Facebook Ailesi

Custom Search

11 Mart 2017 Cumartesi

Oğlak Burcu Nisan 2017 Yorumu

Oğlak Burcu ve Yükseleni

Oğlak Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

Ayın ilk yarısında kariyerinizle ilişkili sorunları ortaya dökmeli, yenilikler yapmak için eskiyen, işlevi olmayan kararlarınızı gözden geçirmelisiniz. Yeni görevler üstlenmeye hazır olmak kazandıracak. Ayın ikinci yarısında ise aşk yaşamınız unutulmaz bir etki altına giriyor. Yeni bir birliktelik kurabilirsiniz. Evliyseniz bebek sahibi olabilirsiniz. Yeni projeler ortaya koyabilir, mesleki ilerleme kaydedebilirsiniz.Aşk sektörümüzden 2 gezegenin geçişi muhteşemdir. Venüs ve Jüpiter. Her ikisi de aşk ve evlilik getirir. 11 Nisan'daki Dolunay sizi destekliyor..

Evlilik, aşk ve talipler konusunda bereketli bir döneme böylece girdiniz. İkinci bir aşk karşınıza çıkabilir ve kafanız karışabilir. Yalnızsanız birkaç kişi hakikaten geleceğiniz açısından mutluluk verici adaylar olabilir. Seçim yapmanın zor olacağı bu dönemin bir de tatil molası olacak sevgili Oğlak.

Bu süreçte kendinizi çok yalnız hissedebilirsiniz. Hatta hızla ilerleyen projeler bir anda beklemeye alınabilir. Çocuklarınız varsa aranızda olmadık ayrılıklar meydana gelebilir. Aralık ayının son haftasından itibaren her şey son derece hızlı bir şekilde düzelecek ve hiç olmamış gibi davranmayı başaracaksınız. Şimdilik sessiz ve beklemede kalın.

İç dünyanızda mutluluk duygusunu keşfedecek ev bu duyguyu çok seveceksiniz. Mutluluk da mutsuzluk da anlardan ibarettir. Sürekli değildir. Mutlu anları içinizde uzun uzun hissetmeli, mutsuz anları kısa kesmelisiniz. İşte bu bilgi doğal bir akışla size gelecek.

Mutlaka size uygun biri karşınıza çıkacak. Güvensiz ve kolay bağlanmayan yanınızla kendinizi korurken yalnızlığa hapsetmemelisiniz. Aşka bakış açınızın değişmesine, esnek ve sevecen davranmaya açık olmalısınız.

26 Nisan'da depresyona yatkın, karamsar ve güvensiz iç dünyanızı bir anda aydınlığa çıkaracak yeni ay aşk alanınızı neşelendirecek.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder