Facebook Ailesi

Custom Search

8 Mart 2017 Çarşamba

Koç Burcu Nisan 2017 Yorumu

Koç Burcu ve Yükseleni

Koç Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

Sevgili Koçlar, Ayın ilk yarısında evlenebilir, ortaklık kurabilirsiniz. Tesadüflere inanacak, şansınızın açılmaya başladığına emin olacaksınız. Evliyseniz ayrılığı düşünüyorsanız anlaşarak yollarınızı ayırabilirsiniz.. 11 Nisan'da Terazi burucnda bir Dolunay meydana geliyor. Bu sebeple yoğun duygular içinde olabilirsiniz. Hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz..Ayın ikinci yarısında beklenmedik fırsatlar yatırımlarınızın değerlendirilmesini sağlayabilir veya para kazanmaya başlayabilirsiniz. İşsizseniz veya borçlarınız varsa beklediğinizden daha yüksek bir ücretle anlaşabilirsiniz. Evliyseniz ilişkinizin en romantik dönemlerinden birini yaşıyor da olabilirsiniz.

Yalnız değilseniz evet demeye/ eveti duymaya hazırlanın. 10 Nisan'da arasında sevimli, alımlı, gönül çelen birine şiddetle çekileceksiniz. Bu ilişki ciddi bir platforma uzanacak.Hem partnerinizi her yönüyle tanıyacaksınız hem de tutkunun derinliklerine yelken açacaksınız. İlkbahar size aşkı, yakınlığı ve tutkuyu getiriyor.  Ancak bu sırada bazı zorunlu değişimleri kabul etmeniz gerekecek ve bu zorlama hiç hoşunuza gitmeyecek. Değişim yerine uzun süreli daha zorlu bir evreyi tercih etmek isteyeceksiniz.

Bu evlilik kariyerinizi, yöneticilerinizle ilişkinizi hatta ailenizle aranızdaki bağları değiştirebilir. Üzülmeyin gelecek haftalarda her şeyi tamir ve telafi edecek bir formül bulacaksınız. 26 Nisan'da Boğa burcunda, Yeni Ay evlilik veya benimsediğiniz insanla aynı evde yaşama düşüncenizi destekleyecek.

Bu ay da hala yalnızsanız bu geniş zaman dilimi içinden dilediğiniz bir gün düşüncelerinizi açıklayabilir, partnerinizle daha yakın ve ciddi bir ilişki içine girebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder