Facebook Ailesi

Custom Search

18 Mart 2017 Cumartesi

19 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Gün içinde duygularınızda aşırıya kaçarak, ilişki içinde olduğunuz kişilere söylenmemesi gereken sözleri sarf etmeniz mümkün. Burcunuzda ters hareketine devam eden Merkür'ü unutmamalısınız.

BOĞA:
Bugün gizlilikler konusunda ısrarcı bir tutum sergilemeniz mümkün. Fikirlerinizi söylerken temkinli davranmayı tercih ediyorsunuz. Öfkenizi baskı altında tutarak, bazı olayları aşmanız mümkün değil.

İKİZLER:
Bugün, işinize yoğunlaşmak isteyebilirsiniz. Fakat duygusal ilişkinizde yaşayabileceğiniz birtakım sorunları unutmamalısınız. İhmal edilmek istemeyen partneriniz, size alınganlık gösterebilir.

YENGEÇ:
İş yaşantınızda birtakım fırsatların size sunulması, kafanızdaki soru işaretlerin su üstüne çıkmasına neden olacak. Sezgilerinizin sizi yanıltmadığını görerek, yeni başlangıçlara hazırlanmalısınız.


ASLAN:
Bugün, enerjinizi yaratıcılığınızla olumlu bir şeklide birleştirebiliyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda karşı tarafı ikna etmeniz kolaylaşacak. Uyumlu olmanıza rağmen son sözü siz söylemekten yanasınız.

BAŞAK:
Özgürlükçü yapınızın zedelenmesinden hoşlanmadığınız için, bugün kendi kurallarınızı kendiniz koymaktan yanasınız. Yapacağınız her türlü çalışmaların alt yapısını hazırlayarak sunmaktan yanasınız.

TERAZİ:
Karşı tarafın fikirlerini kabul etmekte zorlanabilirsiniz. Diretme huyunuz yok fakat olayları değişik açıdan objektif bir şeklide gördüğünüz için, düşüncelerinizde daima haklı çıkıyorsunuz.

AKREP:
Kazançlarınız konusunda başarı grafiğiniz yükseliyor. Bugün, kişisel yeteneklerinizi ön plana çıkarmadan önce, size güven duyulmasını istiyorsunuz. Kazançlarınızı değişik kaynaklardan elde edeceksiniz.

YAY:
Kişisel özgürlüğünüzü korumak adına verdiğiniz savaşlardan daima siz galip çıkıyorsunuz. Bugün, içten davranışlarınızın size sağlayacağı motivasyon sayesinde, başlattığınız her işi bitireceksiniz.

OĞLAK:
Kendinize güveniyor ve çalışmalarınızı mantık süzgecinden geçirerek, kişisel başarınızı perçinliyorsunuz. Bugün, birlikte olduğunuz insanlarla faydalı fikir alışverişi içinde olacaksınız.

KOVA:
Enerjinizi ikiye katlayacak olayların içinde olduğunuz zaman, kendinizi daha da huzurlu ve olumlu hissediyorsunuz. Bugün, eski arkadaşlarınızla bir arada olacak ve geçmiş günlerden konuşacaksınız.

BALIK:
Radikal kararlar alacağınız günlerden biri. Bilginizin takdir görmesi, sizin için oldukça önemli. Görüştüğünüz kişilerle fikir alışverişinde olacaksınız. Adımlarınızı dikkatli ve mantıklı atıyorsunuz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder