Facebook Ailesi

Custom Search

9 Mart 2017 Perşembe

Aslan Burcu Nisan 2017 Yorumu

Aslan Burcu ve Yükseleni

Aslan Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

Yakın çevrenizden biri çok uzaklara gitmeye karar verecek ve bu durum sorunların kendiliğinden ortadan kalkmasını sağlayacak. Tanıtım, reklam ve sunum çalışmalarınızı yine ayın ilk yarısında tamamlayabilirsiniz. Ayın ikinci yarısındaysa görev ev sorumluluklarınızın elinizden alınması yerine daha büyük ve seveceğiniz sorumluluk verilmesi mümkün. Yönetimde yer alabilirsiniz.

Eski neşeli, iyimser, canlı, esprili tutumunuza geri döndünüz. İyi de yaptınız. Yeterince sabitlikten hoşlanan yapınız en azından konu aşk olduğunda bir parça rahat, esnek olmalı. Kültüre ve bilgiye hatta neredeyse mükemmele önem veren yanınız yalnız kalırım daha iyi dese de, siz hayranlarınız olmadan yaşamak istemezsiniz sevgili Aslan!

Onaya değil ama alkışa daima ihtiyacınız var. Partnerinizin yumuşak huylu bir köle olmasını da istemezsiniz elbette. Doğrularını söyleyebilen birini seçmek isterseniz Nisan başı aşk pervaneniz etrafınızda uçacak. Nisan sonuna kadar şansınız var ama en geç Nisan ortasına dek dışarı çıkmalı, başkalarıyla tanışmalısınız. Başlangıçlar her biçimde zaman alır. Herkesi hemen benimseyecek değilsiniz. Belli kıstaslarınız hatta klas beklentileriniz var. Nisan sonunda gerçekleşecek olan Doluany tam da bu tanıma uygun bir sevgili sağlamayacak. Ama mutlaka yalnız aslanlar için bir sevgili, şok eden bir aşk sağlayacak.

26 Nisan'da Boğa burcu Dolunay'ı gerçekleşiyor..Aşk sizin kalıplarınızın tamamen dışında olacak sevgili aslan. Uranüs’le tanışmaya hazır olmalısınız. O aniden deli dolu ve çok zeki birini yaşamınıza alıvermenizi sağlar. Duygularınız bu kez dürüst ve klas olana değil tam tersine salaş ama varsıl birine kayabilir. Kalbiniz doluysa heyecanı kaybettiyseniz, Uranüs bu kez süregelen ilişkinizde bir rüzgar estirir ve siz partnerinize yeniden aşık olursunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder