Facebook Ailesi

Custom Search

30 Mart 2017 Perşembe

31 Mart 2017 Günlük Burç Yorumu

KOÇ:
Zaman kavramı ile problemleriniz var. İşlerinizi zamanında yetiştirerek gerekli disiplini sağlamalısınız. Bugün, duygularınız oldukça karışık. Değişkenliğinize kendiniz bile anlam veremiyorsunuz.
BOĞA:
Bugün, tenkitlerden uzak kalmak istiyorsunuz. Dostlarınızla bir araya gelmek isteyeceksiniz. İletişim konusunda yoğun bir trafik çiziyorsunuz. Ailenizin duygusal konularınıza karışması canınızı sıkabilir.
İKİZLER:
Yeni fikirler başlangıçta cazip gelse bile, sonradan içsel olarak kabul edemiyorsunuz. Bugün, olaylara tepkili değilsiniz fakat, ikna olma konusunda çevrenizle çelişkiler yaşayabilirsiniz.
YENGEÇ:
Maddi konularla ilgili yeni gelişmeleri takip edeceksiniz. Yapacağınız ön anlaşmaların detayları üzerinde durmalısınız. Bugün, düşüncelerinizi odaklama zorlukları yaşayacaksınız.

ASLAN:
Yapmak istediklerinizle ilgili projelerin gündeme gelmesiyle birlikte motivasyon kazanacaksınız. Kendiniz daha kolay ifade etmenin yollarını bulmalısınız. Değişen şartlarınızı yeniden düzenlemelisiniz.
BAŞAK:
Bugün, duygusal yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz. Zayıf taraflarınızı çok iyi biliyor ve çevrenize yansıtmama konusunda yoğun çaba sarf ediyorsunuz. Bazı aykırı fikirlerinize gem vurmalısınız.
TERAZİ:
İlişkilerinizde dikkatli olmalı ve söylenenlere inanmamalısınız. Bugün, ilginç konuşmalara tanık olabilirsiniz. Fikirlerinizi beyan ederken, her zamanki temkinli davranışlarınızdan vazgeçmemelisiniz.
AKREP:
Sahip olduğunuz şeyler için gereksiz yorumlara girmemelisiniz. Kendiniz aşan duygular içindesiniz. Bugün, isteklerinizde aşırılık göze çarpıyor. Kariyerinizle ilgili açılımlara yönelik çalışmalar içindesiniz.
YAY:
Yaşantınızda yapmak istediğiniz o kadar çok yenilik var ki. Şimdilik planlayın yeter. Yaşama daha sonra geçireceksiniz. Ani gelişebilecek olaylara karşı temkinli davranmalısınız.
OĞLAK:
Söz konusu maddi olaylar olduğu zaman kafanız çok işlek çalışıyor. Bugün, kendi menfaatlerinizi koruma konusunda gerekli önlemleri alıyorsunuz. Duygusal konularda kendinizi fazla ön plana atıyorsunuz.
KOVA:
İçinizden taşan enerjiyi dengelemek zorunda kalacaksınız. Bugün, olayların uç noktasında dolaşıyorsunuz. Çevresel ilişkilerinizde kendi tarzınızı ortaya koyarak, tepkileri üzerinize çekeceksiniz.
BALIK:
Motivasyon gücünüzü artıran en önemli etkenin grup çalışmaları olduğunu biliyor ve bu konuda gerekli çalışmalarınızı başlatmak istiyorsunuz. Bugün, yaptığınız işlere farklı bir vizyon getiriyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder