Facebook Ailesi

Custom Search

9 Mart 2017 Perşembe

Başak Burcu Nisan 2017 Yorumu

Başak Burcu ve Yükseleni

Başak Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

Ayın ilk yarısında gelir kaynaklarınızın işlevsiz olanlarına son verip, daha etkili olan yeni kaynaklar yaratabilir veya yatırımlarınızı kara dönüştürebilirsiniz. İşsizseniz büyük gelir elde edeceğiniz bir işe kabul edilebilirsiniz.

11 Nisan'da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşiyor.. Ayın ikinci yarısında medya çalışmaları, seyahatler ve eğitim olanaklarına arkadaşlarınız sayesinde ulaşabilir ve hayallerinizi gerçekleştirip ortaklık/evlilik kararı alabilirsiniz.Plüton aşk alanınızda yol alıyor. Bu hem eğlenceli olmaya başladığınıza hem de aşk yaşamınızda kontrolü ele geçirdiğinize işaret ediyor. Titiz ve eleştirel olmak yerine suskun, gizemli, etkileyici ve düşünerek olayları gerçekleştiren büyüleyici birine dönüştünüz.

Bunun farkında değilseniz hemen denemelere başlayın. Bakışlarınızın ne kadar etkileyici olduğunu söyleyenlerin sayısı eminim artmıştır. Plüton’un büyük diğer gezegenlerle olumsuz açısı köklü değişimlere hazır olmanızı, aşka bakış açınızı değiştirmenizi sağlayacak. Olumsuz açılar toplumsal facialar getirse de, kişisel başarı sağlarlar. Yani bir çeşit avantajdan bahsediyorum. 26 Nisan'da gerçekleşecek olan Yeniay yalnız Başaklar için yeni bir kariyerin kapılarını aralayabilir.

Önce duygusal boşluklarınızın farkına varacaksınız, sonra karşınıza ruh eşiniz çıkacak. Orada kalıp izlerseniz yanınızdan geçip giden fırsatı kaçırabilirsiniz. Biraz hareket ve kararlı adımlarla ruh eşinize çarpmayı denerseniz tanışma şansı bulursunuz. Ciddi tavrınızı bir kenara bırakın ve bakışlarınızla konuşmayı deneyin. Birileri sizi tanıştırmak istediği, yakıştırdığı en yakın arkadaşından bahsederse 26 Nisan'dan  sonrasına randevu verin. Venüs aşkın ışığınıza doğru koşarak gelecek bir pervaneye dönüşebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder