Facebook Ailesi

Custom Search

28 Mart 2017 Salı

29 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Ay'ın konumu, olumlu yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Sosyal yaşantınızda kararlı bir tablo çiziyor olmanız, doğru yolda olduğunuzu gösteriyor. Duygusal konularda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz.
BOĞA:
Ay, tepe evinizde ilerliyor. Yöneticilerinizle aranızda güçlü duygusal bağların gelişmesi ve onlarla işbirliği içinde hareket etmeniz, sizin için olumlu bir aşama olacak.
İKİZLER:
Bugün başkalarının yaşamını merak edebilir, birlikte olduğunuz ortamlarda onları tenkit edebilirsiniz. Birlikte olacağınız kişileri iyi seçmeli ve güvenebileceğiniz insanlarla çalışmalısınız.
YENGEÇ:
Çalıştığınız kişilerle aranızda duygusal çekişmeler olabilir. Sizin olaylara daha maddeci yaklaşmanız, onların kafasında farklı bir oluşum yaratabilir. Atılım yaparken gizliliği tercih edebilirsiniz.

ASLAN:
Güçlü gezegenlerin burcunuzda olması, olumlu yönlerinizi ortaya çıkarıyor. Bugün ilişkilerinize kesin ve yargılayıcı bakıyorsunuz. Düşüncelerinizi karşı tarafa aktarırken özgün davranıyorsunuz.
BAŞAK:
Analiz yeteneğiniz mükemmel. Bugün, bilinçaltınızda gelişen olaylara esneklik getireceksiniz. Seçenekleriniz konusunda belli bir hedefleriniz var ve ulaşmaya çalışmak için gerekli çabayı sarf ediyorsunuz.
TERAZİ:
Para evinizde yaşadığınız sorunlar yüzünden canınız sıkılabilir. Bugün, maddi konularla ilgili gelişmeleri takip etmek zorunda kalacaksınız. Çevrenizdeki kişiler sizden destek bekleyecek.
AKREP:
Ay sabah saatlerinde sizi sinirli yaparken, duygusal saplantılarınız yüzünden kafanız karışabilir. Kişisel ilişkilerinizde yapmanız gereken tek şey, kendinizi geriye çekmek olmalıdır.
YAY:
Bugün, yollarla ilgili bağlantıların gündeme gelmesi, beklediğiniz gelişmeleri beraberinde getirebilir. Olaylara akılcı yaklaşmasını biliyor fakat yanlış seçimleriniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz.
OĞLAK:
Çevrenizde her şey sizin lehinize kuşatılmış gibi. İsteklerinizdeki artış, sahiplendiğiniz olayların seyrini olumlu koşullandırıyor. Birçok arkadaşınız, tavsiyelerinizden yararlanmak isteyebilir.
KOVA:
Yeteneklerinizin farkında oluşunuz, hiçbir şeyi beğenmemenize yol açıyor. Olayların size yüklediği sorumluluklar konusunda kendinizi fazla üzmeyin. Yaşamın bir başka yönünü görüyor olmanız sizi değiştirecek.
BALIK:
Güçlü yapınızı ortaya çıkaran çalışmalarınızla gündeme geleceksiniz. Bugün, birlikte çalıştığınız kişilerin işlerini kolaylaştırma açısından, onlara yardım etme gereği duyacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder