ruhunuzu ortaya çıkarın. Bugün,aşk konusunda şanslı olacaksınız.
KOVA:
Planlı davrandığınızda, olaylar kendiliğinden rayına oturuyor. Bugün, olaylara bir felsefeyle yaklaşarak, enerjinizi istediğiniz gibi dengeleyeceksiniz. Mars sayesinde önemli konulara yoğunlaşacaksınız.
BALIK:
Neptün'den önemli destekler almaya başlayacaksınız. Kişisel özgürlüğünüzü zedelemeyen tüm işlere hazırsınız. Bağımsız şekilde hareket ettiğiniz zamana, başarı yüzdeniz çok daha fazla artıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder