Facebook Ailesi

Custom Search

24 Mart 2017 Cuma

25 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Çevrenizde yaşadığınız huzursuzluğu evinize getirmeyin. Bırakın olduğu yerde kalsın. Çünkü, bu şekilde kendinizi zorlamadığınız sürece, olayı tekrar tekrar kuruyor, iç dengelerinizi alt üst ediyorsunuz.

BOĞA:
Projelerinizde biraz daha esnek olabilir, kişilere açık olursanız çok daha hızlı adım attığınızı göreceksiniz. Sizi gerçekten seven arkadaşlarınızın yapıcı desteklerini daha alacaksınız.

İKİZLER:
Dostluğunuzun değerini arkadaşlarınız bildiği için, vazgeçemeyecekleri bir kişisiniz. Fakat, yapınızda olan bir ihmalkarlık söz konusu. Bu özelliğinizi bildikleri için çok fazla size kızamıyorlar.

YENGEÇ:
Bugün alınganlığınız üzerinizde. Bu nedenle çevre ile olan ilişkilerinizde dikkat edin. Kırıcı olmamaya gayret edin. Partnerinizin size karşı olan davranışlarını ilgisizlik olarak algılamayın.


ASLAN:
Bazen kendinize acımasız davranarak aşırı efor sarf ediyorsunuz. Destek vermeye çalıştığınız konularda, karşıdaki kişiler de kendi olanakları ile gereken çalışmaları yapabilecek güçteler.

BAŞAK:
Son zamanlarda masraflar konusunda şikayetçisiniz. Aile bireylerine karşı uyarılarınız yanlış anlaşılabilir. Bu nedenle, yumuşak bir ifade tarzı kullanmanız uygun olacak. İşinizde çok başarılısınız.

TERAZİ:
Çevrenizle anlaşmazlık içindeki kişilerin arasında ara bulucu gibi davranmak size yakışıyor. Aynı konularda bilgi sahibi olmanız ve önerilerde bulunmanız ortak paydalarda buluşmayı sağlayacak.

AKREP:
Kendinize çok güven duymanız nedeniyle etrafınıza fazla kulak asmıyor imajı veriyorsunuz. Bu konuda fazla iddialı olmanın anlamı yok. Önemli olan doğru insanlarla art niyetsiz ilişkiler kurabilmektir.

YAY:
Özellikle yakınlarınızın davranışları ile ilgili farklı bir anlayışa sahipsiniz. Onların her hareketine farklı anlam yükleyerek onları gücendirecek yorumlar getiriyor, motivasyonlarını düşürüyorsunuz.

OĞLAK:
Yatırım konusunda bir türlü rota belirleyemediniz. Oysa, bir yerden uygulamaya geçerseniz süreç içinde daha mantıklı adımların alt yapısını hazırlarsınız. Önemli olan, bir yerden başlamanız.

KOVA:
Yardımseverlik duygularınız özellikle hayvanlara karşı takdire değer. Bazı yakın arkadaşlarınız bunu boşa geçen zaman ve masraf olarak değerlendirebilir. Onlara kulak asmamalısınız.

BALIK:
Özgüveninizi artırma konusunda gösterdiğiniz çabalar meyvesini verecek. Uğraştığınız işlerle ilgili iyi gelişmelerin ilk sinyalleri bu güven duygusu içinde atmaya başladığınız adımlar olacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder