Facebook Ailesi

Custom Search

20 Mart 2017 Pazartesi

21 Mart 2017 Günlük Burç YorumuKOÇ:
Ay'ın konumu sizi yaratıcı ve çekici kılıyor. Olumlu motivasyonunuzu özel ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Bugün, iyimser ve yardımsever duygularla hareket etmek istiyorsunuz.
BOĞA:
Başlangıçlar yapmak için beklemeyi tercih etmenize rağmen, kişisel güvenliğinizi maddesel destekle sağladığınız için kazançlarınızı takip etmeye özen gösteriyor ve yeni olanaklara imkan tanıyorsunuz.
İKİZLER:
İlişkilerinizi kullanabileceğiniz bir gün. Kendinize güveniyor ve olayları doğru yönlendiriyorsunuz. Arkadaşlarınızdan olumlu etki alıyorsunuz fakat fikirlerinizi söylerken kalp kırabilirsiniz.
YENGEÇ:
Yaratıcılığınızın güçlü olduğu bir gün. Hırslarınızı ilişkilerinizle birleştireceksiniz. Kendinizi yetersiz hissedebileceğiniz konulardan uzak kalmalı ve amacınıza uygun hareket etmelisiniz.

ASLAN:
İlişkilerinizin yoğun ve aktif olduğu bir gündesiniz. Sosyal aktivitelerinizde enerjik yapınızı kullanabileceğiniz alanları belirlemeli ve idealleriniz doğrultusunda hareket etmelisiniz.
BAŞAK:
Satürn'ün iletişim evinizde ters hareket etmesiyle, kişisel ilişkilerinizde sorunlar çıkabilir. Beklentilerinizde karşılık bulamamak veya yanlış anlaşılmalar söz konusu olacaktır.
TERAZİ:
Karşı cinsle aranızda bazı sürtüşmeler söz konusu olacak. Ortaklıklar arasında fikir ayrılıkları canınızı sıkabilir. Olaylara duygularınız doğrultusunda baktığınız için yanlış değerlendirebilirsiniz.
AKREP:
Ailenizle ilgili sorunların gündeme gelmesi bireyler arasında çatışmalara neden olabilir. Onların istekleri sizin yaratıcılığınızı engelleyebilir. Bugün, ailenizle ters düşmemeye çalışmalısınız.
YAY:
Bugün kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Mesleki anlamda başarınızı perçinleyecek aktivitelere ihtiyacınız var. Dostlarınızın desteği size güç verirken, değişkenlikten biraz uzak kalmalısınız.
OĞLAK:
Sosyal ilişkileriniz ve aşk hayatınız canlanıyor. Kendinizi mutlu hissetmek için birçok nedeniniz olacak. Sizi destekleyen dostlarınız sayesinde yaratıcılığınız hiç olmadığı kadar güçlenecek.
KOVA:
Hayalleriniz doğrultusunda yaşıyor ve ideallerinizi gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Kendinizi sınırlamaktan hoşlanmıyor ve özgürlüğünüzü rahat ifade edebileceğiniz ortamları seviyorsunuz.
BALIK:
Yatırımcı bir kafa yapısıyla maddesel kazançları sorguladığınız bir gün. Satın alma duygunuzun yoğun olması nedeniyle harcamalarınız bütçenizi aşabilir. Partnerinizden destek bekleyebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder