Facebook Ailesi

Custom Search

4 Mart 2017 Cumartesi

Dinçer Güner 6-12 Mart 2017 Haftası Burçlar

Astrolog Dinçer Güner 6 - 12 Mart 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn’ün olumlu kontakları ile başlıyoruz. Tüm kişisel girişimlerinizin olumlu sonuçlanacağı, cesaret gerektiren işlerde başarıya ulaşacağınız, temkinli ve kontrollü bir şekilde alacağınız her türlü riskin başarıya ulaşacağına işaret etmektedir.

Eğer ki hayatınızda ciddi biri yok ise özel anlamda, bu 10 günlük dönemde düşüncelerinizi değiştirecek, ciddi bir ilişki veya bir ortaklığın adımları atılabilir. Ticari işlerinizde olumlu gelişmeler bekleyebilir, hafta başındaki yurt dışı ve yabancılarla ilgili olan sorunların hızlı bir şekilde çözülmeye başladığını görebilirsiniz. Gücünüzü toparlama, yaşamdaki hedeflerinize kitlenme zamanı artık. Uyuma, tembellik yapma zamanı değil! Hedef belirleme ve harekete geçme zamanı. Mars zaten hazır burcunuzda ilerlerken Satürn desteği ile de yaşamınıza kontrollü bir hız vermenin zamanı geldi artık! Mars ise hareket ve motivasyon kazandıracaktır yaşamınıza ve bu Satürn ile birleşince sizi kimse durduramaz. Adeta hedefe kitlenmiş komutan gibi olursunuz.

10 Mart tarihinde girişim, cesaret, savaşçı gezegen Mars burcunuzdan çıkarak Boğa burcuna giriş yapacak. Bir süredir üzerinizde yer alan agresyon ve hayatınızdaki hız yavaşlamaya başlıyor. Finansal konularla ilgili bölgeye girecek olan Mars 21 Nisan tarihine kadar bu bölgede seyahat edecek. 21 Nisan tarihine kadar finansal konularla ilgili özellikle harcamalarınız artabilir. Bütçenizi dengede tutmak biraz daha zor bir hale gelebilir, dikkatli olmakta yarar var. Maddi konularla ilgili hayatınızda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para için daha çok mücadele etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Gizlilik içinde yürüteceğiniz her türlü başarıya ulaşacaktır. Yapacağınız işleri bir süre kimseyle paylaşmak istemeyebilir, gizlilik içinde yürütebilirseniz. İlişkiler arenası bir parça zorlu gelebilir, partner veya ortağınızla didişebilirsiniz.

Bu hafta kendinizi garip bir rekabet içinde bulabilirsiniz. Daha sağlam güvenilir kaynaklar ile ruhsal çalışmalar yapabilirsiniz. Biraz daha kendinize dönme, yalnızlık temaları ağır basacak olsa da, şu birkaç haftalık süreci yaşamdan tam olarak beklentiniz nedir, kendinizle ilgili değiştirmek istediğiniz özellikler nelerdir bunları düşünüp sorgulayabilirsiniz. Ayrıca sigara gibi kötü alışkanlıkları da bırakmak için gerekli  manevi gücü kendinizde bulabilirsiniz. Evet aslında bu etkileşim manevi güç gerektiren yapmayı düşündüğünüz ne varsa yapmanıza yardımcı olacaktır. 10 Mart tarihinde enerji, girişim, cesaret, ataklık gezegeni Mars burcunuza giriş yapacak ve 21 Nisan tarihine kadar sizlerle beraber olacak. Evet üzerinizdeki ölü toprağını bir çırpıda atacak olan Mars enerjisi, istek ve arzularınıza ulaşabilmeniz için gerekli destek ve motivasyonu size sağlayacaktır.

Fakat aşırı hırs, sinir ve inat sizlere zarar olarak geri dönebilir, buna dikkat etmekte yarar var. Mars yüzünden gereksiz gerginlikler, kavgalar, tartışmalarda söz konusu olabilir. Sakarlıktan doğan kazalara da açık olabileceksiniz. Kesiklere dikkat edin. Bir şeyleri doğrarken kendinizi kesmeyin mesela veya ateşle fazla oynamayın. Mars size motivasyon verse de kazalara da açık olmanızı sağlayacaktır.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Dostlarınız veya arkadaşlarınızla birlikte uzun vadeli bir projeye veya ortaklığa soyunabilirsiniz. Bu hafta etkisi güçlü bir organizasyonda yer alabilirsiniz. Özellikle erkek arkadaşlarınızdan bu hafta önemli destekler alabilir, fayda görebilirsiniz.

Dostlarınıza veya partnerinize karşı görev ve sorumluluklarınız artabilir. Arkadaşlarınızdan sağlam, kalıcı, güzel desteklere işaret etmektedir. Dostlarınız sayesinde yaşamınızda çözümsüz gibi görünen bir sorunun üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Özellikle erkek arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işlere girişebilirsiniz. Bu hafta organizasyonlar yapabilir, arkadaşlarınızı bir araya toplayabilir, özel davetler organize edebilirsiniz. Bu hafta dostlukları pekiştirmek, sağlamlaştırmak, yararlı işler yapmak için çok güzel bir hafta. 10 Mart tarihinde Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte 21 Nisan tarihine kadar hayatınızın pause tuşuna basılmış gibi hissedebilirsiniz. Bunu bir dinlenme, içe dönme süreci olarak düşünebilirsiniz.

Önemli başlangıçları, girişimleri 21 Nisan ve sonrasına bırakmakta yarar var. Sağlıkla ilgili konularda da dikkatli olmalısınız. Çok fazla istek ve arzunuz olabilir. Fakat bunları ortaya çıkaracak enerjiyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Daha kolay rahatsızlanabilir, ameliyatlar olabilirsiniz. Eski kronik rahatsızlıklarınız gündeme gelebilir. Özellikle boyun tutulması, boğaz ile ilgili sorunlar, ses kısılmaları gibi sorunlar görülebilir. Bu dönem girişimlerinizde boşa çıkabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Bu hafta iş değiştirmeyi düşünüyorsanız veya terfi gibi bir beklentiniz var ise gerçekleşebilir. Eğer iş arıyorsanız bu hafta birinin aracılığı ile iş bulabilirsiniz.

Kariyerinizle ilgili hedef belirlemek, kendinize çeki düzen vermek, yanlış giden tarafları belirleyip bunlar üzerinde çalışmalar yapmak, sağlam projelere girmek, görev almak için oldukça uygun bir hafta. 10 Mart tarihinden itibari ile iş ve kariyerinize ilişkin konularda mücadele ve agresyon getiren Mars Boğa burcuna geçiş yapacak. 21 Nisan tarihine kadar sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar evinizde ağırlayacağınız Mars, sizleri daha sosyal, girişken bir hale sokabilir. Yalnız sosyal çevreniz ile aranızda zaman zaman gerginlikler oluşabilir, sözünüzü geçirmekte zorlanabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmak yerinde olacaktır. Özellikle erkek figürlerle bu dönem ilişkiler daha gergin olabilir, onlarla anlaşmanız zor olabilir.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Yurt dışı ile ilgili işlerinizde, eğitim, yabancılarla ilgili konularda olası sorunların üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Bir de bu hafta size iyi gelecek, kendinizi iyi hissetmemenize yardımcı olacak bir seyahat organize edebilirsiniz.

Felsefe, din…vb konular üzerinde araştırmalar, çalışmalar yapabilirsiniz. Bu hafta biraz daha bencil olup, sizlere iyi gelen hobilerinize yönelin. Kendinize zaman ayırın. Kendiniz için daha çok bir şeyler yapabilirsiniz. Keza hobi sayılacak konulara yönelebilir, kursa veya seminerlere de katılabilirsiniz. 10 Mart tarihinde Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte iş ve kariyerinizi ilişkilendiren konularda gözle görülür bir hareketlenme başlıyor. Tabi yanında eşantiyon olarak stres ve mücadeleyi de getirmektedir. Aşırı inatçı ve ısrarcı olmadığınız takdirde iş hayatında hızlı bir yükseliş grafiğini yakalamanız an meselesidir. Yalnız iş hayatınızda erkek figürlerle anlaşmakta daha da zorlanabilirsiniz. 21 Nisan tarihine kadar kariyer konusunda mücadeleci ama zafer kazanabileceğiniz keyifli bir süreç olacağına benziyor.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Para anlamında gücünüzü toparlayabileceğiniz, özellikle aradığınız bir borç, ihtiyacınız olan bir kredi gibi finansal anlamda çözmeniz gereken bir sorun var ise bu hafta bunları halledebileceksiniz.

Geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirmek, kendinizi sorgulamak, yeni hedefler belirlemek için oldukça uygun bir hafta. Kendinizde harekete geçebilecek gücü rahatlıkla bulabileceksiniz. Evinizde bir şeyleri düzenlemek, değiştirmek, aile içinde bir şeyleri düzene sokmak için de destekleyici etkiler var. 10 Mart tarihinde Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile birlikte 21 Nisan tarihine kadar hayatınızda seyahatler ön plana çıkmaya başlıyor. Hatırı sayılır önemli kişilerden destekler alabileceğiniz gibi bu kişilerle de diyaloglarınızda zaman zaman gerginlikler ortaya çıkabilir. Dikkatli olmakta yarar var! Bu dönem aracınızın bakımını, muayenesini yaptırmayı ihmal etmeyin, ki sorun yaşamayın. Bir de illegal işlerden uzak durun, özellikle para ile ilgili, fatura..vs.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. İmza atmak, ortaklık başlatmak için gayet uygun bir hafta. Eğer ilişkinizde, özel hayatınızda sıkıntılar var ise bunları düzeltmek adına harekete geçmek için de gayet uygun bir zaman dilimi!

İnternetle ilgili bir takım iş projeleriniz var ise bu hafta bunları başlatmak için de gayet uygun bir hafta. 10 Mart tarihinde Mars Boğa burcuna geçiş yapacak ve 21 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Paranızı daha çok sağlıkla ilgili konular için harcamanız gerekebilir. Finansal konularda kadınlar daha destekleyici, destek alabileceğiniz kişiler gibi görünürken erkek figürlerle zorlanmalar söz konusu olabilecektir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Finansal anlamda kendinize çeki düzen vereceğinize, bütçenizi düzenleyebileceğinize işaret etmektedir. Yeni iş projeleri alabilirsiniz. Yalnız bu hafta finansal anlamda riskler almak için pek uygun değil.

Maddi anlamda hedef belirleme ve bu hedeflere göre çalışma, plan yapma haftası sizler için bir nevi. 10 Mart tarihinde Mars Boğa burcuna geçiş yapacak ve 21 Nisan tarihine kadar bu burçta kalacak. İkili ilişkiler, ortaklıklarla ilgili mücadeleli ve stresli bir süreç sizleri beklemektedir. Eğer ilişkiniz veya ortağınız var ise onunla ilişkilerde gerginlikler oluşabilir. Dikkatli olmakta yarar var. Aşırı inatçı, kıskanç ve tutucu yaklaşımlar ilişkilere zarar verebilir. Ama genel anlamda Mars’ın girişken ve motive edici tarafı ile ilişkilerinize hareket ve enerji de katabilirsiniz. Bu süreçte kadınların ilişkileri, kadın tarafının problemli gözükürken, erkekler daha rahat bir süreçte olacaklar.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Özel hayatınızı düzene sokmak, kendinize çeki düzen vermek için oldukça uygun bir hafta. Eğer partneriniz yok ise bu hafta sağlam, kalıcı ilişkiler kurma potansiyeliniz oldukça yüksek!

Keza bu hafta yaratıcı çalışmalar yapmak, kendinize zaman ayırmak, yeni hobilere yönelmek için de oldukça uygun bir hafta. Artık daha sağlam ve kalıcı adımlar atmak, harekete geçmek için çok uygun. 10 Mart tarihinde Mars’ın Boğa burcuna geçişi ile beraber 21 Nisan tarihine kadar iş ve çalışma koşullarınızla ilgili bölgede hareket edecek. İş yaşamınıza enerji, motivasyon, güç ve cesaret getirecek. Fakat bunun yanında eşantiyon olarak agresyon ve mücadele de eklenecektir. Birlikte çalıştığınız kişiler ile zaman zaman ipler gerilebilir. İnatçı ve dediğim dedik bir yapı sergilerseniz zararlı çıkabilirsiniz. Yeniliklere ve yeni fikirlere karşı açık olmalısınız. Yine sağlığınıza dikkat etmekte fayda var. Mars 6. evinizde hazır hareket ediyor iken bence hemen bir spor salonuna yazılmakta yarar var.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. 10 Mart tarihinde Boğa burcuna geçişi ile beraber 21 Nisan tarihine kadar aşk konularından yana hareketli gelişmeler sizleri bekliyor olacak.

Aşk hayatınızda zaman zaman agresyon gündeme gelebilir. Çocuk sahibi olanlar özellikle onlarla ilişkilerde zorlanmalar gündeme gelebilir. Spor sakatlıklarına karşı dikkat etmekte fayda var! Mars’ın 5. evinizdeki hareketi sürpriz hamilelikleri de gündeme getirebilir. Riskli finansal yatırımlardan uzak durmakta fayda var.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Ailenize odaklanabilir, evinizde veya aile içinde düzeltmek ve organize etmek istediğiniz konulara el atabilirsiniz. Taşınmak, yer değiştirmek, evinizde tamirat işleri ile uğraşmak için oldukça uygun.

Bunun yanı sıra kötü alışkanlık ve özelliklerinizden kurtulmak için de çalışmalar yapabilirsiniz. Ama bu hafta özellikle iletişim kazalarına karşıda dikkatli olmanızda yarar var. 21 Nisan tarihine kadar Mars Boğa burcunda kalacak. Evde birlikte yaşadığınız kişilerle veya ailenizle olası gerginliklere ve tartışmalara karşı dikkatli olmakta yarar var. İnatçı tavırlar sizi zor duruma sokabilir. Evinizde tadilat işlerine başlamak için de oldukça güzel zamanlar! Özellikle ailede erkek figürlerle çatışmalar söz konusu olsa bile kadın figürlerle ilişkileriniz daha iyi olabilecektir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu


Haftaya Mars ile Satürn arasındaki olumlu kontak ile başlıyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte seyahat planları organize edebilir, birlikte ortaklaşa işlere girişebilirsiniz. Aslında bu hafta sizler için biraz sosyal yaşantınızı gözden geçirme, düzene sokma, gereksiz kişileri ayıklama zamanı olabilir.

Gerçekten size yarayacak, sevgisini verecek, değer verecek kişileri seçebilir ve size yük olan kişilerden de kurtulabilirsiniz. Mars bu hafta Boğa burcuna geçiş yapacak ve 21 Nisan tarihine kadar bu burçta seyahat edecek. Mars etkisi yüzünden bu süreçte erkek figürlerle iletişim veya fikir alışverişlerinde zorlanmalar söz konusu olabilir. Kadınlarla daha iyi anlaşabileceksiniz. Bir de Mars etkisinden dolayı trafikte lütfen dikkat edin! Arabanızın orasını burasını çarpmayın. Kimse ile dalaşmayın ve tartışmayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder