Facebook Ailesi

Custom Search

22 Mart 2017 Çarşamba

23 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Bugün Merkür çevresel ilişkilerinizde etkin olacaktır. Farklı fikirlerden yola çıkarak, yaşantınıza yeni bir yelpaze açabilirsiniz. Yenilikleri sevmeniz, tutucu çevreler tarafından benimsenmiyor.

BOĞA:
Maddi konularda değişik doneleri araştırmaya açık bir gün. İlişkileriniz başarılı bir şekilde ortaya koyarken, inatçı yapınızı vurgulayacaksınız. Çalıştığınız kişilerle olan bağlarınız güçleniyor.

İKİZLER:

Bugün aşk ilişkilerinizde aktif olduğunuz bir gün. Yerinizde duramıyor ve birçok alternatif peşinde koşuyorsunuz. Duygusal olaylar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ:

İyi niyetli yaklaşımlarınızın yanlış anlaşılmasını istemiyorsunuz. Bugün zihinsel dağınıklık yaşayabilir, evrenizden yardım bekleyebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Ay, bilinçaltınızı karıştırıyor.


ASLAN:
İş yaşamınızda iletişiminiz mükemmel. Disiplininizi ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Bugün, partnerinizin geçmişiyle ilgili bazı konulara takıntılı olabilir ve olayları istemeden irdeleyebilirsiniz.

BAŞAK:
Yönetici gezegeniniz Merkür maddi konularda size birçok fırsat sunarken, yaşam kalitenizi artırma konusunda ısrarcı yaklaşımlarınızı destekliyor. Diş ve dişeti problemleriniz ve ağrınız olabilir.

TERAZİ:
Yönetici gezegeniniz Venüs Koç'ta ilerliyor. Duygusal enerjinizde artışlar var. Büyük ve kalıcı başarıları sevdiğiniz için, küçük olaylara tahammülünüz yok. Dizginleri elden bırakmamalısınız.

AKREP:
Venüs Koç'ta ilerliyor ve işiniz konusunda son derece hakim bir görüntü sergiliyorsunuz. Bu iyi bir yönünüz. Bu arada değişik fikirleri istemiyor görünseniz de, her zaman bunlara açıksınız.

YAY:
İş çevresinde konuşkan kişiliğinizle sempati topluyorsunuz. Fakat, alışılan iş düzenine karşı tavırlarınız bugün sizi zorlayabilir. Güçlü enerjiniz sayesinde hedeflerinizde başlangıçlar yapabilirsiniz.

OĞLAK:
Maddi konularda yoğun mücade vermeyi sevmemenize rağmen, olaylar sizi bu noktaya çekiyor. Güveneceğiniz kişileri iyi seçin. Venüs gezegenini Koç'ta ilerlerken, duygusal motivasyon veriyor.

KOVA:
Bugün Venüs, sosyal ilişkiler evinizde ilerliyor. Çevrenize karşı kuşkulu davranıyorsunuz. Arkadaşlarınızı ve çevrenizi yargılayabiliyorsunuz. Bazı düşüncelerinizi kendinize saklamak istiyorsunuz.

BALIK:
İş ilişkilerinizde kişiliğinizin ön planda olmasına özen göstermenize rağmen, kimseyi kırmak istemiyorsunuz. Özgürlük duygularınız çok yoğun ve yakınlarınızın baskıcı davranışlarından nefret ediyorsunuz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder