Facebook Ailesi

Custom Search

15 Mart 2017 Çarşamba

20 - 26 Mart 2017 Haftalik Burç Yorumu

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?


Sezgiler ve somut kavramlar önem kazanıyor. Samimiyet ve güvene ihtiyacımız var. Unuttuğumuz isteklerimizin yeniden gündem kazanması eski hataların tekrarlanmaması şartıyla, daha da güzel olayları beraberinde getirecek. Şansımızın bize yardım edeceği bir hafta. Uzun süren beraberlikler evlilik veya nişanla sonuçlanabilir. Arzuladığımız seyahatlerimizi yapabiliriz. Ticarete dayalı çalışmalar ön plana çıkıyor. Birçoğumuz çabalarımızın karşılığını bekleyeceğiz. Yöneticilerimizle faaliyetlerimizin yoğun olduğu bir hafta. Düşüncelerimizi karşı tarafa aktarırken, onların ruhsal durumlarını algılayabileceğimiz bir hafta. Aşkta eleştirici bir haftadayız ve duygularımızda terslikler yaşayabiliriz. Partnerimizden çok şey bekliyoruz.

KOÇ:
Bu hafta, düşüncelerinizi gizleme gereği duyuyor ve çevrenizden çabuk etkileniyorsunuz. Size değersiz görünen bazı şeyler, başkaları için önemli olabilir. Onlarla aranızda iletişim sorunu yaşamaktan kaçınmalısınız. Aranıza mesafe koymalı, fakat iyi niyetli olmaya devam etmelisiniz.

BOĞA:
Maddi konularda elde ettiklerinizin çok çok üstünde bir beklentiniz var. Her yönden güçlü konuma gelme amacınızın altında, kendinizi ispat etme isteği yatıyor ama koşullar sizi zorluyor.

İKİZLER:
Yaratıcılığınızın körükleneceği bir hafta. Fiziksel özelliklerinizi ve olumlu yönlerinizi ortaya koyacak ortamlarda bulunacaksınız. Çok verimli hissediyorsunuz. İstekleriniz giderek artıyor.


YENGEÇ:
Başlangıçlar yapmak için beklemeyi tercih etmenize rağmen, kişisel güvenliğinizi maddesel destekle sağladığınız için, kazançlarınızı takip ediyor ve yeni iş olanaklarına imkan tanıyorsunuz.

ASLAN:
Güçlü bir performans sergiliyor ve arkadaşlarınızın hayretler içinde kalmasına neden oluyorsunuz. Kariyer evinize geçen Güneş, enerjinizi arttırırken Venüs, ilişkilerinizde üstünlük sağlıyor.

BAŞAK:
Kendinizi ve kişisel özgürlüğünüzü sorgulayarak, adımlarınızı sağlam bir şekilde atmaktan yanasınız. Bu hafta araştırmalarınızı derinleştirerek, şimdiye kadar düşünmediğiniz konulara yoğunlaşabilirsiniz.

TERAZİ:
Kendinize yönelteceğiniz mantıklı sorular sayesinde, partnerinizle aranızda bir türlü açıklığa kavuşmayan ve bir sır görüntüsü veren konuların ne kadar gereksiz olduğunu göreceksiniz.

AKREP:
Bu hafta, paranızı gereksiz bir şekilde harcamaktan çekiniyor ve istemeseniz de disiplinli bir şekilde hareket ediyorsunuz. Partnerinizle birlikte bütçenizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz.

YAY:
Bu hafta gireceğiniz topluluklarda fazla ilgi göreceksiniz. Özellikle içinizdeki macera tutkusunu körükleyecek kişilerle tanışabilirsiniz. Ay burcunuzda ilerlerken, Venüs'ten olumlu etki alıyorsunuz.

OĞLAK:
Özel olduğunuzu hissettiğiniz zaman, yaşama bakış açınız daha da anlamlı oluyor. Bu hafta bilinçaltınız oldukça yoğun. Birçok düşünceyi aynı anda barındırmak, herkesin yapabileceği bir iş değil.

KOVA:
Başarılarınızın altında ailenizin size vereceği desteğin katkısı olduğunu biliyorsunuz. Onlarla aranızdaki pürüzler haftanızı motivasyonsuz geçmesine neden oluyor. Kişisel kavgaları bırakmalısınız.

BALIK:
Arkadaşlarınızla birlikte çalışmaktan hoşlanıyorsunuz. Ama bu hafta, aktivitelerinizin yoğun olmasından dolayı egonuz ön plana çıkacak ve bu nedenden dolayı çevrenizle problemler yaşayabilirsiniz.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder