Facebook Ailesi

Custom Search

12 Mart 2017 Pazar

Balik Burcu Nisan 2017 Yorumu

Balık Burcu ve Yükseleni

Balık Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

11 Nisan 2017 tarihinde gerçekleşek olan Doluany enerjisi, kredi ve borçlanmaları bitirecek şansı bulmanızı sağlayacak. Borçsuz, tasasız yeni bir yaşam sayfası açabileceksiniz. Ayın ikinci yarısındaysa medyada yer almak, kitap yazmak, reklamınızın yapılması gibi yatırımlarla ilgilenmelisiniz. Bu ay büyük bir hayalinizi gerçekleştirmenize yardım edecek.İnsanoğlu aşık olabilir. Siz ise tam olarak aşka aşıksınız. Aşık olmadan duramazsınız. Duruyorsanız, katılaştıysanız bilin ki kalbiniz tamir edilemeyecek derecede kırılmıştır.

Eğer aşkı zaten yaşıyorduysanız belki aşkınızı pekiştiren bir bebek sahibi oldunuz. Yalnız kalbiniz yeniden tamir oldu. Eğer bu olmadıysa geçtiğimiz 2 ay boyunca ya aşık olmak için çabaladınız ve bunu yürekten dilediniz veya aşkınızla her gün yeni bir sebepten kavga ettiniz. Hangisi? Mars aşk alanınızdan geçerken parayla ilişkinizi sorgulayan bir aşık delilik sınırınızı zorlar. 14 Nisana kadar olan dönem ise tam bir velilik dönemi idi. Değerlendirip evet dediyseniz ne ala, yalnız kaldıysanız üzülmeyin. Yeni yılda yeni aşklara açılacaksınız sevgili Balık.

26 Nisan tarihindeki Yeni Ay görünüşünüzden ifadenize kadar, yaşantınızdan atacağınız adımlara kadar pek çok şeyi değiştirdi. İlkbahar değişimle girdiniz. Son bir şey kaldı. Nisan ayının ikinci yarısında etkisini net olarak hissedeceğiniz özgüven. Özgüveninizdeki bu değişim sizi ya iyice yalnızlığa ama mutluluğa sürükleyecek ya da ciddi bir ortaklığın lideri olacaksınız. Eşinize karşı dominant olabileceğiniz aklınıza gelir miydi? Gelmiyorsa kendinizi Mayıs ayı gelmeden önce sıkıca gözlemleyin. Önce içinizde başlayan değişim, dışınıza ve sonunda yaşamınızın tamamına yansıyacak. Ve aşk da bundan payını alacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder