Facebook Ailesi

Custom Search

14 Mart 2017 Salı

15 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

Bugün Burcum Ne Diyor?
KOÇ:
İsteklerimizde aşırıya kaçabileceğimiz bir gün. Ay'ın bulunduğu konum, maddesel ihtiyaçlarımız doğrultusunda hareket etmemiz gerektiğini söylüyor. Gizemli davranmayı yeğleyebilirsiniz.
BOĞA:
Partnerinizin duygusal değişimlerinizden etkileniyorsunuz. Aranızda bazı istenmeyen olaylar gelişebilir. İkiniz de farklı dünyaların insanları olmanıza rağmen, sorunlarınızı aşmamanız için neden yok.
İKİZLER:
Yönetici gezegeninizin zorluklar çıkarması sonucunda, arkadaşlarınızla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz. Sizin istediğiniz şartlar her zaman aynı olmayabilir. İstekleriniz değişebilir.
YENGEÇ:
Duygusal anlamda kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Partnerinizle aranızda güçlü bağlar oluşmakta ve bugün ona karşı derin duygular içinde olacaksınız. Çekim gücünüzün yüksek olduğu bir gün.

ASLAN:
Ailenizin sorunları karşısında kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz. Bugün inatla kendi fikirlerinizi savunmak isteyeceksiniz. Duygusal konularda fanatik düşüncelerinizin esiri olabilirsiniz.
BAŞAK:
Doğal yapınızı zorladığınız zaman kendinizi huzursuz ve mutsuz hissetmenizden tek sorumlu yine kendinizsiniz. Bugün, kişisel güvenliğinizi ön plana çıkaran değişik düşünceler içindesiniz.
TERAZİ:
Derin düşünceler içindesiniz. Yaratıcılığınızı istediğiniz gibi gösteremediğiniz zaman, kendi içinize kapanıyorsunuz. Ilımlı gününüzde olmanıza rağmen, düşüncelerinizi gizlemeyi tercih ediyorsunuz.
AKREP:
Duygusal derinliğinizi karşı tarafa yansıtmak isteyeceksiniz. Kıskançlıklar söz konusu olduğu zaman agresif ve kaprisli oluyorsunuz. Bugün, partnerinizin her söylediği sözden olumsuz etkileniyorsunuz.
YAY:
Özgürlükçü yapınızın zedelenmesinden korkuyorsunuz. Derin düşüncelerin altından kalkmanız zorlaşabilir. Dostlarınızdan yardım almalı ve bugünlerde olaylara daha esnek bakmayı denemelisiniz.
OĞLAK:
Arkadaşlarınızın yaratıcı yönleri hoşunuza gidiyor ve onlarla kombinasyon işler yapma düşüncesi içindesiniz. Şiddet eğilimlisi değilsiniz fakat bugün, gelişen bazı olaylara tepki gösterebilirsiniz.
KOVA:
Size en yakın kişilere öfkenizi yansıtarak, gerçek dostlarınızın kalbini kırıyorsunuz. Sevdiklerinizin sizinle aynı düşünce içinde olmamaları, bugün canınızın sıkılmasına neden olacaktır.
BALIK:
Ay burcunuzda ilerlerken, duygularınızı yaratıcı bir şekilde sosyal aktivitelere dökerek tatmin sağlayabilirsiniz. İnançlarınız doğrultusunda hareket etmekle bazı kişileri şaşırtabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder