Facebook Ailesi

Custom Search

11 Mart 2017 Cumartesi

Yay Burcu Nisan 2017 Yorumu

Yay Burcu ve Yükseleni

Yay Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

Ayın ilk yarısında bazı arkadaşlarınızla yollarınız ayrılacak. Zorunluluklar onları veya sizi başka alanlara yönlendirecek. Ancak bunun bir şans olduğunu yakında anlayacaksınız. Yeni yollardan yürümeniz gerekiyor. 11 Nisan 2017'de gerçekleşen Dolunay sayesinde yeni bir işe başlayabilir veya iş kurabilirsiniz. Sağlık sorunlarınız varsa çözüm bulabilirsiniz. Nisan uğurlu gelecek. Aşk alanınız değişmeye, elektriklenmeye ve yenilenmeye başladı.

Aşk konusundaki fikirleriniz ve tutumunuz bambaşka bir hal aldı. Nisan ayından itibaren değişim süreciniz hızlanacak ancak şimdilerde gerileyen Uranüs’ün de etkisi ile ilişkinizde bir yavaşlama hissediyor olabilirsiniz. Bir ilişkiniz yoksa istediğiniz gibi birinin karşınıza çıkmamasından yakınıyor olabilirsiniz. Uzun süreli ilişkilerin en buhranlı zamanlarından birini ardınızda bırakmış ama yaralarınızı hala kabuk bağlatamamış da olabilirsiniz. Tam istediğiniz gelişmeyi sağlamak üzere kısa bir süre daha beklemeniz, Nisan  ayının sıcak havasını içinize çekmeniz yeterli olacak. Bunun yanı sıra Nisan sizin aşk aylarınızdan biri.

 Bir ilişkiniz varsa bu dönemde duygularınızı ve partnerinizin davranışlarını gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Bir başka ihtimal de bebek sahibi olmaya karar vermeniz. Partnerinize hala aşıksanız ve evliyseniz bebek sahibi olmak adına son derece uygun bir dönemdesiniz. Evlilik için daha uygun bir başka dönem ise Nisan ayının ilkinci haftası değerlendirmekte fayda var... 26 Nisan'da Boğa burcunda Yeniay gerçekleşiyor. Pek çok Yay’ın evlenmek isteyeceği bir ruh hali yaratan Yeniay etkisini 5 gün önceden 5 gün sonraya dek hissettirir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder