Facebook Ailesi

Custom Search

11 Mart 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 13-19 Mart 2017 Haftası

Astrolog Hakan Kırkoğlu 13 - 19 Mart 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Haftaya sağlık, iş ve çalışma koşullarımıza ait konularda yeni değerlendirmeler ve sonuçlarla başlıyoruz. Eksik kalan işlerin ortaklaşa olarak tamamlanması gerekebilir. Gezegenler daha önceden alınmış olan risklere ve aniden ortaya çıkabilecek pürüzlere işaret etmekte. Öfkenizin kurbanı olmamaya bakmalısınız. Henüz tam olarak netleşmeyen koşullar ve belirsizlikler olabilir. Kendinizi parasal alanda daha güvensiz ve huzursuz hissedebilirsiniz. Maddi konularda gereksiz risklere ve harcamalara girmemeniz gereken bir dönemdesiniz.

Boğa
Haftanın ilk günlerinde severek yaptığınız ya da ilgi duyduğunuz bir konuda başkalarının da görüşlerini almanız gerekebilir. Aşkta da düşünceli olabilirsiniz. Mars da burcunuzda ilerlerken gerek mesleki gerekse kişisel konularda öne çıkmak, sabırsız davranmak isteyebilirsiniz. Ancak böyle zamanlarda ilişkilerinize daha soğukkanlı yaklaşabilmeli ve gereksiz yere düşman kazanmamalısınız. Düşünmeden hareket edebileceğiniz görülüyor. Her şeye rağmen olayları yönlendirebilme gücünüz artmış durumda.

İkizler
Haftanın ilk günlerinde özellikle mesleki konularda ve sorumluluklar alanında dikkat çekici değerlendirmeler ve sonuçlar söz konusu olabilir. Daha gerçekçi olmak gerek. Merkür sayesinde kafanızdaki karışıklıkları toparlama şansınız var. Bu dönemde gruplar, sosyal konular sizi daha canlı kılıyor. Aşkta da heyecanlı ve dışadönük olabilirsiniz.
Ancak bazı gizli kalan ya da geçmişten kaynaklanan koşullar da gündeme gelebilir. Ayrıca, iş ortamında ve mesleki alanda daha fazla yorgunluk ve mücadele isteyen koşullar içindesiniz.

Yengeç
Haftanın ilk günlerinde zihinsel açıdan son derece aktif olabilirsiniz. Aynı zamanda düşüncelerinizi daha somut hale getirmek için çaba sarfetmek de gerekiyor. 14’ü sonrasında gerek ev ve ailevi işler, gerekse mesleki konularda dikkat çekebileceğiniz günlerdesiniz. Kuşkusuz daha fazla cesarete de ihtiyacınız var ve kendinizi başarılı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bu dönemde yaratıcı alanda son derece aktif davranabilirsiniz. Bununla birlikte yakın ilişkilerde daha tepkisel ve ani davranışlar gösterebilirsiniz.

Aslan
Haftanın ilk günlerinde özellikle parasal alanda önemli değerlendirmeler söz konusu. Bu dönemde iş hayatına ait konulara daha özenli yaklaşmak gerekebilir. Bir süredir devam eden ve kriz çıkaran konulardan sıyrılmaya başlıyorsunuz. Kendinizi pek çok alanda daha başarılı biçimde ortaya koyabilirsiniz. 14’ü ile birlikte medyaya ait konular, uzaklarla ilgili uğraşlar, yabancılar, yolculuklar ufuklarınızı genişletebileceğiniz olanaklar sağlayabilir. Ancak düşünce ve iddialarınızı ortaya koyarken biraz daha dengeli olmaya bakın.

Başak
Haftanın ilk günlerinde kişisel alanda ve ilişkiler yönünde önemli değerlendirme içinde olabilirsiniz. Alacağınız tepkilere ve sonuçlara dikkat etmeniz gerekiyor. Boğa burcuna ilerleyen Mars özellikle uzaklar ve yabancılarla ilgili koşullara enerjik bir tutum getirmekte. Bu dönemde, kendinize, sağlığınıza özen göstermeli, gereksiz gerginlikleri biriktirmemelisiniz. Zihinsel açıdan fazlasıyla meşgulsünüz. Yakın çevrenize ait uğraşlar zamanınızı oldukça almakta. Yakın çevrenizle daha fazla ilgilenmek durumunda olabilirsiniz.

Terazi
Haftanın ilk günlerinde bazı uğraştırıcı konular ve fedakarlık gösterilmesi gereken sonuçlar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda iş ve çalışma koşullarına, sağlığınıza daha özenli yaklaşmalısınız. Özellikle ilişkiler, anlaşmalar ve başkalarından duyacağınız haberler üzerine görüşlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yeni bir hareket planı çizmek durumundasınız. Bu dönemde anlaşmalar, evlilikler, ortaklaşa işler son derece önemli sonuçlar getirebilir. Parasal alanda ortaklı durumlara dikkatle yaklaşmanız gerekmekte. Yeni görüşmeler olabilir.

Akrep
Haftanın ilk günlerinde gelecek beklentilerinizi yeniden gözden geçirmek durumunda olabilirsiniz. Ortaklaşa değerlendirmeler ve dışsal koşullar da bunu gerektirebilir. Tek başına çalışmak ya da yeni adımlar, riskler içerisinde olmak söz konusu. Ancak evlilikte ve ortaklı işlerde sabır gerekiyor. Bedensel açıdan yorucu olabilecek bir dönemde olduğunuz için sağlığınıza daha çok özen göstermelisiniz. Bu dönemde iş ortamında kendinize yeniden çeki düzen verebilir ve daha verimli ve girişimci olmaya çalışabilirsiniz. İşte yenilikler mümkün.

Yay
Haftanın ilk günlerinde gerek iş hayatınızda ve çalışma koşullarında, gerekse eve yönelik hassasiyetlerde daha dikkatli davranmak durumundasınız. Aşkta önemli bir hareketlililk var. Hayatın güzel yanlarına, aşka ve keyif veren konulara daha açıksınız. Özellikte aşkta ve ilişkilerinizde çok daha dışadönük ve maceraperest olabileceğiniz günlerdesiniz. Böyle zamanlarda harcamalarınız daha hızlı artabilir. Pek çok alanda yeni riskler almaya ve öne çıkmaya eğilimli günlerdesiniz. Sağlık alanında ise biraz daha özenli olmaya bakmalısınız.

Oğlak
Haftanın ilk günlerinde ortaklaşa düşünmek ve zihinsel açıdan meşgul olmak gerekebilir. Düşüncelerinizde daha yumuşak olmayı denemelisiniz. 14’ü ile birlikte, ev ve ailevi konularla, yakınlarla, özellikle babanıza ait konularla daha yakından ilgilenebilir, hem de iş hayatınız açısından yeni girişimlerde, en azından başlangıç adımlarında bulunabilirsiniz. Pek çok konuda sizi hızlı karar almaya ve harekete geçiren koşullar söz konusu. Eve yönelik işlerde aceleci davranmamalısınız. Toprak ve gayrimenkullere ait işler de zaman alabilir.

Kova
Haftanın ilk günlerinde özellikle parasal alanda ve harcamalarınızda ortaklaşa durumlar sizi oldukça bağlayabilir. Eşiniz ya da ortağınızla maddi konular üzerinde durabilirsiniz. Özellikle 14’ü sonrasında konuşmalar, görüşmeler, ziyaretler dikkat çekebilir. Kısa ya da uzun yolculuklarda hedefinize erişmek için kararlı davranabilirsiniz. Ancak bu arada yakınlarla, kardeşlerle ilgili konularda biraz daha dengeli ve diplomatik davranmaya gerek olabilir. Yine bu dönemde toprağa ve eve ait işlerde daha fazla masraf ve mücadele gerektiren işler var.

Balık
Haftanın ilk günlerinde şahsi konularda ve evlilik hayatında daha hassas ve dışsal etkilere açık koşullar var. Bugünlerde bazı ikilemler söz konusu. Karşınızdakilerini daha çok dinlemek durumundasınız. . Bu dönemde özellikle 14’ünden sonraki günlerde iş hayatında daha fazla kazanmak için yapabileceğiniz pek çok şey söz konusu. Parasal konularda, yatırımlarda yeni riskler almaya çok daha eğilimlisiniz. Eğer biraz daha planlı hareket ederseniz, kendinizi gereksiz harcamalardan kurtarabilirsiniz. İş hayatında daha fazla mesai yapmak gerekebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder