Facebook Ailesi

Custom Search

23 Mart 2017 Perşembe

24 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Maddi konularda istediğiniz çizgiyi bir türlü tutturamadığınız için, yaşadığınız karamsarlıktan kurtulamıyorsunuz. Bugün emin olmadığınız konular üzerinde konuşmamayı tercih etmelisiniz.
BOĞA:
Görüşeceğiniz kişiler size şaşırtıcı davranabilir. Yaratıcılığınızı arzu ettiğiniz konuda kullanacaksınız. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.
İKİZLER:
Duygularınızı yoğun yaşadığınız bir gün. Yaratıcılığınız hız kazanıyor. Bugün, arkadaşlarınızla sağlam ilişkiler içinde olacaksınız. Karşılıklı fikir çarpışmaları yaşanabilir.
YENGEÇ:
Aşk yaşamınızda önemli gelişmeler gündeme gelebilir. Enerjik ve yaşam zevkiyle dolusunuz. Cinsel enerjinizin güçlü olduğu bir gün. Karşı cinsle aranızda önleyemeyeceğiniz bir çekim gelişebilir.

ASLAN:
Çalışma arkadaşlarınızın özgün ve cesur fikirli olmasından yanasınız. Çevrenizi etkileyecek ve birçok kişinin ilgisini çekeceksiniz. Olumlu tepkiler aldığınız zaman motivasyonunuz güçleniyor.
BAŞAK:
Duygusal davranmaktan mümkün olduğu kadar kaçınıyorsunuz. Bugün arkadaşlarınızla ortak kararlar alacaksınız. Akılcı tavırlarınızla çevrenize örnek olacaksınız. Yaşam kaliteniz artıyor.
TERAZİ:
İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay olmuyor.
AKREP:
Maddi konularda girişimci yapınız ortaya çıkıyor. Mantık ve akılcı davrandığınız, her konu size başarıyı getiriyor. Elinizdeki olanakları artırma yolunda göstereceğiniz çaba, takdir görecek.
YAY:
Sezgilerinizin yoğun olduğu bir gün. Değişken bir ruh hali içindesiniz. İmajınızla ilgili değişimler içindesiniz. Güçlü kişiliğinizi ön plana çıkaracaksınız.
OĞLAK:
Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Bugün kendinize daha çok zaman ayırmalısınız. İlginç insanlarla tanışmaktan zevk aldığınızı hissedeceksiniz. Güven duygunuz gelişiyor.
KOVA:
Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz.
BALIK:
Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma yapacaksınız. Verici ve paylaşımcı yönlerinizi yansıtabiliyorsunuz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder