Facebook Ailesi

Custom Search

25 Mart 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 27 Mart-2 Nisan 2017 Haftası

Astrolog Hakan Kırkoğlu 27 Mart - 2 Nisan 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu
Bu hafta burcunuzda gerçekleşen yeniay beklemede olan işlerinize yeniden hareket kazandırabileceğiniz bir canlılık getirmekte. Kendinizi daha fazla ortaya koyabileceğiniz günlerdesiniz. Aynı zamanda aşk ve ilişkilerden beklentileriniz yönünde daha fazla düşünebilirsiniz. Kimi zamanda tam olarak kontrolünüzde olmayan durumlar da gündeme gelebilir. 31’i civarında maddi konulara, harcamalarınıza, işe yönelik girişimlere daha fazla odaklanmak durumundasınız. Bu dönemde artan harcamalar, masraflar dikkat çekebilir.

Boğa Burcu
Bu hafta girişimlerinizde daha önlemci ve dikkatli olmanızda fayda var. Karar vermeden önce iki kez düşünmeye çalışın. Kimi zaman elde olmayan nedenler ya da daha önce almış olduğunuz riskler yüzünden huzursuzluk yaşayabilirsiniz. Toprakla, para ve maddi değerlerinizle ilgili konularda aceleci olmamalısınız. İş hayatınıza ve kazançlarınıza yönelik konularda daha hırslı ve mücadeleci davranabilirsiniz ancak aşırılık göstermemek daha iyi. 31’i civarında ortaya koyacağınız işler ve adımlar yeni bir karar vermenize neden olabilir.


İkizler Burcu
Bu hafta Koç burcunda yeniay gerçekleşirken yeni ümitler ve beklentiler içine girebilirsiniz. Hedefleriniz yönünde daha hızlı bir tempo söz konusu. Harekete geçmek konusunda kararsız kalmayacaksınız.
Aynı zamanda aniden gelen fikirler de aydınlatıcı olabilir. Ancak 31’i civarında parasal konularda daha dikkatli ve önlemci olmanızda fayda var. Bu arada gizli kalan koşullar, tam olarak farkına varamadığınız durumlar yüzünden huzursuzluklar gündeme gelebilir. Her şeye rağmen bu dönemde gruplar ve arkadaşlıklar çok şey katabilir.

Yengeç Burcu
Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen yeniay iş hayatınıza ve sorumluluklarınıza yeni boyutlar getiriyor. Kendinizi daha çok gösterebileceğiniz, girişimlerinizle dikkat çekebileceğiniz bir dönemdesiniz. Gelişmeler karşısında cesur davranmanız da gerekebilir. Samimi bir yaklaşım içerisinde olmaya bakmalısınız. 31’i civarında sahip olmak istediğiniz bir şey parasal açıdan bütçenizi zorlayabilir. Beklentilerinizi yeniden gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda bir grup çalışması içinde, arkadaşlıklarda daha dengeli ve daha az hırslı davranmak gerekebilir.

Aslan Burcu
Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen yeniay hayatınıza daha akıcı enerjiler ve kendinizi gösterebileceğiniz imkanlar getirmekte. Ufuklarınızı genişletebileceğiniz bir dönemdesiniz. Yabancılarla ilgili gelişmeler, eğitsel imkanlar, yolculuklar size çok şey katabilir. Daha özgür hareket edebilirsiniz. Ancak bir yandan finansal alanda ve ortaklı işlerde daha gerçekçi davranmanız gerekebilir. 31’i civarında parasal konularda daha hırslı ve mücadeleci olabilirsiniz. İş hayatında hırsınızı aşırı noktalara taşımamak daha doğru olacak.

Başak Burcu
Bu hafta Koç burcundaki yeniay sizi psikolojik açıdan yenilenmeye davet ediyor. Bu dönemde bazı endişeler, korkular gündeme gelebilir. Krizli durumlarla karşılaşabilirsiniz ancak göstereceğiniz cesaret yenileyici olacak. Aynı zamanda evlilik ve ortaklı işler içinde sizi hassas kılan, kimi zamanda kafa karıştıran durumlarla karşılaşabilirsiniz. 31’i civarında iş hayatında ufuklarınızı daha geniş tutmaya bakın. Düşünce ve inançlarınızda inatçı davranmamanız yerinde olacak. Aksi halde yanlış anlamalar gereksiz streslere yol açabilir.

Terazi Burcu
Bu hafta karşıt burcunuz Koç’ta gerçekleşen yeniay önemli değerlendirmeler ve sonuçlar getiriyor. Son altı aydır süregelen koşulların sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz. Bu dönemde karşınızdakilerinin ne dediğine de özen göstermelisiniz zira dışsal etkiler de çok baskın olabilir. Aynı zamanda sağlık ve iş düzeni konusunda biraz daha gerçekçi olmakta fayda var. 31’i civarında özellikle miras, borç alacak işleri ve finansal alanda daha özenli olmak gerekebilir. Bu konularda risk içeren gelişmelere dikkat etmek gerekiyor.

Akrep Burcu
Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen yeniay sizi fiziksel açıdan daha canlı ve meşgul kılabilecek konulara işaret etmekte. İş ve çalışma konusunda yeni gelişmeler ve başlangıçlar içerisinde olabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde sağlığınıza daha çok özen göstermeniz de gerekebilir. Yine bu dönemde sevdiklerinize, çocuklarla ilgili konulara daha fazla hassasiyet gösterebilirsiniz. 31’i civarında özellikle ilişkilerinizde, evlilikte ve yakın arkadaşlıklarda daha sakin ve dengeli olmaya çalışın. Bu dönemde bazı açık düşmanlıklar söz konusu olabilir.

Yay Burcu
Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen yeniay hayatınıza canlılık, yaşam enerjisi ve daha fazla iyimserlik getirmekte. Bu dönemde kendinizi daha bağımsız ve cesur biçimde ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda aşkta ve duygusal alanda da oldukça hareketli koşullar var. Bu dönemde bir yandan da eviniz ve ailenizle ilgili bazı fedakarlıklar göstermeniz söz konusu olabilir. 31’i civarında sağlık ve iş düzeninizle ilgili odaklanmak gerekebilir. Beslenmenize ve alışkanlıklarınıza daha ciddi yaklaşabilirsiniz. Fiziksel açıdan kendinizi aşırı zorlamamalısınız.

Oğlak Burcu
Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen yeniay bir yandan bitişlere, bir yandan yeni başlangıçlara işaret ediyor. Gerek iş hayatında, gerekse evinize, yerleşiminize ilişkin konularda daha aktif koşullar var. Evde yenilik, değişiklik yanında, güzel olan şeyler için harcamalarınızı arttırabileceğiniz durumlar olabilir. Yakın çevrenizden gelen haberler karşısında gerçekçi olmaya bakın. 31’i civarında aşkta ve zevklerle ilgili konularda abartılı davranmak mümkün. Ancak gereksiz masraflar yüzünden bütçenizi de göz ardı etmemelisiniz.

Kova Burcu
Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen yeniay zihinsel açıdan daha aktif, yakın çevrenizde daha hızlı davranabileceğiniz gelişmeler getiriyor. Yeni haberlerle, değişikliklerle harekete geçebilirsiniz. Sözlerinizde ve düşüncelerinizde yaratıcı ve yenilikçisiniz. Komşularla ilişkilerinizde de sürprizler olabilir. Aynı zamanda parasal konular içerisinde daha gerçekçi olmakta fayda var. 31’i civarında enerjinizi iyi değerlendirmeli ve biraz daha sebatkar davranmalısınız. Bugünlerde eve yönelik konularda harcamalar, huzursuzluklar olabilir.

Balık Burcu
Bu hafta Koç burcunda gerçekleşen yeniay parasal konuları, kazançları ve harcamaları harekete geçiriyor. İş hayatında yeteneklerinizi daha aktif kullanmak için harekete geçebilirsiniz. Yeni gelir imkanları yanında harcamalarınızı da daha akılcı yapmaya bakın. Bu dönemde kişisel girişimlerinizde daha başarılı olabilirsiniz. 31’i civarında üzerinde düşündüğünüz bir proje ile ilgili anlaşmalar, görüşemeler, ziyaretler gündeme gelebilir. Tasarım aşamasınd olan bir konuya odaklanmak daha somut sonuçlar getirebilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder