Facebook Ailesi

Custom Search

12 Mart 2017 Pazar

Kova Burcu Nisan 2017 Yorumu

Kova Burcu ve Yükseleni

Kova Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

Sevgili Kovalar, Nisan ayının ilk yarısında şansınızı katlayacak ve uzak ülkelere seyahat etme, ticaret yapma şansı bulaksınız. Arayışınız tayin veya eğitim alma amacıyla sürüyorsa aradığınızı bulacaksınız. Ayın ikinci yarısında ise ev alabilir, mülk sahibi olabilirsiniz.

11 Nisan'da Terazi burcu Dolunay'ı, aile kurmak, ailenizle aynı ortamda yaşamaya başlamak gibi radikal kararlar alırsanız mutluluğu ve şansı bulacaksınız.İkizler burcunun etkisindeki aşk yaşamınızı entelektüel ve samimi bir insan harekete geçirebilir. Paraya, pula, şana şöhrete, kürke, elbiseye önem vermeyen Kovaların kalbi çok nadiren büyük heyecanlarla dolabilir.

Uzun zamandır burcunuzda yolculuk yapan Neptün hayata başka bir açından bakmanızı sağladı, duygusallaştınız. Bu süreçte sık sık ağlarken ve dünyanın sorunlarına üzülürken buldunuz kendinizi. Duyarlı oldunuz, mantığı çoğu kez bir yana bıraktınız ve sonunda empati yeteneğinizi en üst düzeye çıkarttınız. Matematiksel zekanızın üstünlüğü tartışılmaz. Son yıllarda duygusal zekanızı da epey geliştirdiniz.

26 Nisan 2017'de Boğa burcu Yeniay'ı, aşk alanınızda sonbaharda sıkı bir hareket yok. Ama yükselen burcunuzda gerileyen Neptün ya geçmişin hayal kırıklıklarıyla ya da gelecekte yaşamak istediğiniz ilişkinin hayalleriyle süslüyor yaşantınızı. İyice içe dönüp, duygusallaştığınız için tanıştığınız kişiler tarafından düş kırıklığına uğratılma riskinizde fazla. Süregelen bir ilişkiniz varsa her zamanki gibi devam edin. Sorunlarınız varsa çözümü için acele etmeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder