Facebook Ailesi

Custom Search

8 Mart 2017 Çarşamba

Boğa Burcu Nisan 2017 Yorumu

Boğa Burcu ve Yükseleni

Boğa Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

İş yaşamınızla ilgili büyük çıkışı ayın ilk yarısında sağlayacaksınız. Şans karşınıza ihtiyacınız olan kişileri ve fırsatları çıkaracak. Yeni bir iş kurabilir, ortaklarınız sayesinde iş anlaşmaları peş peşe yapabilirsiniz. 11 Nisan'da Terazi burcunda gerçekleşen Dolunay, görünüşünüzü, stilinizi değiştireceksiniz. Yeni arkadaşlar hayallerinizi gerçekleştirmeye yardım ederken, yakın çevreniz sizin için seferber olabilir. 

Venüs bu kez evlilik alanınızda olacak ve en derin duygularınızın açığa çıkmasına çalışacak. Yoğun duygulara teslim olabilirsiniz. Dünyanın zevkleriyle ilgili ruhunuz bu kadar yoğunluktan rahatsız olabilir ancak aşkın yüzeysel olmayan yanları da duygu yelpazenizde yerini almalı.

Zaten bu sırada 18 Nisan  de evlilik alanınızda  yoğun duyguları sürekli yaşayacağınızı sanarak evliliğe sıcak bakacaksınız. Ancak o sırada burcunuza yarım etmek yerine tatile çıkmış olan şans, bolluk, bereket gezegeni şanssızlıklar dizisi yaratarak evlenme hazırlıklarınızı yalnız başınıza ve kısıtlı olanaklarla yapmanızın sebebi olabilir. Bütün bunlara rağmen imzayı atın derim sevgili Boğa. Üstelik ailenizde elinden gelen her türlü desteği esirgemeyecek. Partnerinizin ailesininde yardımları ile kısa zamanda her şeyi yoluna koyacaksınız.

26 Nisan'da Boğa burcu Yeniay'ı tarihinden sonra oluşan gerginlik bir yandan ailenizle öte yandan yöneticilerinizin yarattığı hayal kırıklığı ile uğraşmanıza sebep olsa da yaşamınızı değiştirmek ve hak ettiğiniz düzeni kurmak için böylesi tetiklemeler iyi gelecek. Partnerinizi alıp balayına gidin diyemem. Partnerinizin taleplerine cevap vermeye çalışın çünkü bu sizi sonraları daha rahat ve kaliteli bir yaşama taşıyacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder