Facebook Ailesi

Custom Search

2 Mart 2017 Perşembe

6 - 12 Mart 2017 Haftalik Burç Yorumu

6 - 12 Mart 2017 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta duygularımıza hakim olmasını bilmeli ve öfkeli davranışlardan sakınmalıyız. Uzun süredir dargın olduğumuz dostlarımızı arayabilir ve köprüleri kendimiz atabiliriz. Geleneksel davranış biçimlerin benimseneceği bir hafta. Devlet tahvilleri, bonolar, yatırım fonları güncellik kazanacak. Toprak işleri ve çiftçiler için uygun bir hafta. Duygusal yaşantımızda bazı güçlü kararlar alabileceğiz. Süregelen ilişkilerimiz için önemli zamanlardan biri. Bu hafta her konuda mantık kazanırken, içsel duygularımızı saklayabiliriz. Babadan kalma mülkü olanlar, bu konuda gerekli işlemleri yapacaklar. Evlerini satmak istiyorlarsa, başarılı olacaklar.

KOÇ:
Kişisel çekiciliğinizi karşı cins üzerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu haftada, iş birliğine çok önem vereceksiniz. Maddi konularda inatla şansınızı deneyeceksiniz. Yaşam enerjiniz güçleniyor.

BOĞA:
Duygusal konularda inatçı davranarak, sevdiğiniz kişi ile aranızda problemlerin oluşmasına neden oluyorsunuz. Her ikinizin farklı konuları savunması ve ödün vermemezi tartışmaları çözümsüz kılıyor.

İKİZLER:
Yaşam enerjinizin güçlü olduğu bir hafta. Birçok işi bir arada yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Yaratıcılık dürtülerinizi istediğiniz alanda kullanabilir, bir çok yeni iş için başlangıçlar yapabilirsiniz.

YENGEÇ:
Maddi konularda doğru kararlar alacak, birikime ve yatırıma önem vereceksiniz. Ailenizle ilgili aktiviteler önem kazanabilir, onlarla yapacağınız olumlu işbirlikleri sizi oldukça mutlu edecek.

ASLAN:
Çevrenizle duygusal işbirliği içinde olduğunuz zaman kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz. Çevresel sorumluluğunuzun farkındasınız. Yaptığınız işlerde girişimciliğiniz size avantaj kazandıracak.

BAŞAK:
Bu hafta gezegenlerin çoğu madde evinizde birikerek, bu konuların önem kazanmasına neden olacak. Görüştüğünüz kişilerle kazançlar konusunda iş birliği kurarak, kendi fikirlerinizi benimseteceksiniz.

TERAZİ:
Bu hafta inanılmaz bir enerjiye sahipsiniz. Düşündüğünüz her şeyi yapıcı bir şekilde yaşama geçirme savaşı içinde olacak ve hızlı iletişim zinciri kuracaksınız. Yapmak istediğiniz çok şey var.

AKREP:
Kişisel başarınızı artırma yolunda yapacağınız olumlu gelişmeler sizi bekliyor. İsteklerinizde ısrarcı davranmakla birçok sorunun altını çiziyor ve gündeme gelmesine neden oluyorsunuz.

YAY:
Uzun süredir beklediğiniz şartların kendiliğinden oluşması sizi şaşırtabilir. İçsel enerjinizi artıracak olaylar peşinde olabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları sosyal yönüyle de değerlendirmelisiniz.

OĞLAK:
Bilinçaltındaki başarı hırsınızı yaşama geçirme konusunda verdiğiniz savaş, biraz da çevresel koşulları doğru kullanmanızdan geçiyor. Mesleki başarınızı ortaya çıkaracak duygusal motivasyona ihtiyacınız var.

KOVA:
Bu hafta çevresel koşulların olumlu etkileri sizden yana. Terazide ilerleyen ay, özgürlük sınırlarınızı aşarak kendinizi daha da iyi ifade edeceğiniz koşulları sunuyor. Güzel işler yapacaksınız.

BALIK:
Ani öfkeden kaçınmalısınız. Sakin yapınıza yakışmayan davranışlar, sizi bile şaşırtıyor. Olayları değerlendirmeyi öğrenmeniz gerekir. Mantıksal olaylara duygu karıştırdığınız zaman zorlanıyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder