Facebook Ailesi

Custom Search

19 Mart 2017 Pazar

Dinçer Güner 20-26 Mart 2017 Haftası Burçlar

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart itibari ile Güneş de burcunuza giriş yapıyor olacak. Önümüzdeki bir aylık süreci önemli yeni başlangıçlar, girişimler yapmak için kullanabileceksiniz. Kendinizi daha net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz. Odaklanacağınız alan kendinizle ilgili konular olacaktır.

Kişisel yeteneklerinizi daha rahat bir şekilde sergileyebileceksiniz. Birçok işe başlamak için kendinizi oldukça motive hissedebileceksiniz. Bu sizler için bir nevi kış uykusundan uyanma zamanı olacak. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Kariyeriniz ile ilgili konularda sert, zorba, acımasız, eleştirel olmamaya özen gösterin. Üstlerinizle gereksiz tartışmalardan kaçının, sınırları zorlamayın. Farklı fikir ve görüşlere de açık olmaya çalışın ve kimsenin iş yerinde kalbini kırmayın. İş yerinizde her önünüze gelene sırlarınızı vermeyin, gereksiz dedikodular yapmayın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart tarihinde Güneş’in 12. evinize girmesi ile beraber yoğun ve yorucu geçen birkaç ayın ardından bir nevi dinlenme dönemine giriş yapıyor olacaksınız. Daha içe kapalı olup kabuğunuza çekilmeye başlayabilirsiniz. Zihninizi dinlendirecek konulara yönelebilirsiniz.

Bu dönem check uptan geçebilirsiniz. Daha gizlilik içinde hareket etmeye meyilli olabilirsiniz. Zihninizi saran olumsuz ve kötü düşüncelerden arınabilirsiniz. Hukuksal veya devletle ilgili konularınızı daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu bir aylık süreç sizler için bir nevi yavaşlama, sakinleşme, nefes alma, kendinize dönme ve de eğer iyi kontrol edilmezse depresyon gibi durumlara neden olabilir. Güneş’in bu seyahati aslında yaşamı kontrol etme çabanızdan vazgeçin demesidir. Bu süreçte uyku düzeninde aksaklıklar, ruhsal anlamda rahatsızlıklar, daralmalar söz konusu olabilir.


Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Bazı sizden saklanmış gizli konular önünüze düşebilir. Önemli fikirlerinizi bu hafta herkese anlatmayın! Fikirleriniz düşünceleriniz çalınabilir, başkaları tarafından kullanılabilir. Hoşunuza gitmeyecek bir takım dedikodular duyabilir ve üzülebilirsiniz. Her söylenene inanmayın, size gelen bilgilerin kaynağının güvenilir olup olmadığını kontrol edin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart tarihinde Güneş’in de 11. eve girmesi ile beraber, önümüzdeki bir aylık süreçte odaklanacağınız konular hedefleriniz, sosyal ilişkileriniz, arkadaşlıklarınız olacak. Onlardan rahatça destek görebileceksiniz. Tabii bencilce yaklaşımlar sergilemediğiniz sürece!

Organizasyonların davetlerin aranan kişisi siz olacaksınız. Daha çok sosyalleşeceksiniz. Zamanınız partiler, düğünler, konserler, aktiviteler ve kalabalık gruplarla geçebilecek. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Dostlarınız, arkadaşlarınızla iletişimde baskıcı, manipülatif,  eleştirel olmamaya özen gösterin. Sizlere bir takım eleştiriler geliyorsa bunları dinlemeye çalışın ve haklılık payı olup olamayacağını bir düşünün. Dostlarınızla aranızda iletişim kazaları meydana gelebilir. Finansal konularla ilgili krizler yaratmak yerine kriz çözücü noktada olmaya gayret gösterin. Özel hayatınızla ilgili herhangi bir konuyu takıntı derecesine taşımamaya özen gösterin.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart itibari ile önümüzdeki bir ay boyunca hayatınızın odak noktası işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konular olacaktır. Bu konulardaki stres yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Kimliğinizi daha rahat ve net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.

Önemli olan bu süreçte hedef belirlemek olacaktır. Her zaman üstlerinizin, yöneticilerinizin dikkatini çeker pozisyonda olacaksınız. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Hem ikili ilişkileriniz hem de aile içi ilişkilerinizde krizler yaratmak yerine kriz çözen noktada olmaya özen gösterin. Olayları ve konuları gereksiz yere büyütmemeye, aile ve ev içinde meydana gelen konuları takıntı düzeyine taşımamaya özen gösterin.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Güneş’in 20 Mart tarihinde Koç burcuna geçişi ile beraber, önümüzdeki bir aylık süreçte odaklanacağınız konular iletişim, pazarlama, tanıtım, reklam, yayıncılık ve seyahatler üzerine kurulu olacaktır. Her türlü tanıtım faaliyetlerini yapmak için harika bir süreç!

Bu bir aylık dönemde sıkça seyahatlerde gündeme gelebilecektir. Tatil yerlerine bakabilir, planlar yapabilirsiniz. Yurt dışı ile ilgili konularda da şans genel anlamda sizden yana olacak. Bu bir aylık dönemde vize ve pasaport gibi işlemleriniz de halledebilirsiniz. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. İş anlamında birlikte çalıştığınız kişiler veya müşterilerle iletişim konularında problemler söz konusu olabilir. Baskıcı iletişim kurmanızdan kaynaklı sorunlar söz konusu olabilir. Müşterilerinizle veya çalışma arkadaşlarınızla kuracağınız iletişimde veya olası sorun anlarında kriz yaratıcı olmak yerine çözüm odaklı yaklaşmaya özen gösterin. İşinizle ilgili konuları zihninizde takıntı düzeyine taşımamaya özen gösterin.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Güneş önümüzdeki bir aylık süreçte 8. evinizde ilerleyecek. Bu da borç ve kredi ödemeleri, alacak veya verecek konuları, miras gibi konulara işaret etmektedir. Para özellikle yaşamınızın kilit noktasını oluşturacak. Kredi çekebilir, yatırım yapmak için zaman kollayabilirsiniz.

Yalnız bu bir aylık süreçte yaşamı ve hayatı daha çok kriz bölgesi gibi algılayabilirsiniz. Sürekli çözülmesi gereken sorunlar, problemlerle de uğraşmanız gerekebilir. Biraz yorulabileceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Para ile ilgili konular için kendinizi risk almaya daha yatkın hissedecek olsanız da aslında pek tavsiye etmiyorum. Bu hafta şansınızı gereksiz yere çok fazla zorlamamakta yarar var. Para meselelerinde krizler yaratmak yerine kriz çözücü bir şekilde davranın. Çözüm odaklı olun ve finansal konuları takıntı haline getirmemeye özen gösterin.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart tarihinde Güneş’inde 7. evinize girmesi ile beraber önümüzdeki bir ay boyunca odaklanacağınız konular ilişkiler, ortaklıklar ve partneriniz olacaktır. Yeni iş ortaklıkları gündeme gelebilir, imzalar atabilir. Evlilik teklifi gelebilir, nişan gibi işlere girişebilir ya da yaşamınızda biri yok ise birileri ile tanıştırılabilirsiniz.

Tek başınıza hareket etmeniz bu bir aylık süreçte zor olacak ve umduğunuz tüm destekleri de istediğiniz anda bulabileceksiniz. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Aile bireylerinizle veya evde birlikte yaşadığınız kimselerle fikir tartışmalarından uzak durmakta yarar var. Kriz yaratan taraf yerine kriz çözücü tarafta olmaya özen göstermelisiniz. Kişiliğiniz, kimliğiniz sizi siz yapan değerleri acımasızca bu hafta eleştirmemeye özen gösterin. Kendinize haksızlık yapmayın! Aile içi ilişkilerde sert kelimeler kullanmamaya, kimsenin kalbini kırmamaya özen gösterin.

Para konusunda anlaşmalar yapabilirsiniz. Sizler için finansal konularda başarılı kararlar verebileceğiniz bir hafta olacak. Para, finans konuları ile ilgili kendinize çeki düzen verme, toparlama zamanı olduğuna işaret etmektedir. Sizler için para ile ilgili mevzularda mantıklı düşünme, karar alma haftası. Bu aralar ticarete atılmak, kendi işinizi kurmak için de uygun dönemdesiniz.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart tarihinde Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile beraber, bir ay boyunca odaklanacağınız konular iş konuları, günlük işleriniz ve sağlığınıza ilişkin konular olacaktır. Hayatınızın bu konularını yönetmek için kolları sıvayabilirsiniz. Oldukça yoğun bir iş dönemine giriyorsunuz. Bu kadar iş peşinde koştururken sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

Sizler için iş değişikliği, yeni müşteriler, yeni projeler zamanı olacak. Aslında genel anlamda tablo olumlu olmakla beraber sizleri iş ile ilgili konularda yoğun bir tatminsizlik duygusu da sarabilir. Keza bu dönem check up yaptırmak, sağlığınızla ekstradan ilgilenmek, kişisel gelişim çalışmalarına katılmak için de uygun bir süreçtesiniz. Bunun yanı sıra diyet ve spora başlamak için de keza uygunsunuz. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Fikirlerinizi projelerinizi bir süreliğine kendinize saklamanızda, etrafınızdaki insanlara anlatmamanızda yarar var. Fikirleriniz veya düşünceleriniz çalınabilir. Yeni bir kitaba başlamak, yeni bir web projesine başlamak için ideal bir hafta olabilecektir. Komşularınızla, kardeşlerinizle, yakın çevrenizle aynı fikirde buluşmak zor olabilir ve fikir tartışmaları neticesinde gerginlikler olabilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart tarihinde Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile beraber önümüzdeki bir ay boyunca odaklanacağınız konular aşk ve çocuklarla ilgili konular olacaktır. Bu gün ve takip eden bir ay boyunca sizlere aşk var! Elbette sizler aşırı tüketici davranmadığınız sürece kalıcı olabilecektir.

Eğer çocuk sahibi olmak istiyorsanız da bu bir aylık süreci değerlendirebilirsiniz. Yaratıcılık, sahne ve organizasyon işleri ile ilgileniyorsanız sizler için de işlerinizin en yoğun olacağı bir süreç olacak. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Finansal anlamda zorlanma, arkadaşlarınız yüzünden zor duruma düşme, arkadaşlıklar yüzünden kriz ortamının oluşmasına işaret etmektedir. Kriz çözücü ve çözüm odaklı olmaya özen göstermelisiniz. Parasal konular yüzünden kimsenin kalbini kırmayın. İletişim kazaları yaşanabilir veya iletişim araçlarınız bozulabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Güneş’in 20 Mart tarihinde Koç burcuna geçişi ile beraber, bir ay boyunca odaklanacağınız konular aile, yuva, yerleşim, yaşadığınız yer ile ilgili konular olacaktır. Kendinizi bu alanlarda çok daha rahat bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.

Bu bir aylık süreçte yer değiştirmek, ev değiştirmek, taşınmak, arsa veya ofis işleri ile ilgilenmek için çok uygun bir dönem. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. İşinizi yaparken fikirsel olarak baskıcı olmaktan kaçınmalısınız. Yapıcı olmalı, kriz yaratmak yerine kriz çözücü davranmanızda yarar var. Aile içi iletişimde gereksiz yere inat, baskı, sert eleştirilerden de uzak durmanızda fayda var. Ev içi iletişim sisteminde sorunlar meydana gelebilir.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Güneş 20 Mart tarihinde Koç burcuna geçiş yapıyor. Öncelikle internetle ilgili projeleriniz var ise web sitesi yaptırmak, internet üzerinde satış işlemleri için gayet uygun bir süreçte olacaksınız. Bunun yanı sıra eğitime başlamak, kursa gitmek, seminerlere katılmak veya vermek için de oldukça güzel bir dönem.

Yalnız bu süreçte komşularınızla gereksiz atışmalara girişmeyin. Kardeşlerinizle de aranızı iyi tutun, kavga etmeyin. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Psikolojik olarak zorlanmaya, kronik rahatsızlıkların yeniden nüks etmesine, belli bir konuya ve kişiye kafanıza takmaya, mali anlamda kriz durumlarına işaret etmektedir. Bu hafta aslında biraz daha hayatı anlamaya, inançlara, felsefeye yönelik konular okumak, araştırmak için gayet güzel bir hafta. Olası çıkacağınız seyahatlerde biletinize, bavulunuza falan da dikkat edin, başkası ile karışmasın!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


20 Mart tarihinde Güneş’in de 2. evinize girmesi ile beraber önümüzdeki bir ay boyunca odaklanacağınız konular; finansal konular ve bunların yönetimi, idaresi üzerine olacaktır. Sürpriz ve beklenmedik kazançlar gelebilir.

Yalnız harcamalarınızı da denetim altına almanız önemli olacaktır. Bu bir aylık süreçte finans konuları hayatınızın odak noktası haline gelecek. Bu hafta Merkür, Uranüs ve Plüton ile de etkileşim içinde olacak. Dostlarınızın fikirlerine değer vermelisiniz. Onlardan gelebilecek olası eleştirileri dikkate almanız gereken bir hafta! Parasal konularda genel anlamda olumlu bir hava hakim olmakla beraber, siz yine de içinize sinmeyeceği durumlarda kimseye kefil olmayın veya borç vermeyin. Mali anlamda ise ödemeler, borçlar, krediler konusunda krizler oluşabilir. Bu konularda fazlaca inatçı davranma eğiliminde olabilirsiniz. Bankacınızla veya muhasebecinizle gereksiz tartışmalar içine girebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder