Facebook Ailesi

Custom Search

10 Mart 2017 Cuma

Akrep Burcu Nisan 2017 Yorumu

Akrep Burcu ve Yükseleni

Akrep Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

Ayın ilk yarısında kötü alışkanlıklarınızdan ve karamsar bakış açısından kurtulmanın bir yolunu bulacaksınız. Karşınıza çıkan biri sözleriyle veya etkili tekniklerle bir anda kurtulmanızı sağlayabilir. Ayın ikinci yarısında Evlilik veya ortaklık kurmanıza yardım edecek. Önceleri gergin hissedebilirsiniz ancak kısa sürede olumsuz hisler yerini mutluluğa bırakacak.Bunun yanı sıra benimseyeceğiniz, ailenizden biri gibi göreceğiniz bir eş seçmek isterseniz 11 Nisan'da Terazi burcu Dolunayı tam size göre. Şaşırtıcı bir sürpriz yapacak.


Bu kişi iş alanınızda olabilir. İş arkadaşınız veya sağlıkla ilgili sektörlerden birinde tanıyacağınız çok özel biri olabilir. Ona evet derken ayağına basmayı unutmayın. Son derece inatçı, asi ve hırçın olan eşinizi dize getirmeniz kolay olmadı nede olsa. Aşk alanınızdaki son hareketlilik de Mart ortasında gerçekleşti. Umarım o fırsatı kaçırmamışsınızdır. Bir ilişkiye karar verdiyseniz veya tanıştığınız birinden etkilendiyseniz bu harika bir haber sevgili Akrep.

Nisan ortası yaklaşırken gerçekleşecek olan dolunay ilişkinizin sorumluluğunu üstlenmenize, Aralık sonlarına doğru ilerlemeye başlayan Jüpiter’de evlenme kararı almanıza yardımcı olacak. Süreç gökyüzünde böyle işliyor ve yeryüzüne ayniyle yansıyor. 26 Nisan'da evlilik alanınızda gerçekleşen Yeni Ay sırasında şans getirecek, uğurlu bir evlilik yapmak istersiniz elbette.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder