Facebook Ailesi

Custom Search

17 Mart 2017 Cuma

18 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Kendinizi yapılandırma yolunu seçebilir ve şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek istiyorsunuz. Şans kapılarınızın açık olması, manevi korunma çemberinde olduğunuzu gösteriyor.

BOĞA:
Bugün, çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerin düşük temposundan, olumsuz etkileniyor ve çbu konuda evrenizi yargılamadan edemiyorsunuz.

İKİZLER:
Yönetici gezegeniniz Merkür'ün bulunduğu konum, iletişim konusunda size güçlü duygular veriyor. Yolları kapsayan haberlerin sizin isteklerinizin paralelinde ilerleyeceğinden emin olabilirsiniz.

YENGEÇ:
Yöneticilik konusunda çevrenize ders verecek davranışlar sergilemeniz, kendinizi iyi hissetmenize neden oluyor. Bugün güven duygusuna ihtiyacınız var. Hırslarınızla baş etmeyi öğrenmelisiniz.


ASLAN:
Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli olmaları sizin için oldukça önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacaksınız. Ortaklıklar konusunda destek göreceksiniz.

BAŞAK:
Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için, bugün görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Spor yapmak için kendinize zaman ayırmalısınız.

TERAZİ:
Fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden, bazen çevrenizden tepki alıyorsunuz. Yüksek ideallerinizi yaşama geçirmek için desteğe ihtiyacınız yok. Bugün enerjinizi doğru yolda kullanacaksınız.

AKREP:
Disiplin size yakışıyor. Finans konularının gündem kazanmasıyla, sert fakat akıcı planlar yapıyorsnuz. Değişim için uygun bir gün. Düşüncelerinizi hiç kimseyle paylaşmak istememekte haklısınız.

YAY:
Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan artık mutlaka vazgeçmelisiniz.

OĞLAK:
Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin yoğun ilgisini çekeceksiniz.

KOVA:
Bugün, görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Kısa seyahatleriniz olabilir.

BALIK:
Gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün. Koşulların sizden yana oluşuyla fırsatlar kendiliğinden oluşacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder