Facebook Ailesi

Custom Search

29 Mart 2017 Çarşamba

30 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Sabit yönlerinizi bilenler, size fikirlerini açmak konusunda karamsar. Bugün, buna benzer bir durum içinde olabilirsiniz. İnatçı tavırlarınızla kişiselliğinizi ortaya koymaktan çekinmeyeceğiniz bir gün.
BOĞA:
Ay bilinçaltınızın yoğun çalışmasına neden oluyor. Kafanızda her zaman uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var. Mantıklı davranmakla kazanacaksınız.
İKİZLER:
Mesleğinizde ilerlemek istiyorsanız, duygusal davranmaktan vazgeçmelisiniz. Bugün, yeteneklerinizi ortaya çıkarmak istiyorsunuz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalar bu yönünüzü tatmin edecek.
YENGEÇ:
Sevdiklerinizin yardıma koştuğunuz bir gün olacak. Fakat dikkatli olmalı vücudunuzu güçlendirmelisiniz. Fazla hareketli olmaktan yorgun düşüyorsunuz. Dinlenmeye ihtiyacınız var.

ASLAN:
Davranışlarınızla çevrenizde farklı olmayı başarıyorsunuz. Yaşadığınız alınganlıkların temelinde, kendi düşüncelerinizden kaynaklanan egoistlik yatmakta. Bazı değişimlere hazır olmalısınız.
BAŞAK:
Duygusal konularda, derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Yönetici gezegeniniz Merkür özgürce ve rahat düşünmenize yardım ediyor. Bugün, iş hayatınızla ilgili rahatladığınızı göreceksiniz.
TERAZİ:
Ailenizin rahatlığı için yapamayacağınız hiçbir şey yok. Sevdikleriniz söz konusu olduğu zaman, tüm zamanınızı onlara harcayabiliyorsunuz. Bugün evinizle ilgili değişimler söz konusu olacak.
AKREP:
Duygusal yönleriniz ön plana çıktığı zaman, mantığınız yardıma geliyor. Sürekli ikilem yaşadığınızı düşünenler yanılıyorlar. Yaşamı olduğu gibi kabul ediyor ve oyunu kurallarına göre oynuyorsunuz.
YAY:
Ay Koç'ta ilerlerken, alıngan ve olaylardan çabuk etkilenen bir yapıya sahip olmanıza neden oluyor. Şartlarınızı zorlayacak, bulunduğunuz ortamlarda düşüncelerinizde özgürce davranacaksınız.
OĞLAK:
Kaliteli yaşamayı sevdiğiniz için, seçimlerinizi de bu yönde kullanıyorsunuz. Bugün iyimserliğinizden ödün vermeyişiniz, çevrenizde merak konusu olabilir. Olaylara hemen çözüm üretebiliyorsunuz.
KOVA:
Sezgilerinizi istediğiniz alanda kullanabileceğinizi çevrenize ispat etmelisiniz. Duygusal anlamda çok çabuk etkileniyor ve hızlı kararlar alıyorsunuz. Huzursuz ortamlardan uzak kalmalısınız.
BALIK:
Ay'ın konumu maddesel konulara daha fazla ağırlık vermenizi sağlarken, Merkür'ün Kova'da olması pratik düşüncelerle hareket etmenizi sağlayacak. Bugün hızlı hareket ediyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder