Facebook Ailesi

Custom Search

22 Mart 2017 Çarşamba

27 Mart - 2 Nisan 2017 Haftalik Burç Yorumu

27 Mart - 2 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta her yerde aşk kazanacak. Magazin sayfalarında bol bol duygusal haberlere rastlayacağız. Birçok çift evlilik kararı alacak. Estetik ameliyatların yoğun olduğu bir hafta. Fiziksel özelliklerimiz ön plana çıkacak. Dişilik sanatının daha belirgin olduğu bu günlerde romantik  hobiler ve fanteziler önem kazanacak. Seyahatlerin kökeninde kaçamak aşklar olacak. Birçoğumuz kışkırtıcı duygularımızın esiri olacağız. Kitapçıların ve yayın evlerinin rafları aşkı anlatan kitaplarla süslenecek. Mimarlık ve dekorasyon çalışmaları yine bu hafta önemli çalışmaları arasında yer alacak.

KOÇ:
Bu hafta, bilinçaltınız oldukça yoğun ve yaratıcılığınızı gizleme gereği duyuyorsunuz. Yapmak istediğiniz çok şey var. Hırslı yapınızı ön plana çıkarmadan önce kısa düşünme molaları vermeniz gerekecek.
BOĞA:
Çevrenizde gelişen olaylara karşı değişik düşünceler üretmenize gerek yok. Bazıları farklı gibi görünse de, temelde ihtiyaçların aynı olması, herkesi bir araya getiriyor. Arkadaşlar arsında farklı bir yeriniz var.
İKİZLER:
Yaşamınızla ilgili olumlu çıkış yapmak üzeresiniz. Mesleki başarılarınızı arttırma çabası içinde olmanız, herkesin dikkatini çekiyor. Uzun süredir beklediğiniz güven duygusuna kavuşuyorsunuz.

YENGEÇ:
Kombinasyon burcunuz Balık'ta biriken yıldızlar, sizi olumlu etkiliyor. Uzun süredir bulunmak istediğiniz ortamlara girmeyi başarıyorsunuz. Düşüncelerinizde pozitif anlamda gelişmeler var.
ASLAN:
Kişisel özelliklerinizi ortaya koyacak çalışmalar içindesiniz. Bazı olayları yeniden irdelemenin zamanı geldi. Yaratıcılığınızı kullanmak için fırsatları akıllıca değerlendirmelisiniz.
BAŞAK:
Duygusal ilişkilerinizde olumlu bir hareketlenme söz konusu. Partnerinizle birlikte isteklerinizi gerçekleştirebilir ve beklediğiniz kararları alabilirsiniz. Nişan ve düğün için uygun haftalardan biri..
TERAZİ:
Çevrenizi sorgulamak için uygun bir hafta değil. İçinizdeki duyguları onlara anlatmak için göstereceğiniz çaba yanlış anlaşılabilir. Bu hafta yapacağınız en güzel şey, kendinizi göstereceğiniz özel ilgi.
AKREP:
Kombinasyon burcunuz Balık'ta ilerleyen Ay, kişisel cazibenizi olumlu bir şekilde arttırırken, aşk yaşantınızda bir hareketlenme söz konusu olacak. Neşeli ve enerjik bir hafta sizi bekliyor. Bu hafta, bir çok sosyal aktivitelerin ortasında olacaksınız. Dostlarınızın gösterdikleri ilgi karşısında oldukça mutlu olacaksınız.
YAY:
Ailenizle ilgili yapıcı kararlar alırken, onların sorunlarıyla uğraşacaksınız. Aynı zamanda evinizi güzelleştirecek çalışmalar içinde olacaksınız. Bu hafta, birden fazla işle uğraşmak sizi yorabilir.
OĞLAK:
Kardeşlerle bağlarınızı güçlendirme adına yapacağınız işbirlikleri olumlu sonuç verecek. İlişkilerinizde pozitif davrandığınız zaman huzurlu ve mutlu hissediyorsunuz. İletişim konusunda şanlısınız.
KOVA:
Bu hafta maddesel kazançlarınızla ilgili özel durumlar söz konusu. Bütçenizi gözden geçirmenizde fayda var. Özellikle kendinizi mutlu hissettirecek, bazı kişisel şeyler satın almak isteyeceksiniz.
BALIK:
Gezegenler sayesinde son derece çekici bir görünüm sergiliyorsunuz. Bu hafta, partnerinizle ortak karar almak için uygun bir hafta. Onun da sizinle aynı fikirde olduğunu görmek rahatlamanıza neden olacak.
 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder