Facebook Ailesi

Custom Search

27 Mart 2017 Pazartesi

28 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Duygusal ilişkilerinizde kendinizi güçlü ve sizi bekleyen olaylara hazır hissediyorsunuz. Düşündüğünüz konular için; sabah saatleri kendinizi çekimser ve isteksiz hissedebilirsiniz.
BOĞA:
Dostlarınızın bekledikleri desteği onlardan esirgememeli ve aranızdaki bağları daha da güçlendirmelisiniz. Yaşamda, talebinizin çok fazla olduğu bir gün içindesiniz. Sakin davranırsanız kazanacaksınız.
İKİZLER:
Takıntılı düşünceleriniz yapmanız gereken işlerin gecikmesine neden oluyor. Koşullar sizi desteklemesine rağmen, içinize sinmeyen bir şeyler var. Kariyerinizde yeni açılımlar söz konusu olacak.
YENGEÇ:
Olayları çok fazla yargılayarak yorum getiriyorsunuz. Ay'ın konumu, duygusal saplantılarınızı belirgin hale getiriyor. Kalabalık yerlerden sıkılabilir ve sessiz yerleri tercih edebilirsiniz.

ASLAN:
Ay'ın konumu maddi konularla ilgili kendinizi denetim altında tutmanızı öneriyor. Dingin ve sabırlı yapınızı ortaya çıkaran başarılı çalışmalar içindesiniz. Bugün, detaylar üzerinde fazla duruyorsunuz.
BAŞAK:
Ay, kombinasyon burcunuz Balık'ta ilerlerken iç disiplininiz, başarınızı artırma konusunda sağlam oluşumlara neden oluyor. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizi aktif hale getirebilirsiniz.
TERAZİ:
Küçük fırsatların önemli olduğu bir gün. Olayları çok çabuk kavrıyor ve yaratıcılığınızla birlikte alacağınız destekleri çok iyi kombine ediyorsunuz. Mutlu olabileceğiniz bir gün.
AKREP:
Çevrenizde kişisel cazibenizden etkilenen birçok kişi size değişik tekliflerde bulunabilir. Geçici duygular yüzünden iş şartlarınızı zorlamamalı ve ortamın pozitif taraflarını görmelisiniz.
YAY:
Enerjiniz oldukça yüksek. Öğle saatlerinden sonra maddi konularla ilgili yeni atılımlar ve görüşmeler söz konusu olacak. Kazançlarınız konusunda yaratıcılığınızı kullanarak başarı grafiğinizi yükselteceksiniz.
OĞLAK:
Bulunduğunuz ortamın şartlarından istediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. İşlek zekanız sayesinde bir takım engelleri aşacaksınız. Bugün görüşeceğiniz kişilere dost olma şansı verebilirsiniz.
KOVA:
Hırslı tarafınız ön plana çıkıyor. Açılımlarınız konusunda, dikkatli davranmalısınız. Bulunduğunuz konumu korumak zorundasınız. Sabırsız yönleriniz yüzünden, çevrenizle ihtilafa düşebilirsiniz.
BALIK:
Ay, burcunuzda ilerliyor. Tutucu tarafınız ortaya çıkarken, olayları fazla irdeliyorsunuz. Bu yüzden zaman kaybı yaşayabilir, kendinizi ispat etme konusunda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder