Facebook Ailesi

Custom Search

16 Mart 2017 Perşembe

17 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Hedeflerinizde mantığı ön plana alarak, kontrolünüzü kaybetmeyin. Bugünlerde sağduyuyu ve sakinliği elden bırakmayın. Böyle davrandığınızda ortaya çıkacak zor pozisyonlardan başarı ile çıkacaksınız.

BOĞA:
Toplumda göze çarpacak çalışmalar yapmak istiyorsunuz. Akademik alanda başarı ve yükselme sizi bekliyor. Belki de yıllarca hak ettiğiniz yeri bekliyorsunuz. Seçimlerinizi doğru yapmalısınız.

İKİZLER:
Sınırlarınızı genişletmek için hedeflerinizi hırslarınızla besleyeceğiniz bir gün olacak. Fakat mesleğinizde ilerlemek için karşı tarafın size sunabileceği olanakları istediğiniz gibi kullanacaksınız.

YENGEÇ
Fiziksel anlamda oldukça parlak bir görünüm sergiliyorsunuz. Partnerinizden istediğiniz güzel sözleri duyacak ve mutlu olacaksınız. Ayrıca iş yaptığınız kişilerle yıldırım aşkı duygulara hazır olmalısınız.


ASLAN:
Düşmanlarınızın farkındasınız, bazılarınızın bekledikleri pozisyon olan bu durum, kendi gücünüzün farkında olmanıza yarayacak. Bulunacağınız ortamda ışıltınızdan kaynaklanan kalabalık var.

BAŞAK:
İş arayanlar, bekledikleri fırsatları yakalayarak, arzuladıkları ortama kavuşacaklar. Sırada bekleyen kişiler varken, sizin seçilmeniz bazılarını kızdıracaktır. Siz kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz.

TERAZİ:
Kendinize güveniyorsunuz ve karşı cins üzerinde etkilisiniz. Ufak çapkınlıklar sizi oyalasa bile, sonu gelmeyecek maceralar yüzünden geçici sorunlar yaşamak istemiyorsanız otokontrolü elden bırakmamalısınız.

AKREP:
Yaşamın biraz da cesaret olduğunu bu dönemde, özgüveninizin size sağladığı avantajları istediğiniz alanda kullanabileceksiniz. Özellikle, sınırlarınızı aşan gücünüzün temposundan başınız dönebilir.

YAY:
Sosyal adalet duygunuzun atağa kalkmasıyla, grup toplantılarında haksızlıkları yerici konuşmalar yapabilirsiniz. Duygularınızın derinleşmesi ile paylaşım içinde olduğunuz kişileri etkileyeceksiniz.

OĞLAK:
Girdiğiniz ortamlarda kendinizden emin tavırlarınız ve etkileyici cümlelerinizle arkanızda bir hayran ordusu bırakacaksınız. Biraz da, bunu bilerek yapacaksınız. Çünkü şövalye ruhunuz ortaya çıkıyor.

KOVA
Finans konularında size destek olabilecek kişilerle irtibatta bulunacaksınız. İş yaşamınızda yeteneklerinizi sergilerken, gerekli adımlar kendiliğinden gelecektir. Küçük tartışmalar yaşayabilirsiniz.

BALIK:
Kendi imajınıza yönelik gayretler içinde olacak, dış görünüşünüz için harcamalarda bulunacaksınız. Bireyselliğinize önem vermenize rağmen, karşınızdaki kişileri de kırmak istemiyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder