Facebook Ailesi

Custom Search

18 Mart 2017 Cumartesi

Hakan Kirkoğlu 20-26 Mart 2017 Haftasi Burçlar

Hakan Kırkoğlu 20 - 26 Mart 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta burcunuza ilerleyen Güneş yenilikler ve canlanma getiriyor. Son aylarda değişen gündeminiz bu günlerde daha belirgin hale gelmeye başladı. Haftanın ilk günlerinde sorumluluklar ve ciddiyet gerektiren uğraşlar içinde olabilirsiniz. Bu arada harcamalarınıza daha çok özen göstermelisiniz. Aşkta da gelgitler olabilir. 24’ü civarında ise yenilikler daha net ortaya çıkabilir. Yeni hedefler ve gruplarla ilgili işler harekete geçirici olabilir. Bugünlerde düşüncelerinizde oldukça istekli ve iddialısınız. Ancak abartılı bir tutum da söz konusu olabilir.

Boğa
Bu dönemde gözü kapalı hareket etmemek ve henüz olgunlaşmamış durumlar karşısında sabırlı olmak gerekiyor. Özellikle daha önce atılan adımlar, parasal konularda dikkatsizlikler yaşanabilir. Haftanın ilk günlerinde uzaklarla ilgili konular, yabancılar ve eğitsel konularda daha gayretli, planlı
hareket söz konusu. Bakış açınızı daha esnek tutmaya bakın. 24’ü civarında ise özellikle iş hayatında daha sağlam adımlar atabilirsiniz. Uzun vadede sonuç vermesini beklediğiniz işlere, sorumluluklara odaklanmanız yararlı olacak.

İkizler
Bu hafta Koç burcuna ilerleyen Güneş yeniden canlanan hedeflere ve özellilkle gruplarla, sosyal konularla ilgili adımlara işaret ediyor. Kendinizi daha özgür hissedebileceğiniz günlerdesiniz. Ancak haftanın ilk günlerinde iş alanında bağlayıcı ve kriz çıkarabilecek zorluklar olabilir. Daha sakin kalmalısınız. 24’ü civarında ise düşüncelerinizi daha kolay paylaşabileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz. Yolculuklar, eğitsel işler ve yabancılarla ilgili konularda ilerleme söz konusu. Tartışmalarınızda da daha hırslı olabileceğinizi söyleyebiliriz.

Yengeç
Bu hafta Koç burcuna ilerleyen Güneş hedefleriniz açısından son derece hareketli ve mücadeleci olabileceğiniz bir döneme girdiğinizi gösteriyor. İş hayatına, sorumluluklara odaklanmak gerekiyor. Haftanın ilk günlerinde ortaklı durumlar, bazı muhalefetler söz konusu olabilir. Daha gerçekçi düşünmeniz gerekebilir. Ayrıca bu dönemde maddi hedefler üzerinde durma gereği var. 24’ü civarında ortaklaşa konularda sizi daha fazla harekete geçirecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gereksiz endişelerden uzak durmaya bakın.

Aslan
Bu hafta Koç burcuna ilerleyen Güneş size daha yüksek bir enerji ve canlılık getirmekte. Görüşlerinizi daha iyi duyarma ve ortaya koyma imkanı bulabilirsiniz. Kişiliğinizi ortaya koymanız desteklenecek. Ancak haftanın ilk gününde özellikle iş ve çalışma ortamına ait konular bazı stresler yaratabilir. Daha iyi organize ve çalışkan olmanız gerekebilir. 24’ü civarında ise ortaklaşa işlerde ilerlemeler ve daha fazla denge gerekiyor. Bugünlerde düşüncelerinizi, inançlarınızı ortaya koyma konusunda oldukça istekli olabilirsiniz.

Başak
Bu yeni dönemde sizi harekete geçiren, önemli adımlara zorlayan durumlar gündeme gelebilir. Endişelerinizi kontrol altında tutmaya bakmalı ve gevşemeye de çalışmalısınız. Ortaklı işlerle daha çok ilgilenebilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde duygusal açıdan önemsediğiniz konulara odaklanabilirsiniz. Çocuklarla ve aşk hayatınızla ilgili gelişmeler öne çıkabilir. 24’ünde ise özellikle iş ve çalışma koşullarınızla ilgili yenilikler ve girişimler gündeme gelebilir. Bu dönemde uzaklarla ilgili işler için de fazla çaba gösterebilirsiniz.

Terazi
Bu hafta Güneş’in karşıt burcunuz Koç’a girmesi ile birlikte önemli bir değerlendirme dönemine girmektesiniz. Önemli sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu dönemde evlilik ya da ortaklaşa konular içinde daha bilinçli hareket etmek gerekebilir. Aynı zamanda bugünlerde ortaklı parasal işler, miras ya da borçlarla ilgili işlerle de yakından ilgilenebilirsiniz. Bu alanda daha fazla uğraş gerekebilir. 24’ü civarında ise düşüncelerinizi daha yaratıcı biçimde paylaşabileceğiniz olanaklar var. Aşkta ve çocuklarla ilgili gelişmelerde daha canlı olabilirsiniz.

Akrep
Bu hafta Güneş’in Koç burcuna ilerlemesi ile birlikte fiziksel açıdan daha hareketli ve mücadeleci olabileceğiniz günler başlıyor. İş ve çalışma konuları, sağlığınızla ilgili konulara daha fazla odaklanabilirsiniz. Yine bu dönemde evlilikte ve ortaklı konularda daha sakin olmak gerekiyor. Güven bulmak konusunda stresli olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde yakın çevrenizle görüşmeler oldukça hareketli. 24’ü civarında ise yakın çevreniz ve ailenizle ilgili konularda daha hızlı hareket edebilirsiniz.

Yay
Bu dönemde Koç burcuna ilerleyen Güneş yaratıcı konulara, daha eğlenceli ve iyimser olabileceğiniz koşullara kapı açıyor. Kişiliğinizi daha istekli ve cesur biçimde ortaya koyarken, aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha yenilikçi olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde özellikle parasal konularda ve işle ilgili sorumluluklarda daha gerçekçi ve mücadeleci olmanız gerekebilir. İş ve çalışma koşulları yorucu da olabilir. 24’ü civarı ise fikirlerinizi ortaya koyabileceğiniz görüşmeler ve ziyaretler açısından daha renkli.

Oğlak
Bu hafta Koç burcuna ilerleyen Güneş önemli bir dönemeçe ve isteklerinizi daha kolay somutlaştırabileceğiniz imkanlara işaret etmekte. Aynı zamanda ailenizi, yerleşimizi ilgilendiren konular da gündeme gekebilir. Arzu ve istekleriniz yönünde oldukça kararlısınız. Aşkta ise daha sakin düşünmekte fayda var. Haftanın işk günlerinde kişisel konularda girişimci davranmanız kolay olacak. 24’ü civarında ise iş hayatında ve maddi alanda yeteneklerinizi harekete geçirme konusunda daha kararlı ve yenilikçi olabilirsiniz.

Kova
Bu hafta Koç burcuna ilerleyen Güneş yakın çevrenizle daha çok temas edeceğiniz, görüşme ve ziyaretler içerisinde olabileceğiniz imkanlara, yeniliklere işaret etmekte. Düşüncelerinizde daha bağımsız davranabilirsiniz. Yine bu dönemde iş hayatında maddi konulara daha dikkatli yaklaşmak durumundasınız. Haftanın ilk günlerinde tam olarak göremediğiniz konular bazı huzursuzluklara yol açabilir. Ancak 24’ü civarında pek çok konuda daha istekli ve girişken olabilirsiniz. Düşüncelerinizde daha keskin olabilirsiniz.

Balık
Bu hafta Koç burcuna ilerleyen Güneş işe yönelik girişimlere ve harcamalarınıza vurgu getirmekte. Kişisel yeteneklerinizi daha iyi ortaya koyabilirsiniz. Bu arada parasal açıdan önemli olan görüşmeler, ziyaretler de gündeme gelebilir. Haftanın ilk günlerinde gelecek beklentileriniz ve işe yönelik hedeflerinizde daha gayretli ve planlı olmaya bakmalısınız. 24’ü civarında ise sosyal konular ya da tam olarak kontrol edemediğiniz durumlarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal alanda planlarınızı acele ile yapmamalısınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder