Facebook Ailesi

Custom Search

25 Mart 2017 Cumartesi

26 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Mars'dan aldığınız etkilerle çevrenizdeki gelişen olaylara takıntılı olabileceğiniz bir gün. Bugün, özellikle huzursuzluğunuzu yenmek zorundasınız.

BOĞA:
Yaptığınız planları gözden geçirmeden yaşama uygulamayın. Özellikle size verilen sözlerin yerine getirilmesi konusunda tereddütlerinizde haklı çıkmak istemiyorsanız, araştırmanızı derinleştirin.

İKİZLER:
Bugün bulunduğunuz ortamlarda dikkatli olmalısınız. Bazı arkadaşlarınızın davranış biçimlerini eleştirmemelisiniz. Herkesin bir tarzı var. Kararlarınızı verirken, iç sesinize güvenmeniz gerekiyor.

YENGEÇ:
Her şeyinizle gününüze damganızı vurabilirsiniz. Duygularınızda sınır tanımıyorsunuz. Enerjinizi duygularınızla birleştirerek, sentez oluşturacaksınız. Bugün istekleriniz ön planda olacak.


ASLAN:
Olayları çok fazla irdeliyorsunuz. Bugün, bilinçaltınızın yoğunluğuna dur demelisiniz. Karşınızdaki kişiyi çok kolay hissedebiliyorsunuz. Mesleki konumunuzun avantajlarından faydalanmalısınız.

BAŞAK:
Bugün, duygusal konularda aşırıya kaçabilirsiniz. Geleneksel yapınızın dışına kayarak, bazı kaçamaklar söz konusu olacaktır. Güneş sezgisel evinizde ilerlerken, finans konularını gündeme getirecektir.

TERAZİ:
Size sunulan şartların eski tekrarlardan olduğunu gördüğünüz zaman yaşama küsüyorsunuz. Venüs karşıt burcunuzda ilerliyor ve ortak çalışma içinde olduğunuz kişilerin sizden istekleri olabilir.

AKREP:
Düşünce gücünüz çok yüksek. Fakat kendinizi anlatırken, çok fazla konuşmak istemiyor olmanız, bazı çelişkilere neden olacaktır. Ay'ın konumu, çalışma hayatınızın yoğun tempoda geçeceğini gösteriyor.

YAY:
Bugün, sevdiğiniz konularla ilgilenmek isteyeceksiniz. Görüşmeyi arzuladığınız kişilerle bağlantı kurmak için atılım yapmalısınız. Sakin düşünmek istiyorsunuz.

OĞLAK:
Evinizle ilgili değişiklikler istiyorsanız, hemen yaşama geçirmelisiniz. Çocuklarınızla ilgili güzel aktiviteleri, evinizin sınırları içinde yapmaktan keyif alacaksınız. Boyun kaslarınıza dikkat edin.

KOVA:
Bugün, akıl ve sezgilerinizi birleştireceksiniz. Çevrenizde gelişen olayların yaşamınıza getireceği avantajların üzerinde durmalısınız. Huzursuzluğunuzu yenmeli ve kendinize güvenmelisiniz.

BALIK:
Maddi konulara farklı bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Sevdiğiniz kişilerin, finans konularında belirli yaklaşımları olacak. Ortak çalışmalar içinde olacağınız kişilerin kesin tavırları sizi üzmemeli.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder