Facebook Ailesi

Custom Search

26 Mart 2017 Pazar

27 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Uzun süredir, saklamaya çalıştığınız konuların sizi baskı altına almasından dolayı canınız sıkılmış olabilir. Yaratıcılığınızı ön plana çıkaracak çalışmalar içinde olacaksınız.
BOĞA:
Yeni başlattığınız çalışmalarda oldukça başarılısınız. Oldukça cesursunuz ve zor işleri yardım almadan başarmak istiyorsunuz. Ay Yengeç burcunda ilerlerken, eski pürüzlerden kurtulmalısınız.
İKİZLER:
İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve sizin duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün. Maddi konularda ailenizin ve sevdiklerinizin desteğini görmek rahatlamanıza neden olacak.
YENGEÇ:
Ay burcunuzda ilerliyor ve duygusal konularda yaratıcılığınız artıyor. Bugün ikili ilişkilerinizi ön plana çıkarmaktan yanasınız. Karamsar ve derin düşünceler size yakışmıyor.

ASLAN:
Sizi anlamak kolay değil ve duygusal yapınızı kolay ortaya çıkarmaktan yana değilsiniz. Bugün içinizden düşünüyor ve düşüncelerinizi saklama ihtiyacı duyuyorsunuz.
BAŞAK:
Detaycı yapınızı daha belirgin bir hale getirmek isteyecek ve bugün duygusal davranmayı yeğleyeceksiniz. Çalıştığınız alanlarda özgürce hareket edecek, girişimciliğinizi pekiştireceksiniz.
TERAZİ:
Aşkta kendi tarzınızı ortaya koymaktan yanasınız. Hiçbir şekilde yönlendirilmekten hoşlanmadığınız için, bugün yaratıcılığınızı sadece, niteliğinize uygun kişilerle paylaşmak isteyeceksiniz.
AKREP:
Ay kombinasyon burcunuz Yengeç'te ilerliyor ve kendinizle ilgili arayışlarınızı gündeme getiriyor. Yaptığınız çalışmalar için vereceğiniz tavizlerin önemli olmadığını göreceksiniz.
YAY:
Arkadaş çevrenizde dürüstlüğünüzle tanınmanıza rağmen, düşüncelerinizi söylerken aşırıya kaçabilirsiniz. Bugün partnerinizin maddesel olanaklarınızdan siz de faydalanacaksınız.
OĞLAK:
Ay karşıt burcunuz Yengeç'te ilerlerken, partnerinizle duygusal çekişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün, birçok nedenlerden dolayı gereksiz problemlere kucak açıyorsunuz.
KOVA:
Birçok fikrin kafanızda uçuştuğu bir gün. Sınırlarınızı esnek tutmayı başarırsanız, olayların sunacağı avantajları kullanabilirsiniz. Bugün kurallarınızdan taviz vermek istemiyorsunuz.
BALIK:
Duygularınızı istediğiniz gibi kullanacağız bir gün. Seçtiğiniz konuların çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Seçimlerinizi doğru yapmanız konusunda çevrenizden yardım alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder