Facebook Ailesi

Custom Search

9 Mart 2017 Perşembe

Yengeç Burcu Nisan 2017 Yorumu

Yengeç Burcu ve Yükseleni

Yengeç Burcunu Nisan 2017'te Neler Bekliyor?

Evinizle ilgili problemleri çözmek, ev almak, yuva kurmak veya yuvanızı kurtarmak için 11 Nisan 2017 Dolunay'ın şanslı etkisinden yararlanmalısınız. Sonuç alabileceğiniz dönem ayın ilk yarısıdır. 20 Nisan da dikkatli olun. Yakınlarınız, eşiniz ve iş ortaklarınızın yenileceği bir mücadele başlatacaksınız ancak bu savaşın kazananı olmayabilir. Ayın ikinci yarısında yeni arkadaşlar yaşamınıza katılacak. Aşkın doğru zamanını anlamak için her burcun aşk alanını Venüs’ün ziyaret etme dönemine bakarız.

Sevgili Yengeçler bu yıl sizi 15 Nisan tarihinden itibaren Venüs’ün aşkı sarıp sarmalayacak. Yalnız ve kırılgan kalbiniz boşsa sizi anlayan birine rastlamanız olası. Konuşmadan anlaşacağınız partner adayınızı bir şanssız olayın sonucunda tanıyabilirsiniz. O yardım istediğiniz biri olabilir. O iş görüşmesi sırasında tanıştığınız firma çalışanı da olabilir. Havanın soğukluğu şık elbisenizi titretirken, içiniz yumuşak bakışlarla ısınacak. Geçmişe takılıp kalmaktan kurtulmakta zorlanan Yengeçlerden biriyseniz bu dönemde yenilenmeye çalışın.

Aşk yılda birkaç kez kapımızı çalar. Bu son özel dönemi kaçırmazsanız yeni yıla kalbiniz dolu ve yanınızda size şefkatle bakan biriyle girebilirsiniz. Ve güzel haber: özel döneminizde tamı tamına 2 kez şansınız gülecek. Su grubunun hassas elemanları Yengeçler, Nisan ayının sonlarına doğru yalnızlıktan kurtaracak bir yeniayla karşılaşacaklar. 26 Nisan'da Boğa burcu Yeniayı gerçekleşiyor..

Aynı günlerde Venüs’ün Merkür’le kucaklaşması zeki, konuşkan, sevimli birine işaret ediyor. Partneriniz sizi zekasıyla olduğu kadar çekici bakışlarıyla da etkileyecek. Kalbiniz doluysa Nisan boyunca konuşarak sorunlarınızı çözümlemeyi denemelisiniz. Bu kez tartışmalar değil, etkileyici açıklamalarla mutlu olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder