Facebook Ailesi

Custom Search

4 Mart 2017 Cumartesi

Hakan Kırkoğlu 6-12 Mart 2017 Haftası

Astrolog Hakan Kırkoğlu 6 - 12 Mart 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç
Hafta hareket ve görüşmeler açısından hızlı bir tempo ile başlıyor. Yakın çevrenizde aynı anda birden fazla işle uğraşabilirsiniz. Bu dönemde kafa karıştırıcı olabilecek durumlara dikkat etmelisiniz. 8’i civarında sezgilerinize daha çok kulak vermelisiniz. 9’u ile birlikte yaratıcı konulara daha hevesle yaklaşabilir, enerjinizi yükseltebilirsiniz. Ancak 10’u sonrasında iş hayatında harcamalarınıza dikkat etmeye başlamalısınız. Bu dönemde gündeme gelen fazladan masraflara önem vereceksiniz. İşe odaklanmanız da gerekebilir.

Boğa
Haftanın ilk günlerinde işe ait konular, gelirler ve harcamalarınızla ilgili gelişmeler daha fazla ilginizi çekebilir. Bu konularda görüşmeler ve ziyaretler içinde olabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde gelecek hedefleriniz hakkında çok fazla değerlendirme yapabilirsiniz. 8-9’unda grup çalışmalarında ve sosyal konular içinde odaklanabileceğiniz düşünceler, projeler olabilir. 10’u itibariyle burcunuza ilerleyen Mars sizi birden harekete geçirmekte. Bu yeni dönemde kişisel alanda daha mücadeleci ve girişimci bir tavır içerisinde olabilirsiniz.

İkizler
Bu dönemde mesleğinize ve iş hayatınıza yönelik konular daha fazla gündeme gelmekte. Haftanın ilk günlerinde Ay burcunuzda ilerlerken girişken ve hareketli olabilirsiniz. Kişisel açıdan önemli konulara, girişimlere odaklısınız. 8-9’unda düşüncelerinizde daha kararlı olabilirsiniz.
Bugünlerde yakın çevrenizle ilişkiler, hareketlilik ve canlılık vurgulanıyor. Düşüncelerinizle daha yapıcı olabilirsiniz. Ancak 10’undan itibaren özellikle parasal konularda daha özenli davranmalı ve gereksiz maddi risklere girmemeye bakmalısınız.

Yengeç
Bu dönemde düşüncelerinizi daha fazla paylaşabileceğiniz ve tanınabileceğiniz olanaklar var. Haftanın ilk günlerinde çift durumlara ve dikkat gereken konulara dikkat etmek gerekiyor. 8-9’unda ortaklaşa konularda, görüşmelerde düşüncelerinizi daha kararlı ifade edebilirsiniz. Sezgileriniz de size yol gösterebilir. Aynı zamanda işle ve parasal konularla ilgili ilerlemeler mümkün. 10’u sonrasında özellikle parasal hedeflerinizle ilgili daha hırslı ve mücadeleci olmaya başlıyorsunuz. Arkadaş grupları ile ilgili de enerji sarfetmeniz gerekebilir.

Aslan
Bu dönemde düşüncelerinizde daha pozitif olmaya gayret etmelisiniz. Kimi zaman belirsizlik ve karmaşa yüzünden kendinizi endişeli ve huzursuz bulabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde arkadaşlıklar ve sosyal konular hareket ve eylem getiriyor. Hedefleriniz için harekete geçebilirsiniz. 8-9’unda kişisel alanda daha gayretli ve isteklisiniz. Önem verdiğiniz konularda ilerleme daha kolay olacak. Ancak 10’u sonrasında özellikle iş hayatında ve sorumluluk konusunda çok daha mücadeleci olabileceğiniz bir dönem başlıyor olacak.

Başak
Bugünlerde başkalarından alacağınız haberler ve değerlendirmeler önemli. Dışsal koşulların ve önemli sonuçların elde edildiği bir dönemdesiniz. Haftanın ilk günlerinde işe yönelik hedeflere ve sorumluluklara zaman ayırmak doğru olacak. 8-9’unda yeteneklerinizi daha iyi değerlendirebileceğiniz imkanlar var. Ancak bir yandan da hesap olmayan konuları ihmal etmemek gerek. 10’undan itibaren uzaklarla ilgili konularda daha hareketli ve kararlı olmak gerekebilir. Bu dönemde eğitim, yolculuklar ve medya ile ilgili koşullar öne çıkabilir.

Terazi
Bu dönemde iş ve çalışma konuları, sağlık ve düzen konularına daha fazla özen göstermek gerekebilir. Böyle zamanlarda belirsizlikler, tam net olmayan koşullar yüzünden sabırlı davranmanız gerekebilir. Haftanın ilk günlerinde oldukça hareketli ve iletişim açısından canlı günlerdesiniz. Yolculuklar ve eğitsel uğraşlar daha sık gündeme gelebilir. 8-9’unda iş açısından etkin olabileceğiniz günler, aynı zamanda hedefleriniz yönünde destek bulmanız zor olmayacak. Ancak 10’u sonrasında sağlık ve parasal konularda gündeminiz yoğunlaşabilir.

Akrep
Bu dönemde Balık burcundaki gezegenler hayatınıza yaratıcı konular, daha tutkulu ve eğlenceli uğraşlar getirmekte. Ancak aşkta biraz daha gerçekçi olmakta fayda var. Haftanın ilk günlerinde bazı kafa karıştırıcı durumlar, kimi zaman huzursuzluk çıkarabilecek haberler olabilir. 8-9’unda düşüncelerinizde daha odaklısınız. Aynı zamanda iş hayatında ve hedeflerinizde ilerleme söz konusu. Ancak 10’u sonrasında ortaklaşa konulara, evlilik hayatına daha sakin ve dengeli yaklaşmalısınız. Öfkeye neden olabilecek durumlar olabilir.

Yay
Bu dönemde yakın çevrenizi, ailenizi, yaşadığınız yeri ilgilendiren konular, belirsizlikler daha çok öne çıkabilir. Kendi iç dünyanıza daha fazla zaman ayırmalısınız. Haftanın ilk günlerinde karşılıklı konular, konuşmalar önemli. Daha iyi bir dinleyici olmaya çalışın. 8-9’unda kendinize güveninizin daha yüksek olduğunu görebilirsiniz. Zorlayan işlerin çözüme ulaştırılması daha kolay olabilir. Ancak 10’undan itibaren özellikle sağlığınız, iş ve çalışma koşullarınız hakkında daha fazla gayret sarfetmeniz mümkün. Pratik olmak gerekiyor.

Oğlak
Bu dönemde yakın çevrenizle, kardeşlerle ilgili hassasiyetler ve düşüncelerinizde fedakarlık daha çok gündeme gelebilir. Düşüncelerinizde daha gerçekçi olmaya bakmalısınız. Haftanın ilk günlerinde çaba gösterilmesi gereken uğraşlar, görüşmeler olabilir. 8-9’unda düşüncelerinizde daha derinlere inerek kendi gücünüzü gösterebilirsiniz. Ancak gurur söz konusu olduğu durumlar aşırı bir hassasiyet yaratabilir. Bu arada 10’undan itibaren özellikle aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda biraz daha sakin ve dengeli kalmak gerekebilir.

Kova
Bu dönemde iş hayatında ve özellikle parasal konularda daha dikkatli ve gerçekçi olmak gerekiyor. Yaratıcı yönlerinizi daha çok geliştirmeye bakabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde kendinizi ifade etme yönünde güzel fırsatlar ve eğlenceli durumlar olabilir. Aynı zamanda 8-9’unda ortaklaşa işlerde daha çok şey tamamlayabilirsiniz. Bugünlerde duygusal açıdan daha olgun olmaya bakmalısınız. 10’undan itibaren özellikle ev ve ailenizi, ev güvenliğini ilgilendiren konularda daha sakin olmaya bakın. Hırsınızı öfkeyle yan yana getirmeyin.

Balık
Bu dönemde Güneş burcunuzda ilerlerken kişisel alanda daha çok şey yapabilir, yeni girişimlerde bulabilirsiniz. Merkür burcunuzda iken yeteneklerinizi göstermeniz zor olmayacak. Haftanın ilk günlerinde evde ve yakın çevrede hareketlilik ve oynalık olabilir. Çift durumlar içinde karar vermeniz gerekebilir. 8-9’unda tamamlanması gereken işlerde ilerleme var, çok daha verimli olabilirsiniz. 10’u sonrasında ise tasarım gerektiren işler, zihinsel açıdan meşguliyetler artabilir. Bu dönemde düşüncelerinizde daha etkinsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder