Facebook Ailesi

Custom Search

19 Mart 2017 Pazar

20 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Kendinize güvendiğiniz kadar, aynı duyguları karşınızdaki kişiden de bekliyorsunuz. Bugün, sizin için önemli olan grup çalışmalarına yönelebilir ve yapacağınız işlerden kişisel tatmin sağlayabilirsiniz.
BOĞA:
Enerjinizi tamamen yapacağınız işlere aktarıyorsunuz. Bugün, sonuçlarını merak ettiğiniz konuların cevabını almanız güçleşecektir. Çalışma yaşantınızda gereğinden fazla sorumluluk alıyorsunuz.
İKİZLER:
Kafanızda yeni düşüncelerin oluşmasına zemin hazırlarken, ikili ilişiklerinizde zor anlar yaşayabilirsiniz. Bugün, daha çok sosyal yaşantınıza ağırlık vermeli ve bazı şeyleri zamana bırakmalısınız.
YENGEÇ:
Kendinizi yanlış ifade edeceğiniz bir gün. Ay'ın etkisi, hırslarınızda değişimlerin söz konusu olacağını gösteriyor. Fikirlerinizdeki iniş çıkışlar yüzünden yanlış kararlar alıyorsunuz.

ASLAN:
Kişisel enerjinizi artıracak çalışmalar içine gireceksiniz. Duygularınızı ikiye katlıyorsunuz. İnatçı tavırlarınız ve idealist yapınızla ilgili düşüncelerinizden ödün vermek istemiyorsunuz.
BAŞAK:
Bulunduğunuz konumla ilgili zor anlar yaşıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Merkür, kişisel ve toplumsal ilişkilerinizi olumsuz etkiliyor. Girişimciliğiniz konusunda enerji düşüklüğü yaşıyorsunuz.
TERAZİ:
Duygularınızı, yaratıcılığınızla kombine edeceğiniz bir gün. İdeallerinizi yapıcı bir şekilde sergileyeceksiniz. Kısa yolların ve seyahatlerin güncellik kazanması sonucunda, işlerinizi tamamlamalısınız.
AKREP:
Çevrenizde, enerjinizi doğru kullanmayı başarıyor ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Düşüncelerinizi yaşama geçirirken, birlikte çalıştığınız kişileri, yapıcı davranışlarınızla etkileyeceksiniz.
YAY:
Duygusal ve sosyal ilişkilerinizde hareketlenmeler söz konusu olacak. Bugün, katılacağınız toplantılarda olumlu hareketlerinizle birçok kişinin ilgisini çekeceksiniz. Enerjiniz yüksek seyrediyor.
OĞLAK:
Bugün Ay'ın bulunduğu konum, aile ilişkilerinize daha fazla özen göstermenize neden olacaktır. Onlara sürpriz bir ziyaret yaparak, birlikte paylaşım ortamları yaratmayı başarıyorsunuz.
KOVA:
Sezgilerinizde yanılmıyorsunuz. İnatçı ve başınıza buyruk davranışlarınız sizi faklı yaparken, tereddütlerinizi yenmenize yardımcı oluyor. Aşırı uçlarda dolaşmadığınızda daha verimli oluyorsunuz.
BALIK:
Yaratıcılığınızı ve değişkenliğinizi çok güzel lanse edebiliyorsunuz. Başarınızın altında yatan en önemli neden, yaşamınıza çok çabuk şekil verebilmenizdir. Bugün dengelerinizi korumalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder