Facebook Ailesi

Custom Search

29 Mart 2017 Çarşamba

3-9 Nisan 2017 Haftalik Burç Yorumlari

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

3 - 9 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta, gökyüzünde her şey dağınık gibi görülebilir. Fakat duygularda içsel bir disiplin mevcut. İlgi alanlarımız değişiyor. Kurallarımızı sadece aşk için bozabiliriz. Flört etmekten hoşlanacağımız bir hafta. Zeki ve esprili yönlerimiz atağa kalkacak. Çevremize kuralcı yüzümüzü gösterirken, özel yaşantımızda bazı duygusal çılgınlıklar yaşayabiliriz. Hastalık hastalarının takıntılı haftalardan biri. Hijyen ve temizliğe önem vereceğiz. Bazılarımız, evimizi temizlemek ve tamir işlerini gözden geçirmek isteyecek. Mevsim hastalıklarından hazımsızlık ve mide problemlerine dikkat etmeliyiz.

KOÇ:
İletişim içinde olduğunuz kişilerle uyum içinde olacaksınız. Onlarla birlikte gündemde olan konuların kritiğini yapacak ve gelecek için, yeni bir düzenleme içine gireceksiniz. Harcamalarınızı kısıtlamalısınız.

BOĞA:
Sevdiğiniz işi yaptığınız zaman başarınız artıyor. Bu hafta, çok alternatifli düşünce üreterek, karşınızdakileri şaşırtabilirsiniz. Verdiğiniz sözleri yerine getirmenize karşın, bazı şartlarınız olacak.

İKİZLER:
Maddesel konularda istikrarlı olamadığınız için, karamsarlık yakanızı bırakmıyor. Bu hafta, düşüncelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamanıza rağmen duygusal yönleriniz işinizi yavaşlatabilir.


YENGEÇ:
Entelektüel çalışmalara özen gösteriyor ve beraber olduğunuz kişilerin size olumlu bir katkısı olmasına dikkat ediyorsunuz. Bu hafta, yakınlarınıza karşı derin bir duygusallık besliyorsunuz.

ASLAN:
Maddesel güvenliğinizi yoğunlaştırarak, gücünüzü çevrenizle birleştirme amacındasınız. Bu hafta, kendi doğrularınızla hareket ediyorsunuz. Organizasyon yeteneğinizle kazançlarınızı artıracaksınız.

BAŞAK:
Partnerinizin fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Bu hafta, işinizle ilgili önemli açılımların size sağlayacağı avantajları takip etmelisiniz. Yapacağınız kısa yollardan olumlu haberler alacaksınız.

TERAZİ:
Düşündüklerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, çalıştığınız kişilerle yaratıcılığınızı birleştirmelisiniz. Özgürlüğünüzün kısıtlamasından hoşlandığınız için, işinize karışılması sizi mutsuz ediyor.

AKREP:
Duygusal enerjinizin yüksek olduğu bir hafta. Sezgileriniz mükemmel çalışıyor. Bu hafta, bulunduğunuz ortamda ilginç fikirlerinizle dikkat çekeceksiniz. Bazı olayların su üstüne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

YAY:
Birlikte çalıştığınız kişilere karşı güven eksikliği duymanıza rağmen, duygularınızı gizlemeyi başarıyorsunuz. Atılım yapmak için uygun bir hafta. Düşünceleriniz ifade ederken doğru kelimeleri seçmelisiniz.

OĞLAK:
Planlarınızı gerçekleştirmek için, enerji potansiyeline sahipsiniz. Detaycı yönlerinizin ağır bastığı bir hafta. Planlarınızı istediğiniz gibi yaşama geçirebilirsiniz. Sonuçlarından büyük keyif alacaksınız.

KOVA:
Bu hafta, çevrenizle iletişim kurarken, derin sezgi gücünüzü kullanabilirsiniz. Her şeyi kendi kurallarınıza göre sorguluyorsunuz. İletişim yönünüz, kişisel zenginliğinizle birleşiyor.

BALIK:
Kendinizden ve çekiciliğinizden emin bir yansıma içindesiniz. Olumsuzluklardan kaçınmalı ve düzeninizi kişisel kaprislerinizle bozmamalısınız. Bu hafta, mantığınızı bir kenara atın.

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder