Facebook Ailesi

Custom Search

12 Mart 2017 Pazar

Dinçer Güner 13-19 Mart 2017 Haftası Burçlar

Bu Hafta Burçları Neler Bekliyor?

Haftaya Başak burcundaki Dolunay’ın etkileri ile başlıyoruz arkadaşlar. Ay'ın Başak, Güneş'in Balık burcunda yer aldığı bu Dolunay’da hizmet etmek, bakım vermek, kendimize bakmak sağlık konularıyla ilgilenmek, iş ve çalışma ortamında verimliliği artırmakla planlarımızı mükemmelleştirmekle uğraşabiliriz. Dolunaylarda bir durum, bir duygu daha belirgin hale gelir ve hayatımızda öne çıkar.

Balık/Başak aksında meydana gelen Dolunaylar ruh ve beden, fiziksel bakım ve sağlık, yapmamız gereken görevleri ele almak, dağıldığımız noktaları toparlamak, ruhumuzun ve bedenimizin ihtiyaçlarını belirleyerek gerekeni yapmak üzere bir takım kararlar alırız. El emeğini, sezgileri, sanatçı tarafımızı, duygularımızı işin içine katarak çalışmaya yönelebiliriz. Şifa ve spiritüellik içeren konulara eğilerek ruhumuza iyi gelen çalışmalar yapabiliriz. Sosyal hayatımızda, ortaklıklarda, evlilikte ve uyum sağlamak, alttan almak ve denge kurmak için doğru kararı almak zor gelebilir. Güvenlik alanımızdan çok çıkmak istemeyeceğiz. Maddi konularda sağlam adımlar atmak durumunda olduğumuzu hissedeceğiz.

Dinçer Güner 13 - 19 Mart 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dolunay 6. evinize denk düşmektedir. Bu 6. ev ise iş ve çalışma ortamınızı, sağlığınızı, birlikte çalıştığınız kimseleri, çok ama çok çalışmayı ama az karşılık görmeyi, evcil hayvanlarını sembolize eder.

Demek ki Dolunay sürecinde yeni iş projeleri gündeme gelebilir. Yeni evcil hayvanlar alabilir, ev hayvanlarınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. İş konusunda daha üretken, daha titiz, daha detaycı olabilirsiniz. Kişisel sağlığınıza da ekstra dikkat kesileceğiniz bir hafta olacak. Bu hafta Merkür burcunuza giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar seyahat edecek. Bu döneme kadar size her türlü bilgi, iletişim, anlaşma, sözleşme ile ilgili konularda destekler sağlayacaktır. İletişim yeteneklerinizi daha etkin ve aktif bir şekilde ortaya koymanız için size destek olabilecektir. Kendinizi çok daha iyi bir şekilde ifade edebilecek, daha hızlı düşünebilecek ve çözüm odaklı olabileceksiniz. Merkür sayesinde daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz. Hayatınızda iletişim ve teknoloji ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Yeni iletişim aletleri satın alabilir, sözleşme ve imza ön plana çıkabilir.


Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de yurt dışı, yabancılar, eğitimle ilgili konular ve hukuksal konularda ciddi zorlanmalar, kontrol dışı gelişmeler oluşabilir. Vize, pasaport işleriniz var ise tüm evraklarınızın tam olduğuna emin olun. Sıkıntı yaratabilir, bürokratik engele takılabilirsiniz. Kısacası bu hafta seyahatler biraz sıkıntılı olacak. Psikolojik anlamda da çabuk yorulabilirsiniz. Uyku düzeninizde bozulmalar söz konusu olabilir.

Sağlığınıza da keza özen göstermenizde yarar var. Bazı gizli durumlar, gizli konuşmalar, dedikodular gündeme gelebilir ve canınız biraz sıkılabilir. Kendinizi ruhsal anlamda bol bol sıkıntıda hissedebilirsiniz. Hatta canınız hiçbir şey yapmak istemeyebilir, battaniyeyi üzerinize çekip tüm haftayı öyle geçirmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay aşk, çocuklar, yaratıcılık, spekülatif kazançlar, hobiler, yaratıcılığı ilgilendiren bölgede meydana gelecek. Bu konularda genel olarak titiz, detaycı, mükemmeliyetçi olabilirsiniz. Özel hayatınızı daha fazla sorgulayabilir, hatalar arayabilir, sık sık eleştirileri dile getirebilirsiniz.

Özel hayatta bir aldanma, kafa karışıklığı, ne istediğini bilememe gibi durumlar yaşanabilir. Açıkçası özel hayatta bir hayal kırıklığı söz konusu olabilir. Yeni tanışabileceğiniz kimselerin size verdiği bilgileri farklı noktalardan doğrulamayı bence ihmal etmeyin. Eğer ki yaratıcı bir iş yapıyorsanız bu Dolunay yaratım gücünüzü arttırıcı bir şekilde destekleyecektir. Fakat paranızla ilgili risk almak, kumar oynamak, şans oyunlarına dalmak, borsada yatırım yapmak, borsa oynamak için de pek uygun bir hafta değil açıkçası. Yeni bir hobiye başlamak, el işlerine yönelmek, detay gerektiren uğraşla haşır neşir olmak için ise harikadır.

Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Merkür hayatınızda görünmeyen noktalarında seyahat edecek. Bu süreçte yanlış anlaşılmalar meydana gelebilir. Sık sık arkanızdan fısır fısır konuşan insanların varlığına şahit olabilir, bilgi alışverişlerinde sıkıntılar meydana gelebilir. Kendinizi yeteri kadar iyi ifade edememekten, anlaşılmamaktan yakınabilirsiniz. Eğer yaratıcılık gerektiren işlerde çalışıyorsanız nispeten daha şanslı olabileceksiniz. Bu dönem içe dönüp kendinizi daha çok sorgulayabilirsiniz. Bu dönem içinizdekileri kağıda dökebilir, hayatınızın artılarını ve eksilerini karşılaştırabilirsiniz.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de dostlarınıza, arkadaşlarınızla gereksiz münakaşa ve gerginliklerden kaçınmanız gereken bir hafta. İnatçılık, kibir yüzünden sosyal ilişkiler zarar görebilir. Özellikle maddi anlamda isteklerinizi elde etmek bu hafta zorlaşabilir. Ödemeler, banka işlemleri, vergi konuları canınızı bir parça sıkabilir. Özellikle sağlığınıza da bu hafta özen göstermenizde yarar var, çabuk hastalanabilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dolunay ev, yuva, aile, yerleşim, kökler, gayrimenkul konular, toprak, arsa, arabayı sembolize eden bir alanda meydana gelecek. Evinizde şöyle bir detaylı temizlik yapmak, köklerinizi araştırmak, aile büyükleriniz ile bir araya gelmek için harika bir dönemdesiniz.

Evinizi, yaşadığınız alanı düzenlemek, tertiplemek, eden geçirmek, bakım ve onarım gerektiren noktaları halletmek için de gökyüzü destekleyici olacaktır. Ailenize karşı veya aynı evi paylaştığınız kişilere karşı biraz daha az eleştirel olmaya dikkat ederseniz iyi olur. En azından eleştirilerinizi ifade ederken kalp kırmamaya özen gösterin. Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Sizleri daha aktif, dışa dönük, eğlenceli ve hareketli yapabilecektir. Özellikle sosyal çevrenizde, arkadaşlarınız arasında fikirleriniz ile oldukça ön plana çıkabilecek, sözü dinlenen kişi olabileceksiniz. Arkadaşlarınızda fikirsel anlamda destek olmanız gerekebilir. Bu hafta itibari ile arkadaşlarınızı organize etme görevi size kalabilir. Özellikle sizden yaşça küçük kişilerin sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Yalnız zaman zaman arkadaşlarınızdan bencil olduğunuz yönünde eleştiriler alabilir, kendi fikirlerinizi baskıcı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yeni çevrelere girebilir, yeni insanlarla bol bol tanışabilirsiniz.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de hem kariyer hem de ilişkiler, ortaklıklar alanı bu hafta gergin. Hem kariyerinizde hem de özel hayatınızda gereksiz öfke patlamalarına, ani çıkışlar yapmamaya özen gösterin. Yöneticilerinizle, eşinizle veya ortağınızla gereksiz kibir, sert ve soğuk davranışlardan kaçınmakta yarar var. Kariyer veya partner ilişkilerinizde kendinizi engellenmiş, sorunlarla biden boğuşurken bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dolunay eğitim, yayıncılık, seyahat, iletişim, yakın çevre, kardeşler, kuzenler, komşuları sembolize eden bölgede gerçekleşecek. Dolunay etkisi ile hayatınızda bilgileri tasnif etmek, düzenlemek, ajandanızı temize çekmek, telefonunuzun datasını düzenlemek, maillerinize düzene sokmak, kardeş ve kuzenlerinizle vakit geçirmek, yeni bir eğitime başlamak, bir şeyleri satmaya veya pazarlamaya hazırlanmak için destekleyici olacaktır.

Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İş, kariyer hayatınızda fikirleriniz ve düşünceleriniz ile ön plana çıkabileceksiniz. İş hayatınızda hızlı düşünüp, hızlı karar verip, çözüm odaklı olabileceksiniz. Yalnız bu dönemin hendikapı sanırım hızlı ve aceleci davranışın sorunlara yol açmasıdır. Bu yüzden önemli kararlardan önce nefes alıp, iyice düşünmeye özen göstermekte yarar var. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda anlaşmalar, sözleşmelerin gündeme gelebileceği gibi eğer iş arayışı içindeyseniz bu dönemde sık sık iş görüşmelerine gidebilirsiniz.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de yurt dışı bağlantılı işlerde, eğitimde, sınavlarda, seyahatlerde ya da yurt dışı gönderilerinizde aksaklıklar, engeller veya problemlerle karşılaşabilirsiniz. Özellikle uçak seyahatleriniz varsa bu hafta sıkça rötarlarla karşılaşabilirsiniz. Keza bu hafta tanıtım,reklam, organizasyon, halkla ilişkiler faaliyetleri için de pek uygun bir süreç değil. Aksaklıklar, problemler, engeller, sorunlar söz konusu olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle veya müşterilerinizle ego çatışmalarına girmeyin. Bu hafta birlikte çalıştığınız kimseler veya müşterileriniz sizi delirtebilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay kazançlarınızı, paranızı, maddi durumunuzu ilgilendiren alanda meydana gelecek. Parasal konularda daha titiz, özenli, detaycı davranabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırmanın yollarını ararken, bir süredir peşinde olduğunuz bir iş veya projenin de sonuna gelmiş olabilirsiniz. Bu Dolunay döneminde odak noktanız daha çok kazançlarınız üzerinde olacak.

Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Yolculuklar hayatınızda ön planda olabilecek. Bunun yanı sıra önemli, mevki sahibi kişilerle daha sık bir şekilde bir araya gelebilir, onlardan önemli tavsiyeler alabilirsiniz. Yeni bir şeyler yazmaya başlamak, yeni bir eğitime başlamak için de keza sizler için uygun bir süreç olacak. Bazılarınız hukuksal konularla ilgili bol bol yazışmak durumunda kalırken, bazılarınız ise resmi evraklarla çok fazla boğuşmak durumunda kalabilirler. Bu dönemde yine sınavlara katılabilirsiniz. Bazılarınız ise bitirme belgeleri…vb aktivitelerle ilgilenebilirsiniz. Bazılarınız ise pasaport, vize gibi işlemlerle uğraşabilirler.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de bu ikili hem maddi konular hem de özel hayatta zorlanmalara, gereksiz öfke ve gerginliklere, ani patlamalara işaret eder. Mali anlamda işler haftanın ilk günleri pek istediğiniz gibi gitmeyebilir. Krediler, ödemeler, borçlar konusu biraz canınızı sıkabilir. Özel hayatınızda da gereksiz kısıtlamalar, engeller söz konusu olabilir. Maddi konularda risk almak için uygun olmadığı gibi, ortaklaşa kazançlarınız varsa o noktalarda endişelenmenize neden olan durumlar söz konusu olabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya burcunuzdaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay kişisel hayat hedeflerinizi, kimliğinizi, amaç duygunuzu, sağlığınızı, fiziksel koşullarınızı ilgilendiren alanda meydana gelecek. Öncelikle iyi haberle başlayalım, Dolunay’dan hemen sonra diyete başlayabilir ve hızla kilo verebilirsiniz.

Hayatınıza çeki düzen vermek, kendinizi toparlamak, yeni kararlar almak, yarım kalan işlerinizi bitirmek, fiziksel olarak yeni bir şeyler denemek için destekleyici olacaktır. Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Başkalarına ait kazançlar, banka işlemleri, ortaklaşa kazançlardan elde edilen gelirlerle ilgi konularda daha çok araştırma yapabileceğinize, fikir alabileceğinize bu alanlarla ilgili sözleşmelerin, anlaşmaların, imza gerektiren konuların öne çıkabileceğine işaret etmektedir. Eğer ortaklık gerektiren bir iş yapıyorsanız, kazançlarınızı arttırmanın zekice yollarını bulabilirsiniz.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de aileyi ilgilendiren konularda, yaşadığınız alanda ve ortaklıklarınız veya partner ilişkilerinizde zorlanma, engel, gereksiz öfke patlamaları, gerginlikler, kibir ve ukalalık yüzünden sorunlar söz konusu olabilir. Bu dönem partner ilişkileriniz makaslanabilir. Gerginlikler, soğukluklar, mesafe gibi durumlar söz konusu olabilir. Aile içinde ise sağlık sorunları, baba ile ilgili problemler, alım veya satım işleriniz varsa gecikmeler söz konusu olabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dolunay 12. evinizde meydana geliyor. Korkular, arkanızdan dönen işler, hastalıklar, bilinçaltı, psikoloji ile ilgilendiren alanda meydana gelecek. Bu hafta özellikle sağlığınıza biraz daha dikkat etmenizde yarar var.

Bağırsaklarınız, midenizle ilgili sorunlar çıkabilir. İlaçların yan etkileri daha güçlü bir şekilde görülebilir, zehirlenmeler olabilir, uyku bozuklukları oluşabilir..vb. Bunun yanı sıra sizi ruhsal anlamda rahatsız eden konular gün yüzüne çıkabilir. Bu hafta hayatı kontrol etmek, koşulları istediğiniz gibi yönetmek pek kolay olmayabilir, hayal kırıklıkları oluşabilir. Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkiler, anlaşmalar, sözleşmeler sık sık gündemde olabilecek. Bunun yanı sıra düşmanlarınızı çok daha net bir şekilde görebilecek, onlarla daha etkin bir şekilde mücadele edebileceksiniz. Bu süreçte partnerinize sık sık fikirleriniz ve düşünceleriniz için destek vermeniz gerekebilir. Tek hendikapı, hızlı ve düşünmeden yapacağınız hareketler, kararlar ile partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz kişi tarafından sert bir şekilde eleştirilmenize neden olabilir.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de önce sağlık diyoruz. Özellikle tansiyonunuza bu hafta dikkat! İş yerinizde, çalışma ortamınızda gereksiz sinirlenmeler, kibir, ukalalık yüzünden birlikte çalıştığınız kimselerle dalaşmamaya özen gösterin. İş ortamınız bu hafta ekstra gergin olabilir. İşinize gerekli veya gereksiz çok karışılabilir ve bu sizin dengenizi bozabilir. Bu hafta özellikle birlikte çalıştığınız kimselerle daha çok papaz olmaya işaret etmekte, ego çatışmaları söz konusu olabilir. Tüm iletişim kanalları ile sorunlu bir iletişim kurabilirsiniz. Bu haftanın ana teması sizler için aslında iletişim olacak. Kullandığınız cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler…vs sizi yarı yolda bırakabilir. Yol demişken, bu hafta araç kullanan arkadaşlar daha dikkatli olsunlar. Trafikte gereksiz agresyondan, tartışmalardan kaçınsınlar.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Dostluklar, arkadaşlıklar, içinde olduğunuz gruplar, sosyal gruplar, kulüpler, dernekler, sosyal hayatınız üzerinde etkileri olacaktır. Bu Dolunay haftasında dostlarınızın dertlerine derman olmak, onların sorunlarına çözümler yaratmak, yeni insanlarla tanışmak, dostlarınızda sevmediğiniz özellikleri dile getirmek, kalabalık gruplarla eğlenceli aktiviteler içinde olmak için harika etkiler mevcut.

Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Yeni işlerin, yeni projelerin tekliflerini alabilirsiniz. İşinizle ilgi önemli sözleşmeler, anlaşma gerektiren konular ön planda olabilecek. Eğer iş arıyorsanız veya terfi beklentiniz varsa bu süreçte bu konuların üzerine daha çok eğilebilirsiniz. İş ve çalışma ortamınızda fikirleriniz ve düşünceleriniz ile oldukça dikkat çekici olabileceksiniz. Günlük angarya işlerinizin altında zekice ve pratik çözümleriniz ile kalkabileceksiniz. Yalnız sağlıkla ilgili olarak özellikle cildiniz, baş bölgeniz ve sinir sisteminiz hassas olabilir. Bu geçişin tek düşündürücü yanı, hızlı düşünmekten ve hızlı karar almaktan, fazla dürüst olmaktan (aklına geleni çat diye söylemek aslında) özellikle iş ortamınızda bazı problemlere neden olabilir. İstemeden de olsa birilerinin kalbini kırabilirsiniz. Hızlı düşünmek ve çözüm odaklı olmak evet iyidir, ama sizin yine de sakinliği elden bırakmamanızda yarar var.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de para, finans, bütçe konuları yaşamınızın sıkıntılı anları olabilecek. Para yüzünden gerilebilir, ödemeler gelmeyebilir. Para yüzünden tartışmalar yaşamaya açıksınız, dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Bu hafta riskli yatırımlar için hiç uygun değil. Borç vermek ve almak için de uygun bir haftada değilsiniz. Para yüzünden ne kendinizi ne de bir başkasını kırın! Bu konularda her türlü fikre ve desteğe açık olun. Gereksiz yere insanlara acıyıp para kaybetmeyin ve kandırılmayın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. İş, kariyer, statü, hayat amacı, saygınlık, kariyer hedefleri, üstler, patronlarla ilişkilere işaret eden alanda meydana gelecek. Genel olarak iş ve çalışma ortamınızda daha pratik, sistemli, kontrollü bir hafta sizleri bekliyor.

Patronlarınız sizden daha mükemmel olmanızı bekleyebilir, bazı minik eleştiriler getirebilirler. Son 10 – 15 gündür üzerinde uğraştığınız işleriniz varsa artık bu hafta o işleri tamamlama, toparlama zamanı olacaktır. Yeni iş başvuruları yapabilir ya da işinizle ilgili konularda kendinize çeki düzen verebilirsiniz. Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Hobileriniz, özel hayatınız, aşk, çocuklarla ilgili konular hayatınızda daha da ön planda olabilecek. İletişim gücünüzü hayatınızın bu alanlarında daha aktif bir şekilde kullanmaya başlayabileceksiniz. Aşk anlamında eğer yalnızsanız daha flörtöz olabilirsiniz. Yeni hobiler elde edebilir, hayatın keyifli ve eğlenceli tarafları ile daha çok ilgilenebilirsiniz. Eğer işiniz yaratıcılık gerektiren, metin, reklam yazarlığı…vb bir iş ise zihninizde oldukça orijinal fikirler uçuşabilir.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de sizleri hem sağlık anlamında hem de ailevi ilişkiler konusunda stres seviyenizi zorlayabilir. Bu hafta elinizi atacağınız tüm işler yarım yamalak kalabilir. Sağlık anlamında güçlü hissetmeyebilir, tüm kişisel girişimleriniz engellenebilir, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Bu hafta yeni başlangıçlar yapmak için hiç uygun bir hafta değil. Kariyer anlamında üstlerinizle birbirinize girmemeye özen gösterin.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Yurt dışı işleri hukukla ilgili işler, eğitim, yabancılarla yapılan işler, inançlar, uzak yerlere seyahatlerle ilgili alanda etkili olacak. Hafta boyunca seyahatler organize edebilir, eğitimlere veya seminerlere katılabilirsiniz.

Vize ve pasaport işlerinizi halledebilir, hukuksal anlamda destek alabilirsiniz. Hafta boyunca ruhsal konular, spiritüel konular üzerine çokça araştırmalar ve okumalar yapabilirsiniz. Bu konularda işin ehli kişilerden destekler alabilirsiniz. Hafta boyunca sık sık hayatı, bu hayata neden geldiğinizi sorgulayabilirsiniz. Kendinize yeni idealler, fikirler, amaçlar arayabilirsiniz. Deniz kenarı uzak yerlere seyahatler hayal edebilir veya seyahatler organize edebilirsiniz. Bilinçaltı ve bilinç dışı…vb konularla ilgili sıkça araştırmalar yapabilirsiniz. Özellikle hafta boyunca rüyalarınız haberci nitelikte olabilir, fal baktırabilir, gelecekle ilgili bilgiler almak isteyebilirsiniz. Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İletişim ve bilgi alışverişi yoğunluğunu ev, yuva, aile ilişkileri, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konulara kaydırmaya başlıyorsunuz. Aile ortamınızda sözü dinlenen, fikirleriniz dikkat çeken kişi siz olurken bu dönemde alım veya satım, kiralama, sözleşmeler, anlaşma gibi konular gündeme gelebilir. Evinize yeni elektronik, iletişim araçları alabilirsiniz.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de bu hafta dedikodular, güveninizin yıkılması, arkanızdan iş çevirenler, kuyunuzu kazanlar, gizli düşmanlar, size kötülük yapmak isteyen kişiler olabilir ve bunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Güneş/Satürn etkileşimi ne yazık ki biraz acımasız olacak gibi… Kontrolünüzün dışında gelişmeler gündeme gelebilir. Psikolojik olarak zorlanacağınız, sağlık olarak da dikkat etmeniz gereken bir hafta. Kardeşleriniz veya komşularınız ile birbirinize girmemeye dikkat edin.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Krediler, ödenmesi gereken tutarlar, borçlar, bankacılık işleri, vergi işleri, nafaka, primler, burslar, miras gibi konular üzerinde etkili olacak. Kredi araştırmaları işine girebilir, para konularını ilgilendiren davalarını varsa onlar üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Dışarıya olan borçlarınızı gözden geçirip kendinize bir ödeme planı oluşturabilir, kullandığınız kredi kartlarınızla ilgili kararlar alabilir, harcamalarınız konusunda kendinize biraz çeki düzen verebilirsiniz. Açıkçası biraz finansal bir kriz söz konusu diyebilirim, ama panik yapmayın. Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Sizleri bol bol seyahat beklemektedir. Yeni yerler görebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Daha çok okuyabilir, araştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni bir eğitime, seminere, derse başlayabilirsiniz. Tüm iletişim araçları ile aktif iletişim içinde olabileceksiniz. Telefonunuz adeta hiç susmayacak ve bol bol mail yanıtlamanız gerekebilecek. Yine internetle ilgili konulara yönelebilir, web sitesi açabilir, yazılarınızı daha geniş kitlelerle paylaşmak isteyebilirsiniz.

Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de özellikle para mevzuları yüzünden sosyal ilişkilerinizin zarar görmesine izin vermeyin. Arkadaşlarınızın sizi anlamadığından dem vurabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırabilirsiniz. Bu hafta kimsenin sorunlarını üstlenecek psikolojiniz olmayabilir, daha çok kendinize dönmek isteyebilirsiniz. Dostluk ilişkilerinizden gereksiz ukalalık, kibir yapmamaya özen gösterin. Öfkenizi bu alana yöneltmeyin. Kimse için kendinizi feda edip, kurban durumuna düşmeyin.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Başak burcundaki Dolunay ile başlıyoruz. Bu Dolunay ortaklıklar, ilişkiler, sözleşmeler, anlaşmalar konuları üzerinde etkili olacak. Kurduğunuz ikili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili konularda bir takım kararlar vermenin arefesinde olabilirsiniz. Bu bir ortaklığı veya ilişkiyi bitirmek veya yeni bir şeyler başlatmak adına olabilir.

Yeni anlaşmaların, sözleşmelerin gündemde olacağı bir hafta sizleri bekliyor. Eğer ki yeni anlaşmalar, sözleşmeler imzalanacaksa tüm maddeleri dikkatli bir şekilde okuyun. İşinize gelmeyen noktalar varsa bunları değiştirmeye çalışın. Hafta boyunca dışarıdan gelen her türlü etkiye açık olacaksınız. Diğer insanların ne söylediği, fikirleri sizlerin kararlarında etkili olacaktır. Bu hafta Merkür Koç burcuna giriş yapacak ve 1 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Nasıl daha iyi para kazanabilirim sorularına yanıt arayabilecekken, para ile ilgili konularda araştırmalar yapabilir, birikimlerinizi daha etkin bir şekilde nasıl kullanacağınız konusunda fikirler ve tavsiyeler alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra kendinize yeni elektronik ve iletişim aletleri alabilirsiniz. Yalnız finansal konularla ilgili aceleci ve sabırsız yapınız, sizi hatalı adımlar atmaya sevk edebilir. Bu yüzden fevri kararlar almadan önce sakince bir düşünmenizi önerebilirim. Maddi konularda zihniniz oldukça çözüm odaklı bir şekilde çalışmaya başlayacak. Güneş/Satürn sert etkileşimi ile de kariyerinizde oldukça zorlanabilirsiniz. Yöneticilerle anlaşmazlıklar, uyuşmazlıklar oluşabilir. İstifa etmemeye özen gösterin. İş anlamında süper stresli bir hafta sizleri bekliyor.

Tüm kişisel girişimlerinizi bir hafta kadar ertelemenizde, sağlığınıza da dikkat etmenizde yarar var. Yaptığınız iyi şeylerin görünmediğini, çalışan olarak size yeteri kadar değer verilmediğini hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili sorumluluklarınızı yerine getirirken, işinizi özenle yaptığınızdan da emin olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder