Facebook Ailesi

Custom Search

2 Mart 2017 Perşembe

3 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
İş problemlerinizle çevrenizin huzurunu bozmak istemiyorsunuz. Yoğun temponuzu dengeleyecek yeni bir sisteme ihtiyacınız var. Karşı tarafın istekleri, sizin tarzınızla çatışma halinde olabilir.

BOĞA:
Bugün, partnerinizle olan ilişkilerinize gereken özeni göstermek istiyor ve ona daha çok zaman ayırmak istiyorsunuz. Tutkularınızın ön planda olacağı bir gün. Ortak çalışmalar içinde olacaksınız.

İKİZLER:
Yeteneklerinizin sınırlarını zorlamada üstünüze yok. Bugün tüm becerilerinizi ruhsal bir maneviyatla birleştirecek ve kendi tarzınızı ortaya koyacaksınız. Planlarınızı ortaya çıkarmalısınız.

YENGEÇ:
Bugün sosyal ilişkilerinizde istediğiniz başarıyı size veriyor. Herkes sizin ağzınızdan çıkan sözleri takip ediyor. Değişen olaylara karşı uyum sağlamalısınız.


ASLAN:
Çevrenizin kişisel yargılarından hoşlanmayabilirsiniz. Kendinizi ortaya atmadan başarıyı yakalamak isteyişinizin önemli nedeni kaybetme riskini ön satıhlarda yaşamaktan çekindiğiniz içindir.

BAŞAK:
Yanlış zamanlarda karşınıza çıkan fırsatları kullanırken dikkatli olmalısınız. Ani hevesle sarıldığınız konuların kendinizi kanıtlamak uğruna yaptığınız güç gösterisi olabileceğini unutmamalısınız.

TERAZİ:

Bugün kendinize güveniyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda etkili konuşmalarınızla dikkat çekmeyi başaracak ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Mars'ın konumu, sosyal yaşantınıza canlılık verecek.

AKREP:
Ailenizle ilgili konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Kişisel zevklerinizi onlarla paylaşmaktan son derece mutlu olacaksınız. Fakat bazı konularda güven duygunuzun eksikliğini hissedebilirsiniz.

YAY:
İkili ilişkilerinize ayırdığınız zamanı, güncel çalışmalarınız için aksatabiliyorsunuz. Daha sonra fikrinizi değiştireceğiniz için, bugün hiçbir şekilde ileriye dönük sözler vermemelisiniz.

OĞLAK:
Mantıklı olmakla övünmenize rağmen, duygular söz konusu olduğu zaman hata üstüne hata yapıyorsunuz. Duygusal saplantılarınızın sizi yönlendirmesine izin vermediğinizde gerçekleri görebiliyorsunuz.

KOVA:

Ani verdiğiniz kararlarla, engellerden kısa sürede kurtuluyorsunuz. Bazı olayları yeniden düşünmelisiniz. Ön sezileriniz oldukça güçlü. Yönetici ruhunuzu bir türlü tatmin edemiyorsunuz.

BALIK:
Bugün yakın ilişkilerinizde istediğiniz desteği sağlarken, dostlarınız tarafından çok seviliyorsunuz. İletişim konularında istediğiniz performansı yakalayacak, mutlu olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder