Facebook Ailesi

Custom Search

21 Mart 2017 Salı

22 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Olaylara duygusal bir derinlikte bakmak isterken, çalışmalarınızı bu yönde yoğunlaştıracaksınız. Amir durumunda olan kişilerle uyum içinde güzel çalışmalar sergileyeceksiniz.

BOĞA:
İdealleriniz konusunda tereddütleriniz var. Kararlarınızın sizi yanlış yerlere sürüklemesinden korkuyorsunuz. Yollarla ilgili planlarınız olabilir. Yaşayacağınız gecikmeler sizi demoralize etmemeli.

İKİZLER:
Çevrenizdeki olaylara karşı kayıtsız kalamıyorsunuz. Özellikle, meraklı yapınız sizi istemediğiniz sorunlarla karşı karşıya bırakıyor. Düşüncelerinizi açıklarken, kırıcı olabilirsiniz.

YENGEÇ:
Ay'ın konumu, ilişkilerinizde sizi güven arayışına itiyor. İlişkilerinizi sorgulamak adına başkalarını baskı altına almamalısınız. Siz üzerlerine gittikçe, insanlar kendilerini savunmak zorunda kalıyor.


ASLAN:

Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu bir beraberlik sergiliyor olabilirsiniz. Şüpheci ve baskıcı yönleriniz nüksettiği zaman, gereksiz tartışmalar çıkarıyor ve çevrenize olumsuz örneği oluyorsunuz.

BAŞAK:

İnce hesaplar peşinde koşarken, detaylar sizin için önemli olacak. Girişimciliğiniz takdir görmesine rağmen, yüklendiğiniz misyon kolay değil. İşinizle ilgili kuruntularınızın nedeni, güvensizliğiniz.

TERAZİ:
Çevrenizi sorgulayarak, haklı çıkmaya çalışıyorsunuz. Oysa, bazı konuları sonradan düzeltmek mümkün olmuyor. Satın almayı düşündüğünüz gayrimenkul ile ilgili tereddütlerinizin üstesinden gelmelisiniz.

AKREP:

İnatçı yapınızı daha da körükleyecek olayların ortasında bulunuyorsunuz. İçinde bulunduğunuz ortamlardaki gelişmelerle ilgili olarak, sürekli hata arayarak bir sonuca varamazsınız. Kalp kırmamalısınız.

YAY:
Maddi konularda sınırlarınızı genişletme çabası içindesiniz. Size gelecek olan iş tekliflerini düşünmeden kabul etmemelisiniz. Yaşça sizden büyük ve tecrübe sahibi olan kişilerin desteğini göreceksiniz.

OĞLAK:
Partnerinizin duyguları karşısında bocalamanız mümkün. Onun beklentilerine yanıt vermek isteseniz de, sizi aşan pozisyonlar söz konusu olacak. Mantıklı düşünmenin önemli olduğunu ona anlatmalısınız.

KOVA:
Maddi konularda beklediğiniz gelişmeyi henüz yakalayamadınız. Çevresel koşulların değişken tablolar çizmesi, kararlı bir rota çizmenizi engelliyor. Görüşeceğiniz kişilerin ilginç teklifleri olacak.

BALIK:
Birlikte iş yaptığınız kişilerin organizasyon yetenekleri sayesinde, başarı olasılığınız artıyor. Maddi olanaklarınızı genişletmek amacıyla başlatacağınız projelerinizde emin adımlar atmaya çalışın.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder