Facebook Ailesi

Custom Search

26 Mart 2017 Pazar

Dinçer Güner 27 Mart-2 Nisan 2017 Haftası


Dinçer Güner 27 Mart - 2 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

Ay ve Güneş'in Koç burcunda yer aldığı bu Yeni Ay oldukça hızlı, dinamik ve enerjik başlangıçlara işaret ediyor. Koç zodyak burçlarının ilkidir. Dolayısıyla ilk olmayı, başı çekmeyi ve başlatma enerjisini temsil eder. Bu dönemde biz de başlangıçlar yapacağız. Yeni maceralara, heveslere, projelere, ilişkilere atılmayı, kendimizi öne çıkarmayı isteyeceğiz.

Bu Yeni Ay’da zihinsel Merkür ile sıra dışı, yenilikçi, sürprizi ve bol elektrikli Uranüs de Koç burcunda kavuşum yapıyor. Aklımıza parlak fikirler gelebilir. Yeniliklere, değişime açığız ve ileri adım atmaya cesaret edeceğiz. Koç'un yönetici gezegeni Mars'ın bu dönemde Boğa burcunda olması nedeniyle maddi güvende olma, kendimizi güvende hissetme arzumuz yüksek olacak. Bu maddi güveni sağlamlaştırmak için yeniliklere direnmememiz gerekiyor. Değişimi, harekete geçmeyi, biraz radikal olmayı göze almalıyız. İlişkiler gezegeni Venüs de Koç burcunda! Venüs Koç burcundayken daha hırslı, gözü pek, kendimize güvenli ve istediğimizi elde etmek için kararlı oluruz. Bu enerjiler ışığında bu dönemde hayatımızın akışının hızla aktığını ve motivasyonumuzun güçlendiğini göreceğiz. Spora başlamak, liderlik etmek, inisiyatif almak, kendimizi göstermek ve öz güvenimizle çevrenizdekileri etkilemek için güzel bir fırsatımız olacaktır.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bu Yeni Ay’ın daha çok iş ve kariyer alanınızla ilgili konularda etkin olacağını düşünüyorum. Bu bir değişimin işareti bence! Eğer iş arıyorsanız bu önümüzdeki 10 günlük süreç sizin için oldukça önemli olacağına işaret etmektedir.

Yalnız sizleri güç savaşları, güç çekişmeleri veya aşırı inatçı tavırlar sergilemeniz yorabilir. Biraz tavırlarınıza bu hafta dikkat etmelisiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Finansal konularda akılcı çözümler yaratabileceğinize işaret ettiği gibi, para meseleleri ile ilintili konularda toplantı, görüşme, imza gerektiren konular söz konusu olabilecek. Özellikle vergi,
burs, prim..vb konularda kararlar almanız gerekebilir. Muhasebeciniz veya banka işlerinizi yürüten kişilerle önemli görüşmeler ve kararlar alabilirsiniz. Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek.

Bu süreçte zihninizi, aklınızı para ile ilgili konulara yöneltmeye başlayacaksınız. Daha iyi nasıl para kazanırım, para kazanabilmek için yeni projeler üretebilirsiniz. Fikirleriniz, zihniniz daha para odaklı bir şekilde çalışmaya başlayacak. Sohbet konularınız daha para üzerine dönmeye başlayabilir. Para ile ilgili seyahatlere çıkabilirsiniz. Yalnız para ve kazançlarla ilgili konularda harekete geçmekte biraz yavaş davranabilir, kendinizi fazla sağlama almak eğiliminde olabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Hem ilişkiler ve evlilik hem de ortaklık gerektiren konularda artık mantığınızın devreye gireceği zamanlar! Bu alanlarda önemli düzenlemeler yapabilir, net kararlar alabilirsiniz.

Bu hafta sözleşme imzalamak, anlaşmalar yapmak için uygun, ama koşulları ve maddeleri dikkatli okuyun ve kontrol sizde olsun. Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte yaşamınızda önemli anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Kendinize yeni iletişim aletleri almak isteyebilirsiniz. Fikirleriniz ve düşünceleriniz daha çok takdir görebilecektir. Bu süreçte daha fazla okuyabilir, araştırabilir, öğrenebilirsiniz. Çeneniz bir parça daha fazla çalışabilir. Sizler için imzalar atmak, anlaşmalar yapmak için ideal zamanlardır!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bu Yeni Ay dönemi özellikle arkadaşlıklar, dostluklar alanınızda etkin olacak. Onlarla hızlıca ortaklaşa bir takım işlere girişebilirsiniz. Farklı, daha önce hiç girmediğiniz ortamlara girebilirsiniz. Yenilikçi, sıra dışı, orijinal kişilerle tanışabilir, yaşamınıza dahil edebilirsiniz.

Özellikle sosyal medya üzerinden irtibat halinde olduğunuz kişilerle görüşebilir, bir araya gelebilirsiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Merkür ile Satürn’ün uyumlu etkileşimi sayesinde arkadaşlarınızdan, sosyal çevrenizden güzel destekler alabilecek, sosyal çevrenizi düzenleyebilecek, fikirsel anlamda birbirinize destek olabileceğiniz koşullar oluşabilecektir. Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süreçte zihinsel olarak dinlenme ve geleceğe yönelik planlar yapma zamanıdır. Fakat fikirlerinizi hayata döndürmek bir parça zor olabilir.

Yeni girişimlerde bulunmak, adımlar atmak için çok uygun zamanlar değil. Merkür 12. evinizde yer alacağından dolayı yaşamınızda bir takım konuları takıntı yapabilirsiniz. Bir takım gizli dedikodular, gizli bilgi alışverişleri gündeme gelebilir. Bu süreci bir hazırlık gibi görmekte yarar var. Bu dönem koşullar ve şartlar çok fazla kontrolünüz altında olmayabilir, zorlamamakta yarar var.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Eğer iş arıyorsanız önümüzdeki 10 günlük süreci iyi gözlemleyin ve değerlendirin. Sürpriz ve beklenmedik ani iş teklifleri gelebilir. Geçmişte yaptığınız başvurulardan geri dönüşler alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra iş ile ilgili kendiliğinden gelişen bir seyahate de çıkmanız gerekebilir. Bu hafta gökyüzünden Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Merkür/Satürn etkileşimi ile iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda daha rahat bir şekilde organize olabilecek, bir takım kararlar alıp uygulayabilecek, ayağı yere sağlam basan projelerle karşılaşabileceksiniz. Özel hayatınız, çocuklarınızla ilgili konularda mantıklı bir şekilde düşünme ve karar verme zamanına işaret etmektedir. Hem varsa çocuklarla ilişkileri hem de özel hayatınızı düzenleme adına kararlar alıp uygulamaya sokabilirsiniz. Bir diğer olası etki size keyif verecek bir hobiye ya da bunun eğitimine başlayabilirsiniz. Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Bu süreç içinde hayatınıza yeni insanlar katabilirsiniz. Dostluklardan rahatlıkla fayda görebileceksiniz.

Yine özellikle yalnız olanlar aşkı sosyal çevrenizde bulabileceğiniz koşullarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda fikir alışverişleri, birlikte seyahatler öne çıkacak. İletişiminizin artacağı bu dönemde birbirinden keyifli organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Fikirlerinizi içinde bulunduğunuz gruplarda önem kazanacaktır. Arkadaşlarınızın adeta Güzin ablası olabilirsiniz. Sürekli sizlere fikir danışabilirler. Bu dönem içinde iş yaşamında kazandığınız gelirleri arttırmaya yönelik planlarda yapılabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Yeni Ay size planlanmamış, ani, sürpriz bir yolculuğa çıkmanıza neden olabilir! Sosyal medya üzerinde kendinizle ilgili beklenmedik bir sürpriz, bir olay ile de karşılaşabilirsiniz.

Yine bu Yeni Ay zamanı eğer bir hukuksal konunuz, davanız varsa artık sonuçlanacağına işaret edebilir. Uluslararası ilişkiler, ithalat ve ihracat gibi konulardan yana da şansınız oldukça açık! Bu hafta pazarlama, reklam, pr. çalışmaları için de mükemmel bir hafta olacak sizler için Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Öncelikle iş ilişkilerinizde sert dil ve ifadeler kullanmaktan bu hafta lütfen kaçının! Birlikte çalıştığınız kimselere laf sokayım derken kalplerini kırmayın. İş hayatında iletişimsel sorunlar söz konusu olabilir. Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İş hayatınızda bilgi ve iletişim çok daha fazla ön plana çıkmaya başlıyor. Bu yeni tanışacağınız kişilerle ilgili olabilir. İş hayatınıza ilişkin yeni fikirler gelebilir, iş seyahatleri yapabilir, sözleşmeler veya anlaşmalar gündeme gelebilir.

Bu süreçte fikirlerinizi üstlerinize kabul ettirmek çok daha kolay olacaktır. İş anlamında güzel destekler alabileceksiniz. Önemli toplantılarınızı özellikle bu hafta yapabilirsiniz. Kariyer anlamında koşulların hızla iyileştiğine şahit olabilirsiniz. İş görüşmelerinizi bu tarihe kadar yapabilirsiniz. İş değişikliği için güzel bir süreçtir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bu Yeni Ay banka hesapları, muhasebe konuları, borçlar, primler, ödemeler, krediler, başkalarının maddi kaynakları ile ilgili konular üzerinde etkin olacaktır. Bu hafta bankanızda, kredi kartınızda, hesaplarınızda beklenmedik ve sürpriz bir takım minik sorunlar meydana gelebilir.

Bunun yanı sıra bu hafta umduğunuz veya istediğiniz maddi olanak ve koşullara çok daha hızlı bir şekilde ulaşabileceksiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Lütfen kimseyi acımasızca eleştirmeyin! Kelimelerinizi nereye gideceğini düşünerek kullanın. Size gelebilecek eleştirilerin en kötüsünü bile sabırla karşılayın. Her türlü anlaşma, sözleşme yapmak için de ortam fazlası ile uygun olacaktır. Kalıcı işler için imza atma haftası sizler için!

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Uluslararası ilişkilerde ve hukuksal konularda anlaşmalar, sözleşmeler gündeme gelebilir. Yabancı uyruklu kişilerle veya yabancılarla daha çok iletişim içine girebilirsiniz. Yurt dışı için seyahat planları yapabilirsiniz. Mesela turları araştırabilirsiniz. Pasaport gibi resmi bir takım işlerinizi halletmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Bu hafta mevki ve statü sahibi önemli kişilerden fikirsel anlamda güzel destekler gelebilir. Eğitim gibi konularda sizler için destekleyici olacaktır.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bir nevi sizin için rekabet haftası olabilir. Karşınızdaki kişilerle ilişkilerde gerginlikler, tuhaf anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Bunun yanı sıra sizlere sürpriz ortaklık, iş teklifleri de gelebilir.

Partnerinizin veya eşinizin kariyer yaşamında beklenmedik, ani, sürpriz değişimler ve gelişmeler de oluşabilir. Bu hafta özellikle ilişkisi olanlar bir parça dikkat! Partneriniz biraz huysuz ve sinirli olabilir. Bana göre alttan almaya özen göstermenizde yarar var. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Para konusunda anlaşmalar yapabilirsiniz. Finansal konularda başarılı kararlar verebileceğiniz bir hafta olacak sizler için. Para, finans konuları ile ilgili kendinize çeki düzen verme, toparlama zamanı olduğuna işaret etmektedir. Sizler için para ile ilgili mevzularda mantıklı düşünme, karar alma haftası! Bu aralar ticarete atılmak, kendi işinizi kurmak için de uygun dönemdesiniz.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Riskli içeren yatırımlardan uzak durmakta fayda var. Kredi için bankaları araştırabilirsiniz. Miras, burs, prim, vergi gibi konularla hafta ortasına kadar ilgilenmeniz gerekebilir. Ortaklaşa işlerden elde ettiğiniz kazançları arttırmaya yönelik fikirler ortaya koyabilirsiniz. Zihnen yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Sürekli bir şekilde, bir şeyleri planlayarak ve organize ederek geçirmeniz gerekebilecek.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Çok hızlı, etkin ve süper yoğun bir  çalışma süreci sizleri bekliyor. Beklenmedik aniden gelişen projelerin içinde bulabilirsiniz. Kendinizi ve yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu hafta özellikle tanıtım, reklam, pr., halkla ilişkiler çalışmaları içinde oldukça uygun bir hafta!

Yalnız bu Yeni Ay sağlığınızı ilgilendiren bölgede olacağından ve işin içinde Koç enerjisi olacağından dolayı, öncelikle kazalara karşı biraz daha açık olabilirsiniz. Dikkatli olmanızda yarar var. Özellikle tansiyon problemi olanların biraz daha sağlıklarına dikkat etmelerinde yarar var. Bu Yeni Ay yaşamınıza spor gibi bir aktiviteyi de dahil edebilir. Genel anlamda güzel olmakla beraber sağlıkla ilgili konular açıkçası benim bir parça kafamı karıştırdı. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Hayatınıza dair kalıcı, sağlam ve önemli kararlar vermek için çok uygun bir hafta. Medya, satın almak, halkla ilişkiler, pazarlama, tanıtım gibi işler için harika bir hafta. Yakın çevreniz, kardeşleriniz, kuzenleriniz ile iletişimde sorunlar, gerginlikler söz konusu olabilir.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkilerde fikir alışverişleri daha çok önem kazanmaya başlıyor. Ortaklık teklifleri, sözleşmeler, anlaşmalar gündeme gelebilir. Evlilik dahil her türlü ortaklık işlerinde şans sizden yana olacak. Anlaşmalar ve sözleşmeler imzalamak için çok uygun bir hafta. Partnerinizin, ortağınızın size söyleyeceklerine bu dönem kulak kabartın! Yaşamınızda sizlere işinize yarayacak fikirler verebilecektir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Yaratıcılık gerektiren sanat vb. konularla yakından ilgilenebilirsiniz. Yaşamın daha eğlenceli, sizi memnun edici taraflarına yönelebilirsiniz. Bunun yanı sıra bu Yeni Ay aslında sizin aşk evinizde meydana gelecek. Fakat…!

Eğer bir partneriniz yok ise oldukça flörtöz olabileceksiniz. Birden fazla kişi ile görüşebilir, yemeklere çıkabilir, randevulaşabilirsiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Psikolojik olarak zorlanabileceğiniz birkaç gün yaşayabilirsiniz. Ciddi iletişim sıkıntıları, iletişim araçlarında bozulmalar, kendinizi ifade etmekte zorlanmalar söz konusu olabilir. Fikirlerinizi dile getirmek bu hafta zor olabilir. Birileri sizleri engelleyebilir. Duyabileceğiniz dedikodular canınızı sıkabilir. Bunun yanı sıra sizin için hobi olan bir şeyin eğitimine başlamak için de uygun koşullarla karşılaşabilirsiniz. Para kazanmak için alternatif yollar yaratmaya çalışabilirsiniz.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. İş ve çalışma ortamınızda huzur ve başarıyı yakalamanız çok daha kolay olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişiler ile daha verimli paylaşımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kazançlarınızı artırabilirsiniz. Yeni işler, projeler gündeme gelebilir. İşinizle ilgili sözleşmeler anlaşmalar yapabilirsiniz. İş hayatınızda iletişim trafiğiniz oldukça artmaya başlıyor. İş ile ilgili seyahatlere çıkabilir, yeni şeyler öğrenmek adına bazı eğitimler alabilirsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Yeni Ay zamanı yaşadığınız yeri, evi, şehri değiştirmek isteyebilirsiniz. Hatta bununla ilgi araştırmalar, görüşmeler yapabilirsiniz. Yeni ev almak, satmak, bununla ilgili de gelişmeler meydana gelebilir.

Aslında bence bu Yeni Ay biraz da sizlerin geleceğinizle ilgili olan hedeflerinizi yeniden gözden geçirmenize ve yeni aksiyonlar almanıza da neden olabilir. Yaşamınızda memnuniyetsiz olduğunuz alanları belirleyip bunları düzeltmek için girişimlerde de bulunabilirsiniz. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, etkileşim içinde olduğunuz kişilerle ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Bu bazı arkadaşlarınızla görüşmeme kararı da olabilir. Sosyal hayatınızı gözden geçirme, düzenleme zamanı sizler için bu hafta! Bunun yanı sıra arkadaşlarınızla birlikte zihin fırtınaları yapıp yeni projeler de üretebilirsin.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Aşk ve çocuklardan yana oldukça şanslı zamanlar! Özellikle yalnız olanlar kalbinizi hızlı attıracak bir aşk ile karşılaşabilirsiniz. Hamilelikle ilgili konularda da sevindirici gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hobilerinize daha çok vakit ayırabilir, okuyabilir, yeni ilgi alanları keşfedebilirsiniz. Yaratıcılığınız bu dönemde oldukça artacaktır. Yalnız Merkür etkisi ile aşk hayatınızla ve çocuklarınızla ilgili konularda bir takım kararlar vermeniz gerekebilir. Eğer yalnız iseniz flörtlerin tadını çıkarmaya bakın!

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcunda ki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Bu hafta özellikle trafikte dikkatli olmanızı önerebilirim. Hız yüzünden veya dikkatsizlikten minik sorunlar ortaya çıkabilir. Bunun yanı sıra bu hafta bazı sözleşmeler, imza gerektiren konular ortaya çıkabilir.

Yakın çevreniz ve onların sorunları ile daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Kardeşinizin kariyer yaşamında sürpriz bir değişim meydana gelebilir. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. İş ve kariyerinize ilişkin konularda karar alma ve uygulama dönemi. Yeni kariyer hedefleri belirleme, iş görüşmeleri yapma, işinizle ilgili önemli toplantılar, görüşmeler zamanı. Bu hafta kariyerinizi ilgilendiren konularda imza atmanız gerektiren konular olursa düşünmeden atabilirsiniz. İş ve kariyerle ilgili konularda mantıklı olan ne ise onun kararını veriyor olmanız önemli olacaktır.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Evinizde size huzur ve rahatlık sağlayacak dekoratif değişiklikler yapabilir, aile içinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Merkür ile birlikte istediğiniz bir evi satın almak için karar verebilir, taşınmak için kolları sıvayabilirsiniz. Yuva, aile, emlak, alım veya satım, aile içi ilişkiler konusunda keyifli, kazançlı ve şanslı zamanlarınız olacak.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Koç burcundaki Yeni Ay ve etkileri ile başlıyoruz. Terfi, daha iyi imkânları olan iş görüşmeleri arayışları, para ile ilgili sürpriz bir gelişme, beklenmedik fırsatlar meydana gelebilir. Daha fazla para kazanmanız için gezegenler yoğun bir şekilde çalışmakta!

Bunun yanı sıra bu hafta aynı şekilde ihtiyaçlarınız ve harcamalarınızda artabilir. Ekstralar yaşamınızda daha çok belirebilir, bütçenizi yinede denetim altında tutmanızda yarar var. Bu hafta gökyüzünde Merkür/Satürn etkileşimi de hakim olacak. Daha çok okumanızı, araştırmanızı gerektiren konuları ortaya çıkaracaktır. Bu hafta yaşamı, hayatı daha fazla anlamak üzerine kafa patlatabilir, ilahi adaleti sorgulayabilirsiniz. İnançlarınızı, içsel manevi gücünüzü gözden geçirebilirsiniz. Keza bu hafta uzun seyahatlere çıkmak için de planlar yapabilirsiniz.

Merkür de bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve retrosu falan derken 6 Haziran tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Yakın çevre ile ilişkilerinizi yeniden düzenleyebilirsiniz. Size keyif katacak türlü seyahatlere çıkabilirsiniz. Merkür sayesinde ise iletişim trafiğiniz gözle görülür bir şekilde artıyor. Bilgi alışverişleri önem kazanmaya başlıyor. Size kazanç sağlayabilecek bir takım seyahatler gündeme gelebilir. Yeni bir eğitime, kursa başlayabilirsiniz. Yeni konular öğrenebilir, araştırmalar yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder