Facebook Ailesi

Custom Search

9 Mart 2017 Perşembe

İkizler Burcu Nisan 2017 Yorumu

İkizler Burcu ve Yükseleni

İkizler Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

Ayın ilk yarısında aşk yaşamınızda bir mucize bekleyebilirsiniz. Her şey yolundaysa mutluluğunuz perçinlenecek ancak problemler varsa yakınlaşmanızı sağlayacak çözümler üreteceksiniz. Ayın ikinci yarısında iç dünyanızı aydınlatacak yaşam felsefesini bulacaksınız ve kötü alışkanlıklarınızdan biriyle vedalaşacaksınız. İçe dönüş daha sağlıklı bir yaşamı ve yakınlarınızın sağlığına kavuşma ihtimalini de getirecek.Satürn’ün aşk alanınızdaki ciddi ilişki teşviki sonbahar boyunca devam edecek. 11 Nisan 2017'de Terazi burcu Dolunay'ı gerçekleşiyor..

Değişken ruh halinize ve her heyecan veren ilgilenen kişiye kalbiniz çarpsa da mantığın keskin kılıcını elden bırakmayacaksınız. Mutlaka ciddi bir ilişki yaşamak isteyecek veya ilişkilerinizi hiç olmadığınız kadar ciddiye alacaksınız. Bunun yanı sıra çapkın  Yalnızsanız bu dönemde mükemmel olduğunu düşündüğünüz biri kalbinizi çalabilir. Beraberliğiniz varsa ilişkinizde romantik bir dönem yaşamaya başlayabilirsiniz. Onun duygularını ifade edişindeki zerafet, unutulmaz anılar oluşturabilir.

Bu süreçte 27 Nisan'da Yeniay'ın aşk alanınızda doğması da ekstra enerji ve yenilik katacak. Yeniaylar yeni fırsatlardır. Yepyeni bir sevgili adayı bütün etkileyiciliği ile yaşamınızı doldurabilir. Üstelik en yalnız hissettiğiniz bir anda karşınıza çıkabilir. Yeniaylar gerçekleştikleri günden 5 gün önce etkilerini gösterirler. Bu sonbahar size yeni ve ciddi bir ilişkiyi mutlaka getirecek sevgili İkizler yeter ki gezegenlerinize destek olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder